?Въпроси всякакви? (2026 г.)

  • 167 130
  • 3 960
# 2 955
Точно преди година носих един ръчен часовник за смяна на батерия /заради матуриге на синко, беше 3 лв.тогава.
Виж целия пост
# 2 956
Скоро носили ли сте при часовникар часовник за смяна на батерия? Колко струва? Питането е за София.
Последно беше около 10 лв миналата година.

Аз носих наскоро. В сервиз на Гюлиян, и ми взеха изненадващо много пари. Не помня вече колко, но ми се сториха много (дали 25-30 евро някъде беше?). Предполагам, че много са си вдигнали таксата за труд. А може и батерията да е малко по-скъпа от масовите, но веднъж на 5 години я сменям и часовникът е хубав, та не пестя от това - искам да го отворят и затворят с хубави инструменти.  В някое малко ателие може би ще е по-изгодно.
Виж целия пост
# 2 957
От преди месец в столичен мол най-евтината батерия, която ММ купи от часовникар там за ръчен часовник и си я смени сам - 10 евро.
Виж целия пост
# 2 958
Вв  Добрич от години е 15 лв., уж много качествена, нищо такова. Знам, че питате за Сф, но просто да си сравним високите стандарти на живот:rage:
Виж целия пост
# 2 959
Скоро носили ли сте при часовникар часовник за смяна на батерия? Колко струва? Питането е за София.
зависи къде се сменява и каква е батерията. в сервизите е скъпо. при часовникар тип квартален есента взимаха 5 лв.
у дома е най-евтино - само цената на батерията.
Виж целия пост
# 2 960
И на мен вчера ми взеха 10 евро за смяна в квартално ателие и реших да проверя ОК ли е цената. Последният ми спомен също е за 10 лв., но пък беше май преди 2-3 години.
Виж целия пост
# 2 961
Може ли отзиви за Чешкия културен център? Благодаря. Дали е останало нещо от миналото му величие,така да се каже. Продават ли грамофонни плочи,списания,книги? Има Ренесанс на тези културни "продукти" – плочите най-вече. Чехия щеше да закрива центъра,но се е отказала.
Виж целия пост
# 2 962
Преди 2-3 години беше 10 лв. батерията, но имаше и по-евтини. Сега не съм питала. Имам 3 часовника за смяна, ако ми искат по 10е, направо ги хвърлям.

На брокер нищо предварително не съм давала, само при финализиране на сделката. Скоро купувах и продавах.
Виж целия пост
# 2 963
Батерийките се купуват, и ако часовникът се отваря лесно, не виждам проблем да си ги сменям сам. Сменял съм 4-5 пъти. Ако няма как видимо да го отворя или има някакъв проблем и не работи, е друго.
Виж целия пост
# 2 964
Може ли отзиви за Чешкия културен център? Благодаря. Дали е останало нещо от миналото му величие,така да се каже. Продават ли грамофонни плочи,списания,книги? Има Ренесанс на тези културни "продукти" – плочите най-вече. Чехия щеше да закрива центъра,но се е отказала.

Откакзали ли са се? Аз последно видях нещо, че от 22ри май го закриват, друго не знам. Иначе имат актуален уебсайт и фейсбук страница, организират много курсове по чешки и имаше и някакви събития тип литературни/художествени, но не съм се интересувала, може да има и други.
Виж целия пост
# 2 965
Е, ако е часовник за 400 - 500 евро или повече е по-добре да се прежалят 20 евро веднъж на пет години.
Виж целия пост
# 2 966
Не, такива от Тему. По 2-3 лв. Joy
Виж целия пост
# 2 967
Не, такива от Тему. По 2-3 лв. Joy

И моят е от Тему, тоест от Шейн. Преди имах за 60 лв. 💪 от Бижу Бригите, ама го изпуснах и строших и ме доядя на мене си и си купих от Шейн.
Виж целия пост
# 2 968
Е, то за такива не си струва да се сменя батерия, по-добре направо нов за разнообразие.
Виж целия пост
# 2 969
Бижу Бриджит са китайски Simple Smile имат яки модели , но като им видя етикетчето, ми причернява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия