Снимки, направени със смартфон - 9 тема

  • 10 116
  • 343
# 45

Виж целия пост
# 46
Виж целия пост
# 47
Виж целия пост
# 48
1, 2, 3 SWEEP
Виж целия пост
# 49
Изгрев

Виж целия пост
# 50

Виж целия пост
# 51
Много са хубави, но още по-добре става когато в таговете зададете да са с еднаква ширина и оставите празно място между тях.  
 Tropical Drink



Ето една от мен

Виж целия пост
# 52


Виж целия пост
# 53
Лакатнишки скали - любимо място 🙂

Виж целия пост
# 54
^^^  Oh, че хубаво! При вас вече пролет пуква, а ние още борим бурите, а аз се кодоша, че по хубава силова тренировка от риене на сняг нЕма!






Виж целия пост
# 55
Агент,аз пък снега харесах-ама толкова много сняг,не киша както става при нас..
Виж целия пост
# 56
Абе много е хубаво, спор няма, ама и куповете стават големшки и пречат на всичко - и на видимост и на паркиране. Да не говорим колко хора останаха без ток дни наред!




Виж целия пост
# 57
Вчера в нашия двор
Виж целия пост
# 58
Виж целия пост
# 59
Вчера имаше уникална луна:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия