Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – Новогодишна 2026 (Тема 1) Януари

  • 50 031
  • 919
# 795
И втората част от отзиви за сравнително сполучливи поръчки.

Скрит текст:
Чантата е много красива на живо, изработката е супер. Не е в мой стил и не знам каква муха ми е влязла в главата та да я поръчам, но помня че ми излезе май без пари.

https://share.temu.com/LFw0QiycxlB


Тази малка чантичка е супер удобна и красива. Откраднах идеята от сестра ми, но нейната е сребриста. Побира ми телефона, картхолдър или малък портфейл, 2-3 ключа...

https://share.temu.com/EapcSP0fzzB


Този комплект е един от подаръците. Нямам представа защо съм го избрала, като нося единствено смарт часовници, но дава вид на красив, макар качеството да е съмнително. Работи.

https://share.temu.com/v3cMwn0DdJB


Бижутата много ми харесват.
https://share.temu.com/VVK4Fji8bqB



Тези ги поръчах за жилетки без копчета. Красиви са.
https://share.temu.com/hbOrV7S5BIB


Малка чантичка ключодържател. Слушалките ми се побират в нея и мога да си я закача на дънките, за да не ги търся постоянно в раницата Grinning Изработката е супер.

https://share.temu.com/l0QVrZOfxXB


Кърпа-шапка за коса. Поръчах я най-вече като ходим на СПА.

https://share.temu.com/hkV1G3POEIB


Тези шнолички са ок, като изключим това, че са супер дребни.

https://share.temu.com/ZKN8AffsNTB


Поръчах я, защото ми стана интересно как са я измислили да се почиства лесно Simple Smile Иначе използвам дървени.


Мини органайзер за бижута

https://share.temu.com/Ted54VjN6bB


Голяма и много удобна подложка за месене. Вече я пробвахме с новия кухненски комплект за готвене. Simple Smile

https://share.temu.com/haPI66l2gzB


И няколко дреболии.






По препоръка от тук, поръчах и този масажор. Ще пристигне тази седмица и ще дам реални отзиви.
Моя линк не е активен вече. Прилагам подобен.

https://share.temu.com/nu0CnonGVwB



Виж целия пост
# 796
Момичета, бихте ли споделили таблет, от който сте доволни?
Започвам да се оглеждам за майка. Ще го ползва да чете в Интернет и не ми трябва нещо супер-дупер, но и да работи добре, че ще ми скъса нервите, ако забива, бави се, не мога да огранича някои неща да не пипа.
Вече 1 година го ползваме ако не и повече. Тогава го поръчах с връщане на кредит и излезе изгоден. По нищо не отстъпва на скъпото Шауми на сина https://share.temu.com/m7T2Kwads0B при търговеца от който е взет е изчерпан, по модел съм намерила същия.
Виж целия пост
# 797
hrissi_az
Благодаря за споделеното! Масажора, който е добро попадение на всяка цена ще го поръчам и аз, тъй като имам  проблеми с врата имам болки, направо откачам понякога.
Дано и при мен да действа. 🤞🤞🤞
Виж целия пост
# 798
Здравейте! Дъщерята иска бански с боксерки долна част. Намерих само в тему. Чудим се за размерите, дайте отзиви, моля. Уголемени, умалени, кое  преобладава?
Виж целия пост
# 799
Отговарят на номерата си.
Виж и коментарите за конкретния модел.
Виж целия пост
# 800
Момичета, моля препоръчайте ми качествено портмоне, няколко пъти поръчвам, но издържат месец!
Виж целия пост
# 801
Зависи какво портмоне търсите, аз имам няколко от корк, нямат проблем вече повече от година, много съм доволна. Но аз ползвам големи. https://share.temu.com/3UMY4dZBbXB като се напише в търсачката, излизат най различни модели и размери.

Имам интересен казус, поръчка без движение вече 7 дни, днес писах на съпорта и получих следния отговор.
=============
Ако пакетът ви пристигне след очакваната дата на доставка, 31 ян 2026, ние ще ви предоставим определено количество кредити в знак на нашата признателност за вашето търпение.
За да избегнете по-нататъшни неудобства или загуби от ваша страна, бихме искали да ви уверим, че ако вашият пакет все още не е пристигнал с 7 фев 2026, системата автоматично ще обработи възстановяване на сумата вместо вас. Освен това, след като пакетът бъде доставен, можете да запазите съдържанието.
==============

Преди на връщаха ли сумата ако не пристигне и последната дата за доставка?   А сега гледам си дават още седмица. Някой скоро да е имал подобен казус.
Виж целия пост
# 802
Ако не пристигне на последната дата, ти дават 5 евро кредит за забавяне, след това съм забравила след колко дни вече ти предлага да ти възстановят сумата, освен ако ти не поискаш друго (предлагат няколко опции да си избереш).
Чакам Експрес уан да се натуткат и да ми доставят една пратка с краен срок утре. Няма актуализация от 23-ти. Писах на поддръжката и ми дадоха талон за 20% отстъпка и казаха, че назначават агент да следи случая. Май нещо ме попитаха дали искам възстановяване на сумата, но аз искам да си получа пратката. Статусът е предаване пратката на превозвача и това е от петък насам и не мърда.
Виж целия пост
# 803
Здравейте, не съм много сигурна ама май получих купон за поръчка без минимална сума, не знам как да го приложа
Виж целия пост
# 804
Здравейте, не съм много сигурна ама май получих купон за поръчка без минимална сума, не знам как да го приложа
Дай екранна снимка да видим.
Виж целия пост
# 805
Ако не пристигне на последната дата, ти дават 5 евро кредит за забавяне, след това съм забравила след колко дни вече ти предлага да ти възстановят сумата, освен ако ти не поискаш друго (предлагат няколко опции да си избереш).
Чакам Експрес уан да се натуткат и да ми доставят една пратка с краен срок утре. Няма актуализация от 23-ти. Писах на поддръжката и ми дадоха талон за 20% отстъпка и казаха, че назначават агент да следи случая. Май нещо ме попитаха дали искам възстановяване на сумата, но аз искам да си получа пратката. Статусът е предаване пратката на превозвача и това е от петък насам и не мърда.
Искай си парите, пратката пак ще ти я доставят. Да се научат да не ползват тези Експрес Уан, това е всичко друго, но не и експрес Joy
Виж целия пост
# 806
Е, срокът за доставка е 28-ми януари.
Случвало се е да си искам парите за недоставена пратка, но след това виждам, че директно я връщат обратно (примерно в Бокснау се изписва отказана), а аз в случая искам да си получа пратката.
Виж целия пост
# 807
Е, срокът за доставка е 28-ми януари.
Случвало се е да си искам парите за недоставена пратка, но след това виждам, че директно я връщат обратно (примерно в Бокснау се изписва отказана), а аз в случая искам да си получа пратката.
На мен ми върнаха парите за таблета, защото не можеха да се свържат с Express One Joy Имат си предимства, хах. Имах отворен тикет, на който накрая пишеше : Няма връзка с куриера Stuck Out Tongue Winking Eye
Просто нямаше тракинг ъпдейт 10 ина дни.
Но явно BoxNow си вдигат телефона и са успели да я откажат Grinning
Виж целия пост
# 808
Проверявайте честичко за корекции. Днес взех на два пъти. Вчера също и изобщо последните дни имам. Стотинки са, но все пак...

Е, срокът за доставка е 28-ми януари.
Случвало се е да си искам парите за недоставена пратка, но след това виждам, че директно я връщат обратно (примерно в Бокснау се изписва отказана), а аз в случая искам да си получа пратката.

Как така си искаш парите за недоставена пратка, но искаш да я получиш?
Виж целия пост
# 809
Последни отзиви от мен. Имам още кредит и добри купони, но наистина не знам вече какво да взема. Трябва да направя едно почистване на шкафовете, защото само трупам и я ползвам после, я не, я се сетя къде е.
 Та:
Много добро калъфче с връзка, ако няма къде да си държа телефона. Става за временно ползване, защото е гумен и ще се захаби бързо


Калъф за плуване (евтина опция на GoPro 😂). По принцип телефона ми е водоустойчив, но все пак не искам да го мокря целия. Имаше и по-яки модели, но исках да е по-забележим, ако го изпусна. Работи тъча през него. Ще видим как е и под вода


Комплект за пътуване - с чантичка и тапи за уши.


Дрешка за куфара ми. Стои като избеляла, ама май ще го преглътна


Тубички за еднократна употреба. Взех от 50 и 100 мл да имам. Дано не се разтече с тях продукта.


Тази 3Д картичка не знам как съм си мислила, че ще се закрепи към букет, например. Явно съм я поръчала, за да допълня сумата за купон.


Чехли за банята на детето. Имат и пинчета
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия