Ти какво сготви? Снимай, покажи! 144-та тема

  • 55 287
  • 398
# 90
Пейч, как направи сиренето? Само панировка или ?

Просто пилешка супа - ужасно вкусна!
Виж целия пост
# 91
Скрит текст:
Пейч, как направи сиренето? Само панировка или ?

Просто пилешка супа - ужасно вкусна!


По тази рецепта, само допълнително го топнах в разбитите за омлет яйца.
Виж целия пост
# 92
Пейч, как направи сиренето? Само панировка или ?
Просто пилешка супа - ужасно вкусна!


Може ли рецепта? Изглежда точно по вкуса ми, но аз все не мога да я докарам...😀
Виж целия пост
# 93
kalka,може ли рецептата за запеканка с пиле,майонеза и кашкавал?
Много добре изглежда.
Виж целия пост
# 94
Заповядай Simple Smile
https://matekitchen.com/recipes/pileshko-file-s-kashkaval-na-furna/
Виж целия пост
# 95
kalka,благодаря много!
Виж целия пост
# 96
Скрит текст:
Пейч, как направи сиренето? Само панировка или ?
Просто пилешка супа - ужасно вкусна!


Може ли рецепта? Изглежда точно по вкуса ми, но аз все не мога да я докарам...😀

Разбира се, това е най-обикновенна супа.
Пилешко филе и бутче ги подварявам и отпенвам. Месото го режа на малки парченца или ги накъсвам.  Прецеждам си бульона.
Зеленчуците ми са наситнени лук, червена и зелена чушка, моркова е настърган.
В малко олио запържвам лекичко зеленчуците, за да пуснат цвят моркова и червената чушка. Добавям и малко куркума. Изсипвам бульона, нарязаните на ситно картофи и месото. Доливам с вода в тенджерата. Слагам универсална подправка от Лидл и сушени зеленчуци. Шепа ориз също. Оставям да ври! Към края добавям и фиде. Правя си застройка от 1 яйце ( може и само жълтъка) разбито с лимонов сок и  лъжица кисело мляко. Накрая поръсвам с магданоз.
Ние супата я обичаме с повече пилешко месо, фиде и магданоз.
Виж целия пост
# 97
"принцеси" с шунка и кашкавал

Бутчета с картофи(направо са бутове,затова рядко купувам от веригите)
Виж целия пост
# 98
Мусака
Виж целия пост
# 99
Свинско с кисело зеле
Виж целия пост
# 100
Миш-маш.



Фетучини с четири сирена, направо от тигана.



Мусака.

Виж целия пост
# 101
Раки и сарми


Варено жито
Виж целия пост
# 102
Днес направих кекс за Задушница.


Виж целия пост
# 103
За обяд супа топчета


За вечеря пилешко филе със сметана и цветна салата


И домашно филе от бут
Виж целия пост
# 104
За задушница содени мекички, каквито ми правеше баба❤


Сърми с кайма и ориз, и сос:


Турска салата касър, турска разядка с морков, орехи, чесън и цедено мляко, бурата с чери домати и зелена салата:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия