?Въпроси всякакви за СО? 2026

  • 101 341
  • 3 051
# 2 505
Този психолог не може една читава пързалка да измисли. Ясно е колко е добър.
Виж целия пост
# 2 506
Само една малка корекция, психиатър.
Виж целия пост
# 2 507
Не съм я чела подробно така или иначе. Като видях споменато конкретно име, рязко ми стана безинтересно.
Виж целия пост
# 2 508
Елора това е ужасно грозно, което пишеш. Да съдиш така от висотата на божествения трон, в който си седнала.

Не съм на трон, но благодаря, че ме слагаш там Sunglasses
Кое точно е грозно?
Пиша си мнението и пиша истината.
Та кое е грозното?
Работата е - кой ми сра в гащите.
Виж целия пост
# 2 509
Свекърва ми е учителка. Точно са били полицейска академия тя към мъжа ми и брат му. Сама си е признавала, че ги е манипулирала за да не направят нещо, което тя не одобрява. А неподчинението се наказва.
Тук имам чувството, че случая е още по тежък и опира до загуба на контрол. Майката е свикнала в училище да и се "подчиняват" да се чува нейната последна дума. Тук губи контрола и затова чак е отслабнала от мъка. Затова става и по нощите да му готви, да го придърпа пак към нея си. Да си търси работа, да отива в празно жилище и да си поема сметките. Той това иска, дайте му го.
Виж целия пост
# 2 510
Аз само не разбрах защо пък на психиатър ще...го водят? Да не е нещо шизо или депресиран? Психолог по-удачно ми се струва. Но досега психиатър да лекува мързел не съм чула. Даже обратното. Познавам едни много мързеливи, които с достатъчно посещения при психиатър, успяха да си издействат нужната диагноза, така че цял живот да паразитират на гърба на държавата и баламите, които работят, за да бъдат издържани подобни лентяи.
Виж целия пост
# 2 511
И аз смятам, че няма нужда от лекар.
А от събиране на багаж и шут в гъза.
Виж целия пост
# 2 512
Никога не съм разбирала майките, които безусловно и безропотно угаждат на децата си до крайна степен.
Да стана да му готвя нощеска...,айде бе
Бързо- бързо ги отказах от нощното хранене, а това на дънгалак да му въртиш манджи в 02ч, щото не може да бръкне в хладилника ми звучи чак нереално.
Виж целия пост
# 2 513
Аз само не разбрах защо пък на психиатър ще...го водят?
Скрит текст:
Да не е нещо шизо или депресиран? Психолог по-удачно ми се струва. Но досега психиатър да лекува мързел не съм чула. Даже обратното. Познавам едни много мързеливи, които с достатъчно посещения при психиатър, успяха да си издействат нужната диагноза, така че цял живот да паразитират на гърба на държавата и баламите, които работят, за да бъдат издържани подобни лентяи.

По принцип има психиатри, които специализират работа със зависимости. Нали назад се разискваха зависимости.
Виж целия пост
# 2 514
Аз само не разбрах защо пък на психиатър ще...го водят?
Скрит текст:
Да не е нещо шизо или депресиран? Психолог по-удачно ми се струва. Но досега психиатър да лекува мързел не съм чула. Даже обратното. Познавам едни много мързеливи, които с достатъчно посещения при психиатър, успяха да си издействат нужната диагноза, така че цял живот да паразитират на гърба на държавата и баламите, които работят, за да бъдат издържани подобни лентяи.

По принцип има психиатри, които специализират работа със зависимости. Нали назад се разискваха зависимости.
Именно. И не само има, а единствено лекар поставя диагнози. После терапевтите могат да са и психолози специализирали терапия.
Виж целия пост
# 2 515
Никога не съм разбирала майките, които безусловно и безропотно угаждат на децата си до крайна степен.
Да стана да му готвя нощеска...,айде бе
Бързо- бързо ги отказах от нощното хранене, а това на дънгалак да му въртиш манджи в 02ч, щото не може да бръкне в хладилника ми звучи чак нереално.

То и серийните убийци не ги разбираме, ама си ги има Joy
Всеки луд с номера си.
Баба ми така и не осъзна грешката си. Само се чудеше защо сина и е такъв. А дъщерята обратното. Отговорих и го директно, взе че се обиди и разплака. Не че ме трогна.
Майка ми е подобна също.
И не осъзнават тия жени, че не може да лиготиш до 20, даже 30 години мъж и после да имаш очаквания. Обаче никога не търсят вината в себе си. Виновна е съдбата, Вселената, Бог може би, ама те са невинни и прекрасни родители.
Има хора си следват моделите от мама, тате, баба и дядо.
Други хора, по-умни и разумни виждат гнилото и грешното.
И правят обратното.
Близка приятелка така направи. Възпита сина си по обратния начин по който са възпитавали майка и, лели, баби и т.н.
И това дете е самостоятелно от малко. Чистене, готвене, пране /всякакви битовизми/ не му е проблем, няма нужда да му се каже, че еди какво си има за правене. Той просто вижда. Други неща са му важни, тия работа машинално се вършат. Като да си измиеш зъбите. Навик.
Снаха и я обожава. Че с предишния си е патила много и като попадна на това момче се прероди.
Виж целия пост
# 2 516
Изобщо не са доволни от психиатъра 40 евро и ги държал 15-20 минути, казал че не може да помогне, той само изписвал хапчета. Вадили му думите с ченгел. Явно трябва да търсим психолог, а не психиатър. Ако някой има препоръки за добър такъв, от Бургас, който да се занимава и със зависимости, моля да сподели🙂 Да запазят час преди да се е разубедил брат ми.
Май- отпада тезата на дамите, които ме изкараха, че аз съм психиатъра и си правя реклама😂
Виж целия пост
# 2 517
Прочетете какво е писала Бояна - първо психиатър с насока зависимости, който да прецени диагноза, трябват ли медикаменти, по-нататъшната терапия и т.н.

Този специалист по стреса, доколкото видях от представянето му, не ви ли насочи към подходящ негов колега?
Виж целия пост
# 2 518
Прочетете какво е писала Бояна - първо психиатър с насока зависимости, който да прецени диагноза, трябват ли медикаменти, по-нататъшната терапия и т.н.

Този специалист по стреса, доколкото видях от представянето му, не ви ли насочи към подходящ негов колега?

Казал, че може да му изпише хапчета, но според него първо трябвало да отиде на психолог да се види той не може ли да помогне.  Не ги е насочил към никой. Нашите говорили повече от него, той  само мълчал и се чудил какво да каже. Попитали го как да действаме сега преди матурите, той казал: “не знам какво да Ви кажа, не мога да давам съвети”. Следващия час е за брат ми от 17 часа, но го отмених, защото не им е направил добро впечатление и ще търсим някой друг.
Виж целия пост
# 2 519
Какво значение има диагнозата?
Всеки кадърен психотерапевт е наясно за кое може да помогне и дали се налага психиатър.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия