Стойности на ЧХГ - Тема 22

  • 7 976
  • 185
# 165
Момичета, май всичко е наред ама да питам.
 Последен цикъл 26 Април. Положителен уринен тест на 28 Май. Вчера пуснах кръвни днес излязоха резултатите и утре пак ще пусна чхг-то
Виж целия пост
# 166
Няма смисъл от второ ЧХГ. За лекар си вече.
Виж целия пост
# 167
На 10ти ми е часа, нямаше по-рано 😊
Виж целия пост
# 168
„Здравейте, момичета. Имам нужда от мнение и ако някоя е минавала през подобно нещо.
Първото ми ЧХГ беше 8.13, а след 48 часа повторих изследването и резултатът е 4.8. Имам и два теста с много бледи чертички. Интересува ме дали някой е имал спад на ЧХГ и след това то да се е повишило отново? От какво може да се получава такъв спад? Благодаря предварително.“
Виж целия пост
# 169
Биохимична бременност, за съжаление. Тръгне ли да пада, няма шанс да се покачи.
Виж целия пост
# 170
Най-вероятна е биохимична бременност.  По-добре да спада,  отколкото да се покачва и отново да спада. Организмът ще си го изчисти по най-лекия и безвреден начин, хубавото е, че след биохимична бременност обикновено много бързо се забременява успешно след това. Успех!
Виж целия пост
# 171

Има пет дни до менструацията ми, възможно ли е да се промени този резултат, ако е рано или това е категорично отрицателен
Виж целия пост
# 172
Трябваше да е показало наличие на бременност,  евентуално само ако сте имали много късна овулация е възможно още да не отчита.
Виж целия пост
# 173
Теоретично може да не е настъпила имплантация още. Защо тествате толкова рано?
Виж целия пост
# 174
Без изрично потвърдена овулация няма смисъл от тестове преди закъснение.
Виж целия пост
# 175
Здравейте момичета. ЧХГ 12 дни след овулация ми е едва 34... Дали е прекалено ниско като за начало? Ще повторя след 48 часа, но вече се притесних, че е прекалено ниска стойността. До цикъл имам още 3 дни
Виж целия пост
# 176
Според мен е добре стойността.
Виж целия пост
# 177
На мен на 12ти ден от ову ми беше 13, след 2 дни беше 50 ЧХГ-то.
Виж целия пост
# 178
Здравейте, момичета. Как ви се виждат тези цифри, тъй като за първи път стигам до бременност и не мога да преценя?
2.06. трансфер на 5 дневен бластоцист.
12.06. чхг 194,3.
15.06. чхг 1016.
Имам възможност да посетя лекар на 24-ти или на 30-ти и не мога да реша кога.
Виж целия пост
# 179
Добре са резултатите. Честито!
Ако искаш да чуеш и пулс направо, запиши на 30.
Пак проследи и ЧХГ! Поне още един път, ако имаш тази възможност, разбира се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия