?Въпроси всякакви? (2026 г.)

  • 165 527
  • 3 907
# 3 900
Дължи се, гледа се датата на митническото събитие.
Обаче има друго важно - ако същите продукти пристигат от европейските складове на компаниите от трети страни, то няма мито.
И, според мен, ще ползват все повече европейски складове за да избегнат това мито.
Което е и една от целите му, разбира се, повече бизнес в Европа .
плащането щяло да става в платформата (напр. Тему). Ако поръчам и платя сега (юни) митото няма да го има. Когато пристигне през юли ще ме викат в митницата ли да плащам?
Виж целия пост
# 3 901
Не мога да ти отговоря на този въпрос.
Виж целия пост
# 3 902
Привет! Поръчвали ли сте скоро от Модиво? Интересува ме как стои въпросът с връщането. Безплатно ли е и бавят ли много възстановяването на сумата?
Поръчах обувки от Gomez, но минаха две седмици и още пътуват Stuck Out Tongue Освен това прочетох и доста негативни коментари относно връщането и ме хвана шубе... Разликата е 10 €, но не ми се рискува, защото не съм сигурна в размера.
Виж целия пост
# 3 903
Модиво връщат пари към две седмици /казват срока в кореспонденцията/, връщането е безплатно.
Ходила съм и до магазин, да поръчам модел онлайн /нещо не ми позволяваше сайта да посоча доставка до магазин/.
Виж целия пост
# 3 904
Здравейте. В кои сайтове за имоти бихте препоръчали да публикувам обява за продажба?
Виж целия пост
# 3 905
Здравейте. В кои сайтове за имоти бихте препоръчали да публикувам обява за продажба?

https://www.imot.bg/
Виж целия пост
# 3 906
Здравейте.
Препоръчайте приложение за генериране и съхранение на пароли.
Виж целия пост
# 3 907
Привет! Поръчвали ли сте скоро от Модиво? Интересува ме как стои въпросът с връщането. Безплатно ли е и бавят ли много възстановяването на сумата?
Поръчах обувки от Gomez, но минаха две седмици и още пътуват Stuck Out Tongue Освен това прочетох и доста негативни коментари относно връщането и ме хвана шубе... Разликата е 10 €, но не ми се рискува, защото не съм сигурна в размера.
Пишете им, с последните ми две поръчки от Обувки.бг (и те са на Модиво) се получи същото - висяха дни наред някъде и не помръдваха, след писмата, на другият ден тръгваха и ги получавах скоростно. Даваше, че стоят в някакъв склад/разпределителен център в Русе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия