Какво повече НЯМА да купя - 29

  • 76 948
  • 693
# 690
Или използват втвърдители.
Виж целия пост
# 691
Вече и аз се чудя какво да купувам. Видях масло Лурпак на добра цена, взех три пакетчета, чудя се сали е истинско.
Виж целия пост
# 692
Най-вече лимонтозу ползват за бързо втвърдяване на сиренето, затова някои са доста кисели. Знам го от бивш съсед работещ като шофьор в мандра. С чувалите зарежда лимонтозу от складовете.
А дали така се води узряло, не знам, не съм специалист.
Виж целия пост
# 693
Вече и аз се чудя какво да купувам. Видях масло Лурпак на добра цена, взех три пакетчета, чудя се сали е истинско.

Аз го ползвам и съм доволна. Засега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия