?Въпроси всякакви? (2026 г.)

  • 170 713
  • 4 068
# 4 050
аз пия пържолите, а вие?
Виж целия пост
# 4 051
Не познавам друг човек освен себе си, който да не яде/пие/както там се консумира таратор.
Синът ми беше много злояд като малък и като го пратих едно лято на градски лагер(сутрин ги водим, вечер ги прибираме децата), сандвичите остава ха в раницата. Тогава, без да съм видяла някъде, му правех таратор в бутилка с настъргани краставици, иначе сега го яде в купа.
Виж целия пост
# 4 052
Четири страници отчет кой как консумира таратор.
Постовете на deaf ще започнат да ми се струват смислени.
Виж целия пост
# 4 053
Ам пръска Joy
Казаха ми да се храня здравословно.
Обелих си мандарина. Пръсна ми в окото.
С пържола така никога не ми е ставало ..
.
Та подбирайте как да се храните SatisfiedStuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 4 054
Ами, то ако е толкова едро, че да падне и да опръска, значи заради гравитацията просто си седи на дъното на чашата и като пиеш, на практика си остава там.

Не е така. Според закона на Архимед плаваемостта на телата не зависи от размера им. Освен това тараторът в чаша може да се разбърква. Но май това е предимството - можеш да поемеш по-голямо количество, отколкото с лъжицата. И не се навеждаш над чинията внимавайки дали не капе от лъжицата.
Виж целия пост
# 4 055
От моя опит, колкото са по-едри съставките и колкото повече вода има, толкова повече си стоят на дъното. Като е в купа, си го разбъркваш. В чашата единствено, ако със сламка го пиеш, но трябва да минават през сламката краставиците.
Виж целия пост
# 4 056
Да се утаяват може би, не се сещам обаче да съм имала проблем. И не зависи от размера. Обаче никога не съм анализирала какво се случва в чашата ми, просто си пия.
Виж целия пост
# 4 057
По принцип лъжица влиза в чашата и се възползвам.
Виж целия пост
# 4 058
По принцип що не смените темата, например колко чесън, копър и орехи се слага в таратора.
Виж целия пост
# 4 059
Николко. Копър и орехи не обичам Trollface
Виж целия пост
# 4 060
Ако вече сте си изпили/изяли тараторите да питам нещо.
Колко е тарифата на адвокат за оформяне на искова молба, внасяне в съда, и каквото е необходимо до първо заседание?
Не лъскав адвокат. Blush
Виж целия пост
# 4 061
Защо само се говори за Сатана, а за Амалек не се казва нищо? Сатана е прикрито добро, ама Амалек е върло зло.
Виж целия пост
# 4 062
Ако вече сте си изпили/изяли тараторите да питам нещо.
Колко е тарифата на адвокат за оформяне на искова молба, внасяне в съда, и каквото е необходимо до първо заседание?
Не лъскав адвокат. Blush
Има минимални, но не и общи тарифи.От минималната нагоре всичко е по договаряне. Зависи от цената на иска(ако е оценяем) , от характера на производството и от още много неща. С исковата молба се правят и доказателства и искания.
на свой ред да попитамкакъв медикамент е най-сполучлив за афти. Има ли други средства тип "домашна аптека".
Виж целия пост
# 4 063
Афти?
Жабурене с вода с хлебна сода.
Или ,с вода с капка-две йод.
Или ,с вода с капка-две масло от карамфил.
( такова трябва да има във всяка домашна аптечка- за зъби, венци, нокти...)
Виж целия пост
# 4 064
Ако вече сте си изпили/изяли тараторите да питам нещо.
Колко е тарифата на адвокат за оформяне на искова молба, внасяне в съда, и каквото е необходимо до първо заседание?
Не лъскав адвокат. Blush

Няма как някой да Ви даде точна цена, без да знае какъв е искът, какъв е материалният интерес, колко е сложен казусът и какъв обем работа предстои.

Адвокатските възнаграждения не се определят "на пакет" за искова молба до първо заседание. Зависят от конкретния спор и уговорката между адвоката и клиента.
 Напълно възможно е да се договори възнаграждение и под минималните размери по Наредбата, защото вече това се допуска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия