Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – Новогодишна 2026 (Тема 1) Януари

  • 50 048
  • 919
# 840
Пластмасовите сандалки са много сладки, ама няма ли да вмиристват краката. Въпреки, че реално джапанките не го правят, не знам защо имам някакъв стар спомен от подобни неприятни неща. Може би ще се хлъзгат, но май ще си купя от тях, много ми харесват.
Виж целия пост
# 841
Получих си куфара, като цяло пластмасата е много тънка и има на места леки забележки. Писах си с агент и ми върнаха 12 евро, така че ще ги преглътна и няма да го връщам.
Дойдоха и микрофибърните кърпи за плаж - страхотни са, не знам защо декатлонските са толкова скъпи.
Чакам и другия куфар, той ще дойде със SameDay
Elsi86, може ли да дадете линк към кърпите за плаж?
Виж целия пост
# 842
Получих си куфара, като цяло пластмасата е много тънка и има на места леки забележки. Писах си с агент и ми върнаха 12 евро, така че ще ги преглътна и няма да го връщам.
Дойдоха и микрофибърните кърпи за плаж - страхотни са, не знам защо декатлонските са толкова скъпи.
Чакам и другия куфар, той ще дойде със SameDay
Elsi86, може ли да дадете линк към кърпите за плаж?
Разбира се, ето:
 https://share.temu.com/MgnmDgce40B
 https://share.temu.com/qlivcbj3dAB
 https://share.temu.com/iwakNVzVKEB
Взех си и това за микровълновата, не съм го още пробвала
 https://share.temu.com/xF74FKs1XkB
И тези магически кърпи, които в България се продават на промоция за 6 евро без доставка Simple Smile
 https://share.temu.com/FggdoD6lnpB
Виж целия пост
# 843
Идея нямам, но ми харесват. Ще разбера лятото.
Пластмасовите сандалки са много сладки, ама няма ли да вмиристват краката. Въпреки, че реално джапанките не го правят, не знам защо имам някакъв стар спомен от подобни неприятни неща. Може би ще се хлъзгат, но май ще си купя от тях, много ми харесват.
Виж целия пост
# 844
Моите пратки се раздвижиха, вече са предадени на Бокса.
Относно микрофибърите кърпи за плаж от Тему, имам от миналата година, сравнени с декатлонските качеството е по кофти, но и разликата в цената е голяма. за мен най големия им минус е,че не отговарят на размера, по малки са от посочения. И това го забелязвам с доста артикули от Тему.
Пуснах още няколко поръчки.
Сутринта ми излезе тенджера под налягане на много изгодна цена и с добри отзиви, та си възстанових купони и поръчах , ще я чакам по суша Simple Smile но и не бързам за никъде.

и калъфи за очила от корк


Напускаха всичко в отделни поръчки, та максимално да намаля с купони.
https://share.temu.com/uWAPUaOM55B линк към тенджерата
Виж целия пост
# 845
Леле, вкара ми мухата и ги измерих, щях да се разправям Joy, ама моите си отговарят на размерите ( е +- 1 см), но си е 80х180 см. Доста добре попиват кърпите, за цената са екстра!
Не те ли е страх с тенджерата под налягане? Имам Нинджа мултикукър и докато се престраша да го ползвам мина много време, ама вече всичко минава под налягане Sunglasses
Виж целия пост
# 846
Леле, вкара ми мухата и ги измерих, щях да се разправям Joy, ама моите си отговарят на размерите ( е +- 1 см), но си е 80х180 см. Доста добре попиват кърпите, за цената са екстра!
Не те ли е страх с тенджерата под налягане? Имам Нинджа мултикукър и докато се престраша да го ползвам мина много време, ама вече всичко минава под налягане Sunglasses
Имам едновремешни две. Години са ползвани не е имало проблем. Последно време почти не ги ползвам, но тази заради цената ме изкуши. Тенджерата с 7 портовия хъб, ми излязоха малко над 12 €
Виж целия пост
# 847
Това портмоне да похваля аз, получих го и е много красиво. Аз харесвам такива - тип мъжки портфейл.
https://img.kwcdn.com/product/fancy/ed5905df-d85d-444e-8170-b3a5 … /q/90/format/avif
Виж целия пост
# 848
Трябва ми  куфар за кабинен багаж,  за едно от децата ми. Голямо и самостоятелно, но много заето и ще го отменя .
Има билет с кабинен багаж, но нямаме  толкова малък куфар.
Уж търсих , но не попадам на това,  което ми трябва . Размерът трябва да е 55см /40см/20см
Попадам на разни подобни , но 23 вместо 20,  или 42 вместо 40 и т.н.
Тези комплекти, за които пишете, бих купила само ако не намеря друго, защото сме пълни с големи чанти и куфари .
Гледах и  някакви които си намаляват размера но не мога да преценя дали е добро решение?
Понеже коментирате сполучливи куфари , ако някой ми препоръча нещо , ще съм много благодарна.
Аз лично май предпочитам меките, но те пък са доста по-скъпи.
Виж целия пост
# 849
Аз взех този куфар, но в момента пътува, не мога да дам отзив.
https://share.temu.com/IkNuTTNiqRB
Виж целия пост
# 850
Ох... обединили са ми 5 пратки в една, което прави един голям масивен кашон, което ще е трудно за пренасяне и за да е купонът пълен - с Express One. Отсега ме боли главата дали въобще ще получа нещо от тях и дали ако стане гаф, Тему въобще ще ми върнат парите, които никак не са малко.
Вие как успяхте да се справите с тях?
Виж целия пост
# 851
Аз проблем с тях не съм имала. При първата доставка с тях куриерът ми звънна, аз - на работа и се разбрахме да остави пратката в Изи пей. Локацията не ми беше най-добрата, но тогава нямаше по-удобно. Следващия път вече директно в офиса на Изи пей, който ми е близо.
Виж целия пост
# 852
Butter, ако си в София, просто чакаш. Друг начин няма. След около десет дни ще ги получиш. При мен, откакто настоях да са black list - нати, нямам пратки с тях. Последните десет от януари са с еконт, бг пощи и бокснау. Макар че тогава агентът ми каза следното - понякога зависи от продавача. Дори тему да има забрана за ползване, някой продавач може да прати с експрес. Но щяло да бъде голяма рядкост.
Виж целия пост
# 853
Аз проблем с тях не съм имала. При първата доставка с тях куриерът ми звънна, аз - на работа и се разбрахме да остави пратката в Азия пей. Локацията не ми беше най-добрата, но тогава нямаше по-удобно. Следващия път вече директно в офиса на Изи пей, който ми е близо.

Ти си май единствената доволна от Експрес1 и твоя куриер е единствения работещ в тази фирмичка 😀
Виж целия пост
# 854
И аз съм доволна, рядко получавам с тях, но куриера ми ги носи на адрес.
Мен в момента ме дразни това,че автоматично вече запомня карта при плащане, и всеки път я махам ръчно от настройки. Преди си имаше начин да платиш без запомняне на карта ,вече бутона го няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия