Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 21

  • 58 122
  • 467
# 285
И в Метро има такива печени замразени чушки. Не съм обръщала внимание на теглото, но пакетите бяха доста по-големи от 1 кг.
Виж целия пост
# 286
В Метро есента гледах пакети х 2.5 кг. Но всяка чушка е индивидуално замразена, не са залепнали на буца.
От чушките в Про маркет близка си прави мързелива лютеница и айвар, доволна е. Но ги взема есента, преди да са дълбоко замразени. Аз също взех мин. година, препакетирах ги без водата и съм доволна - бяха като прясно изпечени.
Виж целия пост
# 287
Имам ваучер за рожден ден в Билла, 10%, кога се маркираше, преди или след Билла картата, че май имаше значение последователността?
Виж целия пост
# 288
Имам ваучер за рожден ден в Билла, 10%, кога се маркираше, преди или след Билла картата, че май имаше значение последователността?
Винаги маркирам първо карта Била, защото така се обозначавам коя съм. Самият ваучер го маркирам или по време на сметката, или в края. Не съм забелязала да има значение.
Виж целия пост
# 289
Имам ваучер за рожден ден в Билла, 10%, кога се маркираше, преди или след Билла картата, че май имаше значение последователността?
питаш касиерката "отчете ли го"  и тя ти казва ДА или НЕ.
и за всеки друг ваучер или 40% намаление можеш да питаш.
след като всичко е наред тогава пристъпвай към плащане.
Виж целия пост
# 290
Благодаря, просто предпочитам касите на самообслужване, без касиер.
Таня е права, че първо трябва да в Билла картата и след това съответния ваучер.
Виж целия пост
# 291
Това краве масло хубаво ли е?
Виж целия пост
# 292
Не.
Виж целия пост
# 293
Вчера купих от Т-маркет масло Beliisa 83% масл. 200 г. за 0,99е. Само с карта благодаря е намалението. Иначе в брошурата имаше масло FARM MILK 82% 200 г на същата цена, но нямаше наличност. И двете са по-добри от показаното по-горе масло Адлер.
Виж целия пост
# 294
Колко % е това масло Адлер?
Виж целия пост
# 295
Аз купих пробно масло Белиса от Била ,беше на промоция за 2 лв!  , макар и 200 гр . И се оказа  добро. Ама вече го няма .
Немското по разни онлайн магазини го дават,че е 82 %   / Адлер/
Виж целия пост
# 296
В Т Маркет маслото оня ден беше две на цената на 1 - Монарх, 250 гр за 9 лв.
Виж целия пост
# 297
Монарх за мен е най-якото масло. И в Билла го пускат 2 на цената на 1. В такива моменти се зареждам в камерата.
Виж целия пост
# 298
Точно на Монарх на промо 2 на цената на 1 съм попадала на чист маргарин. Не винаги им е добра партидата.
Виж целия пост
# 299
В Билла мини масажорите и кафе машините си заслужават, даже много.
Това, че с една машинка си правиш кафе и от капсула, и насипно е чудесно, а и хубаво кафе правят. За масажорът, достатъчно мощен и добра продължителност на работа. За тези цени, екстра ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия