?Въпроси всякакви? (2026 г.)

  • 164 620
  • 3 893
# 3 885
Имам направление, код да търся в Горна  Баня, може ли контакти
Може ли да ми препоръчате физиотерапевт, който работи със ЗК за деца в района на Люлин, Обеля, Костинброд, Сливница?
Горна баня. Вземи направление.
Виж целия пост
# 3 886
Церовски, но и всички останали са ок.
Виж целия пост
# 3 887
Искам да преведа пари през Изипей.
Обаче не си спомням, какви данни искаха на получателя!
Трите имена.
ЕГН и телефон!?
Или!?
Виж целия пост
# 3 888
Искам да преведа пари през Изипей.
Обаче не си спомням, какви данни искаха на получателя!
Трите имена.
ЕГН и телефон!?
Или!?
Три имена и ЕГН, телефон не са искали на получателя, трябва ти да му се обадиш да си вземе парите. Поне така беше. Само твоят телефон е нужен.
Виж целия пост
# 3 889
На мен преди време ми искаха име, ЕГН и телефон. Абсолютно съм сигурна за ЕГН, защото се чудех откъде да го взема, а ми беше важно да направя превода.
Виж целия пост
# 3 890
Благодаря ви, Кубратова и Нарциса!
Полезни ми бяхте!
Виж целия пост
# 3 891
В приложението на Спиди вижда ли се дали нашожен платеж е изплатен?
По тел не мога да се свържа с тях.
Не мога да се сетя дали си взех парите от пратка от преди повече от месец.
Виж целия пост
# 3 892
На имейл идват винаги съобщения за изплатени суми.
Виж целия пост
# 3 893
На 21 април при катастрофа е пострадало семейство майката беше в кома, двумесечно бебенце с  черепно мозъчна травма и 2 годишно дете. Много ми е мъчно и няколко дни се молех да оцелеят. Но няма никаква информация повече за тях. Някой от Шумен може да знае нещо за състоянието им?
Днес ми се появи тази информация и се сетих, че тук някой пита за пострадалите. Ето:
https://tvshumen.bg/leading-news/shumenski-lekari-spasiha-majka- … ali-v-katastrofa/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия