За любителите на корейски и китайски сериали – Тема 19

  • 18 067
  • 744
# 660
Аз приключвам работната седмица с нещо, което не вярвах, че ще ми се случи и още треперя, но един определен китаец беше на около 10 метра от мен. 😄 И, естествено, като видна кокошка, не съм си натиснала бутона за запис, така че ето тук много лош скрийншот от друг телефон, защото аз съм някъде в рая на петъците, китайските сериали и всичко останало. (Не съм сигурна, че изобщо се различава кой съм видяла)

Скрит текст:
Сяо Джан? Какъв спомен! Аз се боря за билет за майсторски клас на Gong Yoo във Флоренция през м.март, но не знам дали ще ме огрее. Мисля поне да ида да видя седмицата на корейското кино, пък знае ли човек. Хубав ден! Дай боже на всяка от вас да се сбъднат бляновете!
Виж целия пост
# 661
😄 Точно той. Още треперя - най-невероятните 13 секунди. Като разбера кои бяха и другите, които видях, ще докладвам.

Стискам палци за класа, както и пожелавам на всички да видят когото искат и да направят каквото искат.
Виж целия пост
# 662
Намерих си интересен кор.сериал The Art of Sarah. Крими трилър история с елементи на мистерия, разследване на убийство. 3 епизода изгледах без да се усетя.
Tuon, хайде включвай се, освен трупове има и скъпи дамски Wear Handbag и парцалки. И случаят се разследва от любимия ни детектив от 365: Repeat the Year Lee Jun Hyuk. Shin Hae Sunе много добра в ролята на Sarah Kim. Само 8 епизода по 45мин.
Напълно ме убеди. Искам да кажа още на скъпите чанти и другите неща,които нарече парцалки....не Lee Jun Hyuk. 🤣 въобще - не. 🤣🤣🤣

Знам,че е петък,но съм толкова разочарована от My Beloved Stranger
Имах толкова големи надежди за този филм, толкова големи и те ги пропиляха.
В списъка за хубави неща има само едно нещо - музиката.
Всичко останало е.....скука.
ОК. Почна добре и към средата стана бавно и скучно и стигна до този момент в който напълно спря да се случва нещо и завърши по възможно най-клиширания хепи енд  финал. Дори не мога да кажа -Клише е, но работи.

ElzaFB, подготви се, че утре другия 🐰 ще те довърши Smiling Imp
https://www.douyin.com/video/7611080188192886693
Виж целия пост
# 663
Ха, ха, Дани, много са палави бабите. Бабите, бабите, не жабите,както редакторът ми предлага Grinning Могат да си ги внесат в Ю. Корея, но с повишаването на прирастта ще видят зор.
Фенката на Динамо трябваше да избере дестинация Париж или поне Гърция, щото той едва ли ще я покани втори път на мач.

Намерих си интересен кор.сериал The Art of Sarah. Крими трилър история с елементи на мистерия, разследване на убийство. 3 епизода изгледах без да се усетя.
 Tuon, хайде включвай се, освен трупове има и скъпи дамски Wear Handbag и парцалки. И случаят се разследва от любимия ни детектив от 365: Repeat the Year Lee Jun Hyuk. Shin Hae Sunе много добра в ролята на Sarah Kim. Само 8 епизода по 45мин.


LaughingLaughingБабите са супер, нали? Много са заразителни Laughing А за пътуванията аз бих си избрала дестинация Азия, но на мен никой не ми предлага. Само служебно, но и така приемам Sunglasses Е, скоро ще има  Аn-nyeong само да видя как точно и кога е насрочено от фирмата.
Що се отнася до The Art of Sarah аз го изгледах на един дъх още когато излезе, направо се учудих, че пуснаха всичките серии накуп. Нещо подобно е и Honour .
Виж целия пост
# 664
Напълно ме убеди. Искам да кажа още на скъпите чанти и другите неща,които нарече парцалки....не Lee Jun Hyuk. 🤣 въобще - не. 🤣🤣🤣

Знам,че е петък,но съм толкова разочарована от My Beloved Stranger
Аз точно заради марковите чанти и дрехи ти го предложих, знам каква стръв да заложа Joy
Между другото има една пираня в сериала, но нищо друго няма да издавам Close
За наказание, че ни развали петъка, пусни снимка на секси котка в ръцете на обикновен, случаен тай певец или плувец.
Дани, радвам се, че и на теб ти е харесал The Art of Sarah, ама споделяйте ги тези хубави сериали. Следващите, които съм планирала са бебешкия Our Universe и Still Shining. Давайте отзиви, който гледа!
Също дебна Chiruran: Shinsengumi Requiem (2026) за превод.

Г-н Гонг Ю какъв точно майсторски клас прави, по неостаряване ли Grinning Просто любопитство, няма да съм конкуренция за билет. Като си помисли човек, всъщност Гонг Ю + Флоренция = доста добра комбинация!
Виж целия пост
# 665
Дани, радвам се, че и на теб ти е харесал The Art of Sarah, ама споделяйте ги тези хубави сериали. Следващите, които съм планирала са бебешкия Our Universe и Still Shining. Давайте отзиви, който гледа!
А не си права,  споделих за него, но някой не е внимавал.
Виж целия пост
# 666
Still Shining още не е започнал, а Our Universe е корейски прочит на американския филм Life as We Know It.

Honour и аз го следя. The Art of Sarah си чака реда. Но пък приключих The Judge Returns, който също може да се прикачи към тях.

Още едно предстоящо корейско заглавие в същия дух, което започва на 16 март - Climax.

Виж целия пост
# 667
Да, моя грешка, обърках Still Shining с In Your Radiant Season. Заслепена бях от толкова блясък и сияния SunglassesНо и Still Shining ми се гледа, заради него:


Дани, много е възможно точно заради този твой пост да съм го набелязала Thinking
Виж целия пост
# 668
bb6 от снощи се загледах в Tokeikan no Satsujin
убийства, призраци, ясновидка.
Виж целия пост
# 669
Г-н Гонг Ю какъв точно майсторски клас прави, по неостаряване ли Grinning Просто любопитство, няма да съм конкуренция за билет. Като си помисли човек, всъщност Гонг Ю + Флоренция = доста добра комбинация!
Ето това е цялата програма, за когото се интересува.
https://koreafilmfest.com/en/programme/

Виж целия пост
# 670
Преди да съм забравила, понеже видях, че сме на 45та страница и започвам да подготвям новата тема -
за анкетата - след китайските талантливи актриси, да гласуваме и за корейските такива (така завършваме цикъла от сериозни анкети и ще можем да минем на по-забавни, като например, "Разглезен герой/героиня, на който ти идва да издърпаш ушите", "Да подредим китайските Безсмъртни по възраст - от 0 до 10 000 години", или "Гоблин, Демон, Гумихо - от най-страшен до най-невероятен" Joy)
Та, примемаме номинации още 5 страници (за корейски актриси... за момента)!

Елза, честита (сравнително) близка среща със Сяо Джан! Пак добре, че си успяла да направиш снимка, аз сигурно не бих могла.
Вики, дано да успееш да се доредиш до билети за мастъркласа!

Отчитам изгледан китайския To The Wonder - bb6, благодарности за препоръката! Hug Сериалът е точно по мой вкус - бавен романс, малко "нещата от живота", малко драма, малко радост, както си е в "живия" живот. Пък и си преговорих географията и къде точно е Алтай (някак си не го свързвах с Китай, доста повече с Монголия и Казахстан).

Дани, радвам се, че и на теб ти е харесал The Art of Sarah, ама споделяйте ги тези хубави сериали. Следващите, които съм планирала са бебешкия Our Universe и Still Shining. Давайте отзиви, който гледа!
The Art of Sarah и аз го гледам, остават ми последните 2 епизода. И също много го одобрявам!
Наваксвам полека и с The Judge Returns, който също ми задържа вниманието. Ji Sung е много симпатичен такъв разрошен.

Our Universe си го задръж в списъка. Приятен е засега, бебокът е голям сладур, а Третото Колело е хубав. Само нещо не ми харесва как развиват образите на двамата Главни. Сякаш Тя е по-Главната, а Той остава доста на по-заден план. То хубаво girl power, ама ако ще има еднорози (на което се надявам), поне да ни поднесат нещо досотверно.

Still Shining и аз съм го набелязала и му възлагам надежди.

Изгледах и първия епизод от In Your Radiant Season с Видричката Chae Jong Hyeop и засега оставам на клончето. Започна... мистериозно. Много минало ще имаме да наваксваме в хода на действието. Да видим сценаристите от кои Misc Pill са пили.

Да, моя грешка, обърках Still Shining с In Your Radiant Season. Заслепена бях от толкова блясък и сияния Sunglasses
Много светлини тия дни, много чудо! А аз чакам и Любимият Ю да ми засияе от екрана след 2 седмици. Дотогава трябва да отметна каквото съм загледала, че да му посветя цялото си внимание.

Kimbap and Onigiri - наваксах с излъчените епизоди, имахме вече и драма... очаквам поне още малко преди еднорозите (а може би и без тях?!). Трудна е корейско-японската любов! Но пък много ми харесват двамата Главни.

Имам и два китайски що-годе съвреминни романса на стенд-бай, да видим кога ще остане време И за тях.
Виж целия пост
# 671
Grinning Роца, и снимка не успях. Това е от телефон на друга фенка скрийншот. Но се оказа, че съм хванала нещо с фотоапарата, но ще мога да го видя като се прибера. След часове чакане, за да съм отпред и да го видя, и без клипче съм доволна.
🤣 Освен това на някакви снимки от медии ме има в един кадър с него, та го отчитам за постижение.
Виж целия пост
# 672
Трите ми предложения за класацията за талантливи корейски актриси.
Kim Tae Ri
Скрит текст:
Ahn Eun Jin
Скрит текст:
Shin Hae Sun
Скрит текст:
Може да се каже,че нямам любимци сред актьори/актриси/певци,но предпочитани имам .Колко е хубаво,когато се сбъдват желания,както се случва и с тези,които посещават желани места(Роца,а скоро и 2в1),и с тези които успяват да  видят любимците си(Елза явно адреналинът е бил на макс,пожелавам и при Вики да се случи),та то си е почти като сериал,но на живо,а също и когато и ние от темата можем да го съпреживеем.
.
Виж целия пост
# 673
Преди да съм забравила, понеже видях, че сме на 45та страница и започвам да подготвям новата тема -
за анкетата - след китайските талантливи актриси, да гласуваме и за корейските такива...
1. IU

2. Seo Hyun

3. Han Ye Seul
Скрит текст:
Виж целия пост
# 674
Роца, много ме блазни да обера лаврите за To The Wonder, но виновна да открия това бижу е Tuon. Благодарение на нея го гледах и нямаше как да не го споделя в темата. Бях сигурна, че ще го харесате, защото си познаваме вече предпочитанията.

За Shin Hae Sun да отбележа, че прави жестока роля в The Art of Sarah, пасва и идеално. Искам да я гледам в такива, а не да си пилее таланта в подобия на Welcome to Samdal-ri. Е, поне Чи Чанг Ук я нагушка и нацелува. Lee Jun Hyuk не, но и той си е паднал на ролята. Перфектно си партнираха.

И аз следя Kimbap and Onigiri. Снощи започнах и Made in Korea, епизод 1 ме заинтригува.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия