A.B.I./Семейството е изпитание

  • 37 718
  • 736
# 285
Аби действа вече умно, по съвет на Чаала Joy
Виж целия пост
# 286
Той пък Сефа... хубав, хубав чак красив, пък че и свестен... В чаша да го изпиеш.
Виж целия пост
# 287
Хаахах, оф не моа...
Тоз бял и добър човек СинО кой го намести да полира нара у пандизО бе Joy Joy
Виж целия пост
# 288
И какво толкова знае Йълмаз? С това забавяне сме като развален телефон, ама е по добре отколкото утре Joy
Виж целия пост
# 289
Ох , сармички

Сино и Алтън съзаклятници

Йълмаз да не изнудва Чаала?
Виж целия пост
# 290

Ама аби вече като се самоуволни и ще ги наглежда Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 291
Йълмаз изглежда държи документи, в които има някаква магария на Синан, ама не го е осъзнал. Синан се сърахива тате да не разбере и да го напердаши.
И затова Бехрам има поръчка да махне хубавото момче и да сложи Чаала къзъм да замита далаверите.
Виж целия пост
# 292


Ама аби вече като се самоуволни и ще ги наглежда Stuck Out Tongue Winking Eye

Значи вече е доктор на свободна практика. Ще напълни травматологията Joy
Виж целия пост
# 293
И психиатрията може да му плаща комисион за хората на Бехрам.
Айде, Дидем й обясни, че е влюбена.
Виж целия пост
# 294
СинО нарежда да му се явят по старшинство на оградата Laughing
Виж целия пост
# 295
Мелек изглежда съвсем детенце
Виж целия пост
# 296
Еее, това затвори, арести за нищо ги нямат. Заскучаят и току пребягат за бързо тайно свиждане.
Къде гледа охраната?!
Виж целия пост
# 297
Ха ха и аз имам проблем с дихателните пътища. Това значи ли, че мога да правя каквото си поискам и няма да отида в затвора? Joy
Виж целия пост
# 298
Зетя и прислужничката да не се залюбят
Виж целия пост
# 299
Зетя и прислужничката да не се залюбят
Май има нещо такова
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия