Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – Новогодишна 2026 (Тема 1) Януари

  • 50 042
  • 919
# 720
А на стационарния телефон пробвахте ли? Този, който е в първи пост? Това е този, който е зад платения номер, но поне е на нормална тарифа.
Виж целия пост
# 721
Интересно, аз успях да се свържа два пъти с тях, после те ми се обаждаха. За една и съща пратка става дума. Добре, че тя беше първа и надявам се да остане последна.
Виж целия пост
# 722
А на стационарния телефон пробвахте ли? Този, който е в първи пост? Това е този, който е зад платения номер, но поне е на нормална тарифа.

Пробвах всички телефони, включително този от първа страница – нищо.
Само веднъж някой ми затвори нагло. На имейл също не отговарят.
И на всичко отгоре пише, че разпределителният им център за Пловдив не работи събота и неделя…
Звънях на тему, писах им даже им препратих цялата ми комуникация....
Виж целия пост
# 723
Всеки път се свързвам без проблем. Звъня на 0877001070.

Дайте проследявващ номер да видим статусите на пратката.
Виж целия пост
# 724
Всеки път се свързвам без проблем. Звъня на 0877001070.

Дайте проследявващ номер да видим статусите на пратката.

Ето и стауса в техния сайт и на други места ми я показва в България.
Виж целия пост
# 725
А на стационарния телефон пробвахте ли? Този, който е в първи пост? Това е този, който е зад платения номер, но поне е на нормална тарифа.

Пробвах всички телефони, включително този от първа страница – нищо.
Само веднъж някой ми затвори нагло. На имейл също не отговарят.
И на всичко отгоре пише, че разпределителният им център за Пловдив не работи събота и неделя…
Звънях на тему, писах им даже им препратих цялата ми комуникация....

То и в София не работят събота и неделя, ако това ще те успокои. Аз се чудя изобщо дали работят и с каква наглост взимат нови клиенти като нямат капацитет за тях.
Аз се занимавах с тях още като Бест Сикретс изпращаха с тях и тук се жалвах колко са нещастни и какви ядове брах, та бях разочарована, че и Тему са взели като клиент. С какво самочувствие поемат нови пратки, не знам… Голяма пародия на куриерска фирма са. Добре, че Бест Сикретс ги смениха със Спиди.
Виж целия пост
# 726
Скрит текст:
Всеки път се свързвам без проблем. Звъня на 0877001070.

Дайте проследявващ номер да видим статусите на пратката.

Ето и стауса в техния сайт и на други места ми я показва в България.


По този проследяващ номер нищо не ми излиза. От опита ми с тях, следващия статус ще е, когато я приемат (заведат)  в офис на Изипей или там от където обичайно си ги получавате. Не разбрах къде трябва да бъде последната точка на получаване Пловдивска област или другаде.
Виж целия пост
# 727
Скрит текст:
Всеки път се свързвам без проблем. Звъня на 0877001070.

Дайте проследявващ номер да видим статусите на пратката.

Ето и стауса в техния сайт и на други места ми я показва в България.


По този проследяващ номер нищо не ми излиза. От опита ми с тях, следващия статус ще е, когато я приемат (заведат)  в офис на Изипей или там от където обичайно си ги получавате. Не разбрах къде трябва да бъде последната точка на получаване Пловдивска област или другаде.

Проблемът основно идва от това, че за първи път ми изпращат пратка с този куриер, а адресът за получаване и посоченият разпределителен център са доста далеч. Да не говорим, че касите на EasyPay, които са ми близо, не фигурират в техните списъци, и вече не знам къде ще трябва да отида, за да си получа пратката.Затова се опитвам да се разбера с тях да ми я доставят на място, до което мога да стигна.

Номера на пратката не е пълен и затова не го намирате.
Виж целия пост
# 728
От моя опит, жената от склада им в Коматево никога няма да ви вдигне, дори и на крака да идете, няма да ви обърне внимание. Изчакайте да ви я пратят някъде, ще получите смс. Другият вариант е да идете там и евентуално при голям късмет, тя да ви я даде веднага.
Виж целия пост
# 729
Скрит текст:
Всеки път се свързвам без проблем. Звъня на 0877001070.

Дайте проследявващ номер да видим статусите на пратката.

Ето и стауса в техния сайт и на други места ми я показва в България.


По този проследяващ номер нищо не ми излиза. От опита ми с тях, следващия статус ще е, когато я приемат (заведат)  в офис на Изипей или там от където обичайно си ги получавате. Не разбрах къде трябва да бъде последната точка на получаване Пловдивска област или другаде.

Проблемът основно идва от това, че за първи път ми изпращат пратка с този куриер, а адресът за получаване и посоченият разпределителен център са доста далеч. Да не говорим, че касите на EasyPay, които са ми близо, не фигурират в техните списъци, и вече не знам къде ще трябва да отида, за да си получа пратката.Затова се опитвам да се разбера с тях да ми я доставят на място, до което мога да стигна.

Номера на пратката не е пълен и затова не го намирате.

Този разпределителен център няма нищо общо с адреса за получаване. При мен този статус е, когато е пристигнала в областния ни град.
Виж целия пост
# 730
Не е задължително да си получите пратката в офис на Изипей. Въоръжете се с търпение. Някога ще стигне до вас. Моята я получих в магазин за врати, приятелка в магазин за батерии.
Мудни са много. Аз съм от Пловдив, пратката ми стоя 3 седмици във Велико Търново.

Да похваля тази шапка. Много хубав цвят, много качествено изпълнение, металното нещо е много красив акцент, моето беше с миниатюрни камъчета, за съжаление е за малка глава. На майка ѝ пасна перфектно.

https://share.temu.com/ykXBYw9qMkB


Също и този каскет, много добра изработка, платът е много плътен, има лентички, с които може да се стегне отзад.
 
https://share.temu.com/uCYridPtuBB
Виж целия пост
# 731
Калъфките са страхотни. Кафявата шапка е много хубава.
Скрит текст:

Другите неща са джунджурии.
Виж целия пост
# 732
Много ми харесват шапките. Направо ме хваща яд, че не понасям нищо на главата си.

Пристигна ми поръчката от 14. януари, получих я в офис на Еконт.

https://share.temu.com/KGmIJBhVEbB калъф за телефон. Снимката отговаря напълно, не са объркали модела на телефона, но не свети в тъмното.

https://share.temu.com/9NrxAE8sswB верижка към него. Сложих я, върши си работата.

https://share.temu.com/lTWzEA2md9B пачове за пъпки, които повтарям

https://share.temu.com/CGx5UMiUNbB ластично въже за опаковане на багаж, нямам забележки

https://share.temu.com/l002lBoy3lB магнитен лак, който ще пробвам скоро. Цветът отговаря напълно на снимката, имаше и малък магнит към него.

Виж целия пост
# 733
Миленака , едно време имаше светещи лакове.  Те светеха, но се загряване един вид. Държиш близо до фенерче лампа и светят втъмното... възможно е и това да е така ,кейса
Виж целия пост
# 734
А, знам го това. Не свети.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия