Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 443

  • 27 000
  • 738
# 735


Добро съботно утро!
Хладничко, облачно - пролетта иска да заеме мястото си, ала зимата нещо много бавно си тръгва...
Каквото - такова ще е времето, важното е каква настроение имаме.
Нека е хубаво и позитивно!
Надявам се на нова снимка - все пак при съседите е празник и Енгин може да празнува някъде, където случайно някой да го засече... Ех, мечтая си на клавиатура!
Виж целия пост
# 736


Здравейте в ден събота - успешна и усмихната да е.
В очакване на новини сме, както всеки ден.
Виж целия пост
# 737
Привет

Отбелязват годишнина Smiley



 петата годишнина от първата публикация на Енгин в официалния му профил в Instagram.
Виж целия пост
# 738

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия