Звездни Компромати - Януари 2026

  • 274 519
  • 3 367
# 150
Хм, как се губи и не се търси коте за няколко хиляди лева.
Виж целия пост
# 151
Брррр..както беше казал Джоуи, тая котка е наобратно! Не ме кефят мен!
Виж целия пост
# 152
Според някои издания Джолито щяла да напуска Холивуд и да живее в Камбоджа и Франция.
Виж целия пост
# 153
Мики Рурк е започнал кампания за набиране на средства в Gofundme, за да не бъде изгонен от имота, който обитава, заради неплащане на наема.
фалирал ли е?

Джолито ще липсва на малцина. Да ходи където ще.
Виж целия пост
# 154
Добре че имат съвместимост, иначе да имаш алергия и въпреки това да вземеш котка, рискувайки да трябва да ѝ търсиш нов дом не е много зряло.
Виж целия пост
# 155
Това сякаш чат джи пи ти го е писал 😄
Психотерапевт Биляна и нейния сфинкс.

A.k.a шоколадовата фея,
Скрит текст:



Цялата проницателна история е в профила, ….



Виж целия пост
# 156
Добре че имат съвместимост, иначе да имаш алергия и въпреки това да вземеш котка, рискувайки да трябва да ѝ търсиш нов дом не е много зряло.
Свинкса не е хипоалеренна котка, мъжа ми е с алергия, и сме търсили варианти. Алергена е във слюнката им, не в козината Simple Smile
Виж целия пост
# 157
Хм, как се губи и не се търси коте за няколко хиляди лева.

Имаше тия дни обява за такава котка, на която се търсеше дом. По описанието изглеждаше да е доста с доста проблемно поведение. Предполагам за тази обява говори Биляна. Нейното е друго.
Виж целия пост
# 158
Моите уважения към лобителите на този вид коДки, но тва ако ми е в къщата сън няма да спя, изглежда ми … не знам… зла? страшна? Бе не я ща да ми дават хиляди:) А като толквоа я е искала госпожата, що не си е развързала кесията да си купи?! А пише по обяви?! Може би няма средства?!  Те общо имат 6 очи с нейният, нали и третото им гледа- основно бизнес ниши…

Ма така се отива и коДката, ако ме разбирате 😅
Виж целия пост
# 159
Бриджит Макрон е осъдила 10 човека във Франция за кибертормоз, заради разпространявани от тях твърдения, че е родена мъж. Не знам какви са законите във Франция и дали тя е доказала, че е жена или те са били длъжни да представят доказателства за твърденията си, че е мъж.

Предстои и делото в САЩ срещу Кандас Оуенс, но там законите ще са по-трудни за Макрон, защото журналистите имат защита.
Виж целия пост
# 160
Според някои издания Джолито щяла да напуска Холивуд и да живее в Камбоджа и Франция.

Сигурно да е по-близо до лозето, за което още се дракат.
Виж целия пост
# 161
Брррр..както беше казал Джоуи, тая котка е наобратно! Не ме кефят мен!
Рос. Рос пита що е наопаки тая котка. Джоуи контрира, че това въобще не е котка. А според Гюнтер си беше змия.
Обичам котета, ама тези, голите, са ми направо страшни.
Виж целия пост
# 162
И на мен. То се губи първоначалната идея да имаш коте, а именно да го галиш по козинката… 😆
Виж целия пост
# 163
Бях чела, че оставяли мазни петна, където лежат.
Виж целия пост
# 164
Добре че имат съвместимост, иначе да имаш алергия и въпреки това да вземеш котка, рискувайки да трябва да ѝ търсиш нов дом не е много зряло.
Свинкса не е хипоалеренна котка, мъжа ми е с алергия, и сме търсили варианти. Алергена е във слюнката им, не в козината Simple Smile
Да, но тя "вече не живее в отстъпление от себе си... и ... когато вътрешно вече не си същият човек, животът няма избор, освен да се подреди по нов начин."
Скрит текст:
Мъжът ти трябва да поработи върху себе си, по възможност срещу скромно заплащане с госпожата😁 Тогава звездите ще се подредят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия