Казали сте всичко. Не знам какво я защитаваха някои потребители, че била "млада" и видиш ли, всичко й е простено. Отлично е усвоила изкуството да си на 20, но да се държиш като кисела свекърва и все да чоплиш. Моралния стожер, дето има някой лев, понеже й плюха в устата.. Жалко, че Венета и тя много семпла, иначе можеше да я застреля с контравъпрос баш за това й участие пък на Валерия и да лъсне съвсем каква куха лека лейка е последната. Ансамбълчето дори няма да го обсъждам - деколте до пъпа с кожички! Ми ... не е нормално.
Просто изглежда ... леко мръднала и неадекватна. Не знам последствия от вечния делириум ли е, или друго. Но беше прибрала косата, готвеше чисто и за разлика от Валето, е облечена адекватно всяка вечер, а не с изкарани гърди навън(при все, че Венета поне има какво да изкара при желание).
), майка й в Италия на гурбет,после на 18-19 и тя заминала. Препоръчани теми