КАУФЛАНД - тема 79 НОВОГОДИШНА 2025

  • 48 657
  • 739
# 300
Те цените всеки ден се покачват в магазините от няколко години вече, дори и на промоция пак има разлики всеки път почти.
Навик ви е, защото помните цени, но според мен макс и февруари ще гледате левовата и ще спрете. Навсякъде ще ви говорят и дават евро, това ще ви е приоритетно и на вас и мозъка това ще търси и помни.
Виж целия пост
# 301
Вече се старая да помня промоционалните в евро, да свиквам. В лв. са само за ориентир.
Виж целия пост
# 302
Вече се старая да помня промоционалните в евро, да свиквам. В лв. са само за ориентир.
И аз така. Но отнема време самото свикване. Вероятно ще свикнем много преди август, но за мен на този етап е добре да ги има и двете.
Виж целия пост
# 303
Според мен,  дълго време ще се помнят и цени и българския лев...
Едва ли има някой, който поне да не е чувал..
Еее, едно време, хляба беше 20 стотинки, киселото мляко беше 40 стотинки и т.н.
Виж целия пост
# 304
И аз така мисля.
Тази вечер в нашия филиал нямаше ни филе на промоция, ни свинско...😅
Взех "червени" ябълки - ами, шарени са си на вид.☺️
Виж целия пост
# 305
Колко спокойно е на касите без монети само с карти. Хи Хи Хи.
Виж целия пост
# 306
Аз вчера се уцелих зад един господин с торба монети, който плати към 35 евро сметка. Касиерката няколко пъти брои, че да не обърка.
Не беше в Кауфланд, а в Лидъл, но предполагам, че навсякъде е така. Две каси само работеха, натрупаха се опашки и на двете. Ако имаш торба монети, си за банката, не за магазина, ама пустият манталитет да нахендриш някой друг.
Виж целия пост
# 307
Аз днес в К платих в лева и ми върнаха лева. Сметката ми беше 12лв, дадох 50.
Виж целия пост
# 308
На мен все още никой не ми е връщал евро, ако не броим едно връщане в Кауфланд, където ми изплатиха сумата в евро и едно кафе, където аз платих сметката, а другите си дадоха монетите на мен.
Плащам с карта навсякъде, а където нямат тернинал, давам левчета и си ми връщат левчета.
Накрая на месеца нося остатъка в банката и приключвам с лева.
Виж целия пост
# 309
Аз вчера се уцелих зад един господин с торба монети, който плати към 35 евро сметка. Касиерката няколко пъти брои, че да не обърка.
Не беше в Кауфланд, а в Лидъл, но предполагам, че навсякъде е така. Две каси само работеха, натрупаха се опашки и на двете. Ако имаш торба монети, си за банката, не за магазина, ама пустият манталитет да нахендриш някой друг.

Нали имат право да откажат монети повече от 51 броя. Да оказват на каса такива торби с монети.
Виж целия пост
# 310
Работя на каса и като се опиташ да го приложиш на практика става така, че си разделят плащането на части.
И пак нямаш полезен ход.
Виж целия пост
# 311
Аз този месец не съм виждала да плащат с торби с монети.
Преди няколко дни обаче се изнервих много в магазина, защото хем не им се заключваха шкафчетата за багаж, хем по тази причина трябваше да си влача моята количка за пазаруване в Кауфланд (вече пълна донякъде с покупки от Лидъл - иначе празна бих я сложила отдолу на тяхната количка за пазаруване). А на касата покупки ли да прибирам, да плащам ли, а касиерката почна: "А, нямате ли по-дребни банкноти от 100 евро (не беше малка сметката)?", "Ааа, а нямате ли 1, 2 евро на монети?", "А 2 цента нямате ли?" и т.н. На нея така и' било по-удобно. Старая се да не затруднявам касиерките, но беше очевидно, че едва жонглирах с личния си багаж и покупките...🤪
Виж целия пост
# 312
Долче, в момента проблема с дребните евростотинки е сериозен и мисля, че скоро няма да се разреши.
Вече три пъти отказват от обслужващата банка монети за касите защото нямат.
И пак се връщаме на варианта където до онзи ден искахме от клиента стотинки и все нямаше и изведнъж кофи, буркани и бидони.
Добре, че в сградата ни има автомат за кафе та момчето което е собственик ни спасява.
Виж целия пост
# 313
Някой рекламирал ли е Нео прахосмукачката, дето я изпонакупихме всички? Нашата вече е пукната откъм четката и съответно пада, и от филтъра мирише доста зле. От съпорта ми казаха да я занеса, но имам предчувствие, че ще е загуба на време, щом не се касае за мотора.
Виж целия пост
# 314
Долче, какво ти пречи да минеш с твоята количка на селфчек касите? Ако плащаш с карта, де.
Миналия ден бях с пълна чанта от ДМ, влязох си с нея, който иска, да провери какво има вътре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия