Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...51

  • 73 145
  • 737
# 645
И следния вариант..
Мъж пред огледалото..
Ех,още 3 см и съм...цар!
А жена му..
Оф,без 3 см..и. си царица..
Виж целия пост
# 646
Интервюират ромка, майка на 11 деца.
- А как успявате да запомните имената на всичките си деца?
- Лесно, всички момчета се казват Иван, всички момичета са Мария.
- А ако искате да извикате конкретен Иван или Мария, как ги различавате?
- Е как, по фамилията.
Виж целия пост
# 647
Младеж щял да се маскира като Адам за училищния карнавал. Отишъл при реквизитора за костюм. Той го поогледал и му дал едно смокиново листо. Момчето влязло да го премери и след малко го върнал:
- Малко ми е.
Реквизиторът му дал по-голямо, но се повторила същата ситуация. След поредният неуспешен опит, реквизиторът казал:
- А бе, пич, що не си го преметнеш през рамо и не го играеш бензиноколонка?


Две бабки седят и клюкарят пред блока - минава младеж и ги поздравява.
- Кой е тоя, ма? - пита едната.
- На Петрови, станал гинеколог като баща си... и дядо му гинеколог беше...
- Пуууу тия па се ненагледаха...
Виж целия пост
# 648
Виж целия пост
# 649
Виж целия пост
# 650
Виж целия пост
# 651
Скучно ми е без компания!
Толкова много искам да си имам компания...
малка...
нефтена...
И рафинерия!
Виж целия пост
# 652
Последното   желание  е ...
Виж целия пост
# 653
– Защо маймуните се раждат през Mай, а не през Юни?
– Защото, ако се раждаха през Юни, щяха да се казват юнимуни!
Виж целия пост
# 654
Върви си един наркоман по улицата и среща двама други наркомани. Първият казва:
- Аз съм пратеник на Господ.
- И аз съм пратеник на Господ - казва вторият.
Третият заявил:
- Никого никъде не съм изпращал.
Виж целия пост
# 655
Хората, които пишат секс цензурирано така и го правят.
Виж целия пост
# 656
Виж целия пост
# 657
Виж целия пост
# 658


Виж целия пост
# 659
- Отче, искам да се изповядам.
- Нали идва тази сутрин, дъще.
- Има актуализация на данните, отче.

* * * * *
- Ти каква жена си търсиш?
- Ми, като луната...
- Ааа, красива и потайна?
- Не бе, да идва вечер и сутрин да си ходи...

* * * * *
- Ох, Пешо, толкова дебела съм станала...
- Ее, стига де, зайче. Толкова си красива
- Да си чул да казвам, че съм грозна, а?!

* * * * *
- Момченце, защо си играеш на улицата толкова късно?
- Щот още не съм женен.

* * * * *
- Мамо, защо всички казват, че съм заблеяна овца?
- Момиченце, майка ти живее в съседния вход.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия