?Въпроси всякакви? (2026 г.)

  • 169 433
  • 4 020
# 4 005
И в моя град се продаваше такава сграда от ЧСИ, че и с висяща преписка в ДНСК беше.
Акт 16...грябва да се съберат предните актове по вр.на строителството, тегава работа е.
Виж целия пост
# 4 006
В цитирания случай консултациите човекът е било добре да направи преди да купува, после и с 10 адвокати да се съветва, усложненията са налице, а парите - дадени.
Някои рискове не са изключени и при продажба от ЧСИ (не само от вида на описаните).
При всички случаи съветвам всяка стъпка да консултираш с адвокат преди предприемането й, а не след, той ще проучи и книжата за имота.
Виж целия пост
# 4 007
Пиете ли таратор от чаша?
Виж целия пост
# 4 008
Да, пия.
Виж целия пост
# 4 009
не.
Виж целия пост
# 4 010
Пиете ли таратор от чаша?

Винаги в голяма чаена чаша.
Виж целия пост
# 4 011
Не, само от купичка
Виж целия пост
# 4 012
Пиете ли таратор от чаша?
Тц. Изключително неудобно ми е да гълтам краставици на кубчета.
Виж целия пост
# 4 013
Пиете ли таратор от чаша?

Винаги в голяма чаена чаша.

В бирена халба най-обичам. А вкъщи от едни купички за супа с дръжка.
Виж целия пост
# 4 014
Напоследък ми е доста по-удобно да пия таратор от чаша
Виж целия пост
# 4 015
В халба от бира пия аз таратор.
Виж целия пост
# 4 016
Мислех, че само на мен ми е по-удобно от чаша Grinning
Виж целия пост
# 4 017
Винаги от чаша, неудобно ми е да го ям с лъжица.
 Супа - също, но като цяло рядко ям течни манджи.
Виж целия пост
# 4 018
Докато си хапвах таратора в купа с лъжица ми беше толкова странно да видя някой да го пие в чаша..обаче откакто открих чашата за таратор не бих се върнала към купата Grinning
Виж целия пост
# 4 019
Може да се сдобиеш с имот на цената на оградата му

Странно, и аз така си мислех докато не видях списъка какво се продава в нашата област. Началните цени са около 20% по ниски от пазарните, т.е. с наддаването може и да ги подминеш даже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия