Искам да кажа... (238) през ЯНУАРИ 2026

  • 41 020
  • 1 156
# 345
Мина днешният работен ден!
Съжалявам, че не успяхме да се видим с шефката да си поговоря с нея. Но и това ще стане.

Але, честита да е мама! Още дълги години да ви събира и да ви се радва!
Янче, честита да си! Бъди здрава и творяща вкусотии!

Тути, как е Монката, възстанови ли се напълно след операцията?

Виж целия пост
# 346
Янче, здрава, щастлива и все така вдъхновена бъди.
Але, здрава да е майка ти и да ви събира дълги години.
Новинка, дано всичко се нареди.
Виж целия пост
# 347
Карз, много по-добре е, но има още до пълно възстановяване.
Виж целия пост
# 348
Яна, здрава и щастлива бъди, обичана и обгрижвана!
Але, да ти е здрава, щастлива и дълголетна рожденичката!
Хубав празник ви пожелавам, момичета!
Петък е, имам чувството че от пети са минали не пет, а поне десет дни.
Вчера ми хареса "Сандокан", ще трябва да връщам.
Скрит текст:
не съм фен на поп-фолка, обаче незнайно защо не мога да си избия от ума продължението с "двата ножа" Flushed Confounded , защо?!
Виж целия пост
# 349
Янче, честита бъди! Здраве, щастие и повече време с близките ти пожелавам.
Новинка, бързо да отмине болката в крака.
Виж целия пост
# 350
Але, здрава и щастлива да е мама!

Янче,  честита да си! Здрава, щастлива и по-често гушкана от внучето!

Харесва ми Сандокан. Гледала съм когато бях дете с Кадир Беди и беше много готин.  Джан Яман, много го докарва!
Гледах и Мамник, хареса ми. Всяка вечер ли ще го дават или само определени дни?
Виж целия пост
# 351
Всеки четвъртък, Бубе!
Виж целия пост
# 352
Жалко, то се губи връзката.
Виж целия пост
# 353
Привет!
Яна, честита бъди! Здрава, обичана, творяща красоти!
Але, здраве и дълголетие пожелавам на мама.
Новинка, ще стискам палци!
При нас сутринта беше -9.
Мина тази работна седмица.
След работа се разходих.
Купих и вино.
Сипали сме си с Марти по чаша бяла вино.
Наздраве!
Виж целия пост
# 354
Добро утро!

Изпразнувахме мама снощи, много мила работа 🤩

Днес ще правим прощъпулник на Мартичко 🥰

Дават го пак сняг тук 🤩
Виж целия пост
# 355
Добро утро!

ММ храни Гоги, аз пия кафе. Кеф!
Вчера сменях спалното бельо, кърпи се събраха... Пак се натрупа камара пране. Две перални ще трябва да пусна. Мисля, че е време за сушилня!

Хубави почивни дни да имате!
Виж целия пост
# 356
Добро утро!
Станах в 7, но наспана.
Ще ходя на поход, дано времето е с нас и не вали много.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 357
Добро утро.
Боби, ако е като при нас, ще е гадно, но дано извадите късмет.
Много натоварен ден предстои, дано се справим с хилядите задачи. За финал обаче ще отпразнуваме рождения ден на свекърва ми.
Хубав.да е денят ви.
Виж целия пост
# 358
Добро утро!
При нас не вали и е топло. След кафето ще се разходя.
После слугинаж.
Мъфин , с двете ръце  съм за  сушилнята. Това е една от най-добрите ми инвестиции. И лятото я ползвам , не простирам.
Съни , жива и здрава да е свекърва ти. Много да те слуша.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 359
Съни, здрава да е свеки!

Але, Мартичко е голям сладур. С тези модерни вече професии ми е интересно какви предмети нареждат майките на прощъпалник (странна дума, прощъпулник си ѝ викам и аз).

Тинна, не си сама със Сандокан, луда работа. Направо не мога да погледна сериозно на героя Joy

Закуската ми е готова, обяда съм го измислила, децата спят, ММ замина на работа, пускам си Сторител и сядам да поработя малко. Чистенето на шкафовете онзи ден вЕрно сработи, "отприщи" ми страничния доход. Лошото е, че открих Тему и бързо го намествам Joy

Хубав да е денят ви!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия