Турски Филми и Сериали - Обща тема - Тема 23

  • 60 538
  • 555
# 135
Не знам дали има тема за A.B.I. и затова пиша тук. В началото имах съмнения за Кенан и как ще се справи, но е добър актьор. А възрастта на никого не прощава. Още не мога да им науча имената и заради това пиша описателно. Нещо не мога да ги наглася кой кой е- изглежда адвокатката е "извънбрачната" дъщеря на брата на Доган- с тези сини очи. Т.нар. "сестра" всъщност изглежда и е майка. А доктора Доган вероятно ще е доведеният в семейството Ходжаоглу? Така ще е възможна интрига между него и адвокатката. Странно ми е и че актьорът, който играеше бащата на Афра в "Рибарчето" тук е мафиот и неин "брат", който явно използва нея и "сестра" и за мъст, но не смее да се появи пред сестрата, не разбарх дали я е насилил. Не го следя много внимателно и в началото нямах големи надежди, но не е лош филма- ако някой ми помогне малко да наглася героите ще съм благодарна. Хубава вечер!
https://www.bg-mamma.com/?topic=1843280.msg50755777#msg50755777
Виж целия пост
# 136


Зафер дали осъзнава какво е причинил на семейството си?
Виж целия пост
# 137
Yeraltı с много добър рейтинг за първи епизод.
Виж целия пост
# 138
Yeraltı с много добър рейтинг за първи епизод.

Аз току що го изгледах и много ми харесва!! Наистина рейтингите са високи, а мнага хора в соц мрежите казваха"няма да го гледам заради мирай" 🤣🤣😍 Много си радвам че са такива рейтингите.
Виж целия пост
# 139
Yeraltı с много добър рейтинг за първи епизод.

Аз току що го изгледах и много ми харесва!! Наистина рейтингите са високи, а мнага хора в соц мрежите казваха"няма да го гледам заради мирай" 🤣🤣😍 Много си радвам че са такива рейтингите.
Странни хора😄Факт е че Дениз винаги ама винаги ще го свърват най -много с Мирай, както и обратното.Има някои двойки които остава отпечатък,но живота продължава.Мирай си има проекти ,Дениз също.
Има потенциал сериала.Аз го гледам заради Дениз и Сю.Много ми харесаха в първи епизод.
Продължавам да си твърдя ,че това не е ролята на Деврим.Химия с Дениз под нулата.😄отделно и играта и тук ...абе не е моето.Май само тя от първия епизод ме издразни.😁
Аз все още тая надежда особено след края на първи епизод където Бозо сгоди сестра си за Али ,че накрая тези двамата ще останат заедно.😄Едва ли ще стане ,но гледам събраха и те доста фенове въпреки че историята е съвсем различна .
Виж целия пост
# 140
Ани, само да отбележа, че Мирай я свързват не само с Дениз Джан Акташ. Вероятно не знаеш, но феновете продължават да си спомнят за екранната двойка Мирай Данер - Боран Кузум. Хилял и Леон /Хилеон/ от "Ти си моята Родина" бяха любимци на младите турци по време на излъчването на сериала, помнят ги и след него.
Слагам в скоби едно клипче. Който не ги е гледал може да добие представа за съвместната им работа тогава, ако желае.
Скрит текст:
Пробвех да сложа видео, но се появава онова черното, така че направо- линк.
https://www.youtube.com/watch?v=1vtM1MviHIQ
С това искам да кажа, че няма такова нещо да се свързва даден актьор само с един друг актьор.
Виж целия пост
# 141
Ани, само да отбележа, че Мирай я свързват не само с Дениз Джан Акташ. Вероятно не знаеш, но феновете продължават да си спомнят за екранната двойка Мирай Данер - Боран Кузум. Хилял и Леон /Хилеон/ от "Ти си моята Родина" бяха любимци на младите турци по време на излъчването на сериала, помнят ги и след него.
Слагам в скоби едно клипче. Който не ги е гледал може да добие представа за съвместната им работа тогава, ако желае.
Скрит текст:
Пробвех да сложа видео, но се появава онова черното, така че направо- линк.
https://www.youtube.com/watch?v=1vtM1MviHIQ
С това искам да кажа, че няма такова нещо да се свързва даден актьор само с един друг актьор.
Да,☺️
Гледала съм ги  и затова си позволих да направя сравнението,но просто истерията при Дениз  и Мирай беше на съвсем различно ниво .Те държаха сериала с такива рейтинги.В интернет,глобално бяха феномен и държаха постоянно първи места във всякакви измислени фенски класации даже и награди  имаха.😄Обсебващо ниво бих казала.😁
Така че определено много от  феновете свързват даден актьор само с един,и е трудно да превключат.Примери много.Ханде и Керем.Афра и Мерт,Каан и Пънар.
И аз не го смятам за много нормално,но много хора са така за съжаление 😁
Виж целия пост
# 142
Аз пък Мирай я свързвам само с Дениз Джан, иначе не ми е известна🫣🤷‍♀️💁‍♀️
Виж целия пост
# 143
Аз пък Мирай я свързвам само с Дениз Джан, иначе не ми е известна🫣🤷‍♀️💁‍♀️
Това е защото според мен лично това и е първата така найстина главна роля.Роля вече на по-зряла  жена,а не на дете.Тя е актьор от малка и има много роли ,и то не лоши,но не мисля че са били такива че баш само около нея да се върти историята включително и тази с Боран където бяха сладки и малки ,но определено не бяха центъра на сериала.
Виж целия пост
# 144
Екипа на Наследника са вече в Карс. Снимат на минус -17 градуса
Епизода изглежда обещаващ.




Нурсел Кьосе се е присъединила към състава. Нямам търпение за нейните сцени с Еркан и Хазал. Баба все пак ще става. Grinning

Виж целия пост
# 145
Yeraltı с много добър рейтинг за първи епизод.


Като за старт е добре даже доста. Браво! Ако задържат така ще си продължи сериала и ще е достоен конкурент на Ешрефа. Нали са сходни жанрове. За историята не знам каква е точно. Сюмейе я харесвам и визуално и като актриса задобрява. Дениз Джан съм го гледала малко от "Обади се на агента ми".

Тук е мястото  да отговоря на Вал на питането дали съм гледала Чачи там. Да знам сериала и съм гледала епизода с Чаатай, като гост актьор. Тогава се подготвяше за филма си ХЖ и в този епизод като гост потвърди че ще има такъв филм и двамата млади актьори главни и герои го откриха край морето и му занесоха сценария.  

Ето и останалите дизита от Сряда

При "Ешрефа" се наблюдава  Спад но въпреки това държи Лидерството сред другите.






Сигурно вече сте разбрали от Бирсен че Шербета ще има нов главен актьор заместник на Доукан защото е отстранен заради скандала с наркотиците и положителната проба.
Виж целия пост
# 146
Прегледах Yeralti, прилично. Ще се въздържа от крайности все пак е 1 епизод. Всъщност Деврим успешно докарва разяждаща студенина.
Много ми е къдрав Дениз Джан, Много отсладнал, остарял Ураз. За другите, кратичко още нищо.
Виж целия пост
# 147
Довечера може би ще погледна Yeralti. Доста добре почнаха, може би другата седмица още по-нагоре да са.
Ешрефа вместо да надградят нещо доста са дръпнали надолу. Почти 3 милиона зрители по-малко спрямо 3-4 епизода където имаха 10-ка.
Виж целия пост
# 148
Хриси , мисля че ще дръпнем отново поне  така предполагам.  Имаше важни футболни мачове и това взима от аудиторията.  Развръзката предстои и става по динамично и интересно. Снощи се разкри че Нисан е Рюя. Но само тя знае Ешреф още не. Но врагът му се погрижи да разбере че знае слабото му място и да се пазят и двамата.
Виж целия пост
# 149
Прегледах Yeralti, прилично. Ще се въздържа от крайности все пак е 1 епизод. Всъщност Деврим успешно докарва разяждаща студенина.
Много ми е къдрав Дениз Джан, Много отсладнал, остарял Ураз. За другите, кратичко още нищо.
Абе на Дениз всякаква прическа му отива😅🥰🤣 На мен тук много ми харесва стилът му спрямо Халил Ибрахим не знам дали сами си ги изцират-едвали ....😍
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия