Ти какво сготви? Снимай, покажи! 144-та тема

  • 55 253
  • 398
# 60
леща
Виж целия пост
# 61

Това са бисквитките от миналия ден





Това са от преди малко Stuck Out Tongue Winking Eye само че по друга рецепта и една идея по-изпечени,защото първите ми станаха по-бледички.
Виж целия пост
# 62
Пилешка каша
Виж целия пост
# 63
Нат, спаначената ти супа изглежда страхотно!

От мен втори дубъл на здравословния десерт, който се получи разкошен!
Скрит текст:
Зададоха ми въпроса ,,Защо съм го направила в тази чинийка, а не в най-голямата тава?,,
Та следващия път, рецептата ще е  х4 Simple Smile



Изглежда чудесно! Може ли рецепта?
Виж целия пост
# 64
Джанис, заповядай!
https://www.bg-mamma.com/?topic=1168752.15

Поредният чийзкейк, който трябваше да е голям и изобилен, по желание на момчетата. С дебел блат, 1ийзкрем и обилно полят със сладко от боровинки! Така го пожелаха!





Джолан с кисело зеле в гювеча
Виж целия пост
# 65
Кокоша чорбица:



Пържола на фурна, със зелена салата и варени яйца:

Виж целия пост
# 66
Благодаря!
Карз, как може да получавам известия за качени рецепти в твоята тема? Сложила съм я в Следено и в Любими.
Виж целия пост
# 67
Торта Баунти Yum

Виж целия пост
# 68
Нещо между пърленка и питка на тиган полята с разтопено масло, червен пипер и натрошено домашно овче сирене.
Виж целия пост
# 69
Привет, привет!
От мен няколко манджи от последните дни:
Салата от черита с карамелизиран лук и печен чернокоп


Нещо средно между яйца по панагюрски и праз със сирене
Виж целия пост
# 70
Ядкови бонбони със сусам


Виж целия пост
# 71
Изглеждат едновременно странно, но и интересно. Какви съставки имат?
Виж целия пост
# 72
Пържени кюфтета със салатка.



Привет, привет!
От мен няколко манджи от последните дни:
Салата от черита с карамелизиран лук и печен чернокоп


Нещо средно между яйца по панагюрски и праз със сирене


Как правите карамелизирания лук? Яйцата по панагюрски изглеждат много апетитно. Може ли рецептата?
Виж целия пост
# 73
Пържени кюфтета със салатка.



Привет, привет!
От мен няколко манджи от последните дни:
Салата от черита с карамелизиран лук и печен чернокоп


Нещо средно между яйца по панагюрски и праз със сирене


Как правите карамелизирания лук? Яйцата по панагюрски изглеждат много апетитно. Може ли рецептата?

Здравейте!
Лука режа на филийки и задушавам на тиган с 1 доза спрей мазнина за 10 мин. После посолявам, добавям 1 ч.л. мед и 2-3 с.л. вода, оставям за още 10 мин. В салатата е смесен с кимион, сумак и черен пипер.

А яйцата - задушавам праз с мисо паста и падправки на вкус, когато се сготви напълно го смесвам със скир, лимонов сок и малко кисело мляко.
 През това време запичам котидж на фурна със сушен лук, сух чесън, пушен червен пипер, сушен див лук ( каквото ви харесва). Яйцата приготвям на тиган с няколко капки вода и под капак.
Подреждам крема с праз, котидж, яйцата.
Отгоре поръсих с един дрединг с лимон и зелении, който си поддържам в хладилника. Много вкусно де получава. Ако не спазвате някакъв режим на хране, може да си замените котиджа със сирене Simple Smile
Виж целия пост
# 74
Изглеждат едновременно странно, но и интересно. Какви съставки имат?
Смлени сурови орехи, кашу, бадеми, тиквено семе, слънчогледово семе, стафиди.
2 банана, 2 с.л мед, зърнени топчета какаови.
Всичко се обърква хубаво и се оформят бонбони и овалваме в сусам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия