Снимки и спомени от близко и далечно минало - 4

  • 104 332
  • 2 676
# 2 670
Магазинът им не беше ли на "Патриарх Евтимий", някъде срещу Френската? Имах една връхна блуза оттам, подобна на хавлиена. Съхнеше по два дни на простора.😄
Виж целия пост
# 2 671
Мицукоши имаха магазин в София на Патриарха, имахме няколко неща и бяха много качествени. Една черна чанта ползвахме до скоро.
Виж целия пост
# 2 672
Прави сте. На Патриарха беше. Бъркам се за Леге, но и там имаше някакъв по-лъскав магазин, който обикалях редовно. Беше срещу магазин Средец (по-късно Бонжур) или по-скоро на нивото на хотела.
Виж целия пост
# 2 673
Имаше и още една японска марка, беше Бел фил, или нещо подобно. Майка ми имаше такива обувки, а аз - едни много хубави ботушки, бяха светлосиви със токчета. Хастарът отвътре също беше от много фина естествена кожа. Помня, че си ги купих през януари, но се случи една много студена и снежна зима, успях да се гюздисам с тях чак през март, а дотогава щях да пукна от нетърпение.
Виж целия пост
# 2 674


Виж целия пост
# 2 675
Детският салон беше на "Отец Паисий", горе-долу където е сега галерия "Сариев". После смениха столчетата с въртящи, с кончета и коли, мисля.
Виж целия пост
# 2 676
Детският салон беше на "Отец Паисий", горе-долу където е сега галерия "Сариев". После смениха столчетата с въртящи, с кончета и коли, мисля.
   
Детския салон е бил дядото на сегашната верига  "Пъзел - детски прически и усмивки".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия