☃️ Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета - Януари '26

  • 84 600
  • 801
# 300
Честит юбилей, ЧеКа! Бъди здрава и се радвай на живота с любов! 🌸🍀
Виж целия пост
# 301
Здрава и щастлива да си, ЧеКа!
Мими, чакам да споделиш за масажора, че и аз към него се носочих. Мисля да подаря на ММ.
Виж целия пост
# 302
Чека, честито! Прекрасна си!

В момента съм на вечеря след семинар, преди това имаше обяд, а в паузата закуска. Май даже на Коледа и Нова Година не ми се събира толкова ядене в рамките на един ден. Наруших си диетата, но утре ще съм само на мюсли.






Публикувам снимките заради стила на интериора.
Виж целия пост
# 303
Finesse, във Виена ли са направени снимките?
Виж целия пост
# 304
Честита да си, Чека. Прекрасни снимки и ти изглеждаш чудесно.
Виж целия пост
# 305
Честит Юбилей и от мен на прекрасната и стилна Чека!!! HeartHeartHeart
Виж целия пост
# 306
Честит юбилей на Чека! 🌺
Ей тва е възглавничката, но тва, че е удобна на мен не значи, че ще е добре за друг!




Виж целия пост
# 307
Минавам да почерпя и аз днес Simple Smile
Виж целия пост
# 308
Пепси, честита да си и ти! 🌺 Къде се губиш?
Забравих да кажа на Деси, че и светлото палтенце и е супер!
Виж целия пост
# 309
Тук съм си . Нещо много работа ми се събра напоследък.
Виж целия пост
# 310
Тук съм си . Нещо много работа ми се събра напоследък.
Не ни забравяй, с нови цветни комбинации и шапки! 🦋
Виж целия пост
# 311
ЧеКа,  честит юбилей! Бъди здрава и благословена!
Pepsi, честит празник и на теб, бъди все така цветна, лъчезарна и много здрава!
Аз ходя в офиса последните 2 дни, за съжаление не ми остана време да се снимам, не ми е останало време и да обикалям за обувки, дано другата седмица да ми е по-спокойно.
Това с възглавниците е както много важно, така и строго индивидуално. С един лекар-невролог говорих миналата година, той сподели, че в сменил близо 18 възглавници, докато намери своята. Аз до тук съм с около 6-7 и все са ми неудобни. А матрака колко ми е неудобен, не мога да опиша.., а с матраците е още по-сложно - хем скъпи, хем не пускат в магазините да спим, че да разберем дали ще ни паснат (шегувам се).
Адаш, чакам да споделиш за масажора, чакам заплата и нищо не мога да купя на този етап:) Януари е сред най-дългите месеци в годината.
Виж целия пост
# 312
Честита да си прекрасна и цветна Пепси!!! HeartHeartHeart
Виж целия пост
# 313
Честити да сте, Чека и pep-si! Да сте здрави и успешни!
Чека, ти за 35-годишни трябва да направиш тема, като те гледам, какви по-възрастни. Прекрасни снимки!

finesse, впечатляващ интериор наистина! Къде е?

ДХЗ, много хубаво ти стоят дънките с палтенцето.

Това с възглавниците е строго индивидуално наистина. И аз смених няколко, докато си намеря удобна. Моята е тип пеперуда https://www.amazon.fr/TEMPUR-Ombracio-Ergonomique-Sensation-moye … DH837B-&hvexpln=0, примерна е снимката.
Виж целия пост
# 314
Пепси, Чека, честити да сте. Все така прекрасни и позитивни бъдете! 😘

Студеничко си е тези дни в Бургас. Скоро не съм ви се показвала, но ето от днес с плетена рокля. Имам нова барета, шал и ръкавици. Деси много ме инфлуенсна с нейните барети и реших и аз да пробвам. Харесах се 😊

Сега искам такава. Ако мернете някъде,  да ми кажете 😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия