?Въпроси всякакви за СО? 2026

  • 132 451
  • 3 815
# 3 810
Според вас защо една свекърва се държи отдръпнато и е скептично настроена към новата на сина си, а когато тя разбира, че приятелката на сина ѝ забременява, почва да ѝ звъни всеки ден и да я пита какво прави фетусът, дали е почнал да рита и тн.?
Отношението на свекървата може да няма нищо общо с "новата".  "Старата" приятелка да е била приета радушно от свекървата, а след това да е разочаровала синът и свекървата да е решила да спазва някаква емоционална дистанция със следващата.
Виж целия пост
# 3 811
Сигурно няма търпение да стане баба.
Тя беше вече станала баба преди това, щото има друг син.
Виж целия пост
# 3 812
Бракът не прави майката на бащата на детето ви свекърва. Има ли подобна връзка, има и свекърва.

Луди всякакви, добре е отношенията да са ясни, както и мястото на всеки, когато бебето се роди. Добре е бъдещия татко да изясни мястото на бабата лично.
Виж целия пост
# 3 813
Според вас защо една свекърва се държи отдръпнато и е скептично настроена към новата на сина си, а когато тя разбира, че приятелката на сина ѝ забременява, почва да ѝ звъни всеки ден и да я пита какво прави фетусът, дали е почнал да рита и тн.?

Защото от просто приятелка на синът и се превръща и в майка на внучето. Даже и да се разделят синът и приятелката, тези две жени винаги ще ги свързва внучето. Може и да иска да оправи отношенията или въобще да създаде такива.
Виж целия пост
# 3 814
Бременна, а е на етап приятелка. Лошо начало.
Защото е бавноразвиваща се.
Фетусът Joy кой нарича бебето си или внучето си фетус... Хора... Още от зародиш бебенцата усещат отношението ви.

Наричат го бременните, които знаят в коя гестационна седмица се намират. Свекървата явно се вълнува и затова пита конкретно,вълнението си е вълнение, независимо дали използва думите "фетус", "плод" или "бебе".
Има ли бременни, които не знаят в коя седмица са? Хайде сега.  Фетус може да го нарвче доктора, за майката си е бебче.

Що спориш с тъпи тролове дето не знаят даже кво пишат ?! Тоя форум тотално е западнал!


Виж целия пост
# 3 815
Не го е наричала никога така, просто така се казва нероденото бебе. В първите седмици (не съм сигурно до коя точно г.с.)се нарича ембрион.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия