Снимки и спомени от близко и далечно минало - 4

  • 106 879
  • 2 753
# 2 730
В Банско все още има такива "перални", преди няколко години гледах на живо как хорта си перат килимите.
Виж целия пост
# 2 731






Виж целия пост
# 2 732
В Банско все още има такива "перални", преди няколко години гледах на живо как хорта си перат килимите.

Има я тази валявица между главния път и пистата, малко след хотел "Кемпински".
Виж целия пост
# 2 733


Виж целия пост
# 2 734
Докато подреждах библиотеката си намерих това:

Скрит текст:


.   
Скрит текст:

Едната снимка не успях да я завъртя. Blush
Виж целия пост
# 2 735
Виж целия пост
# 2 736
Как' Сийке, интересно ми е колко пича са се отзовали на тоя вопъл?
Виж целия пост
# 2 737
Така като чета изискванията към бъдещия жених, чини ми се, че се търси мъжки харем, в един мъж надали ще се намерят всичките накуп Simple Smile
Виж целия пост
# 2 738
След 1-2 поколения, още го търсим тоя мъж, след нас също ще го дирят
Виж целия пост
# 2 739
Съгласна съм с Как' Сийка - Амидофен детски голямо кафяво шише с прахта вътре се доливаше вода хладка за да стане сироп! Колкото пъти се е налагало съм давала на №1 моментално сваляше температурта. Но цената беше препъни камък за Глаксо-Уелкъм, и  експедитивно го обявиха за персона нон-грата. После внесоха Панадол и почнаха масово да го изписват. Еми сори нот сори изобщо не можеше, да свали температурата. Пълна порнография.
Виж целия пост
# 2 740
Нищо не е същото. Имах 1-2 опаковки Седалгин нео, с изтекъл срок сигурно повече от 10 години. Болеше ме кръста от физическа работа, пих от тези таблетки, помогнаха ми ефикасно, чувствам и едно замайване на главата от гях. С триста зора взех зелена рецепта, предупредиха ме да не се пристрастя - ами не виждам към какво да се пристрастявам, каго въобще не ми действат тези таблетки, нито ми се замайва главата. Ясно е, че са премахнали някои съставки, не е ясно защо е със зелена рецепта. И свободно да го пуснат, не бих го купила. Както и имаше един течен аналгин - продаваха го в шишенци плюс капломер, страшно ефикасен беше, сега и него го няма
Виж целия пост
# 2 741
Не знаех, че аналгина в шишенце вече го няма. Много ефикасен беше.
Виж целия пост
# 2 742
Има си все още и течен аналгин, и течен хексалгин.
Виж целия пост
# 2 743

https://retro.bg/lichnosti/strongblgarkata-katya-lova-stava-zvez … ostrong_2500.html
















Виж целия пост
# 2 744










👶🏼 WC 😀




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия