Кей-поп не е просто музика - 6

  • 13 017
  • 740
# 390
Йонджун за ELLE Korea. Много му отива розово.



Поздрави за празника!
[ALL SUB] STRAYKIDS 8th ANNIVERSARY LIVE TODAY
https://www.youtube.com/watch?v=u924AilrYKA

В репортажен стил -

Виж целия пост
# 391
При Джими Фалън- много ми харесва тази хореография как оформят лодка като се сменя човека на носа,който води. R M също се е включил

Виж целия пост
# 392



JoyНе мина и без пословичния отговор на Джин за дупето SatisfiedSatisfied

Виж целия пост
# 393
Аз се чудя как можаха четиримата най-яки и с широки рамене да ги сложат на едно диванче,не можеха да мръднат 🙄😂 а слабичките -трима



Виж целия пост
# 394
EL CAPITXN, TAEHYUN [TXT ], Jeremy Zucker



Малко рок, иначе денят ми няма да е приятен





Това няма как да не го споделя с вас JoyLaughingSweat Smile един фен и два концерта
https://www.instagram.com/reels/DWTaCvxichL/
и още едно смешно клипче https://www.instagram.com/reels/DWNgmE8zy9y/

Специално за Проф, концерта от Нетфликс с превод на текстовете на песните и без превод на песните
https://vkvideo.ru/video-217576166_456244660?t=5m34s
https://vkvideo.ru/video-234363832_456241535
Виж целия пост
# 395
Дани Hug, супер! Благодаря! Flowers Hibiscus
Харесвам озвучките на Коко Джамбо. Довечера ще се изкефя на макс.
Виж целия пост
# 396
Днес Практис,първо след 3години
Джимин 💜



You call, I run
Dark days, and find the sun
I don't care how far
Just wait, dawn  🥰

Чакам с нетърпение лайв изпълнение на тази песен 💜



https://x.com/i/status/2037187414142406900

Виж целия пост
# 397
Чехличките! Laughing
Тъкмо на Дани за попиването на маркетинга.
Виж целия пост
# 398
Както ми е зле ,някакъв вирус хванах ,изкашлях си дроба 🙁 така ме разсмя рано сутринта Ви 😂😂😂 изобщо не го очаквах

https://x.com/i/status/2037309758978326800



И 2.0 в Гугенхайм 👌💜

Виж целия пост
# 399
Ари, организирали са се с Джунгкук да ни разсмиват.
https://www.tiktok.com/@jungkook/video/7620981615036255509?embed … 20981615036255509

Куки и други танци е записал в тази стая.
https://www.tiktok.com/@jungkook/video/7621738760065060117?embed … 20981615036255509

РМ и Шуга са гостували в ток шоу на Епикхай.
https://www.youtube.com/watch?v=gpCygwyAJFw
Виж целия пост
# 400
Profi Joy Водя двама хулигани , тая хореография е много забавна Grinning



Аз гледах част от това шоу, казаха ,че Джин е най-голям , обаче е на акъла на най-малкия Joy Сродни души Heart
Виж целия пост
# 401
Добро утро https://www.instagram.com/reels/DWWjh7Cif99/
При мен е

и ако изчезна за известно време да знаете, че просто съм замръзнала JoyStuck Out Tongue Winking Eye
Има още  от Куки и сие
https://www.facebook.com/watch/?ref=saved&v=1641695533735442
Проф ето ти танцуващият мистър Ю с призраците https://www.instagram.com/reels/DWSha2hiJfU/
https://www.instagram.com/reels/DWWOH5vEhmw/
https://www.instagram.com/reels/DTM3VpVkuLy/
https://www.instagram.com/reels/DRwik6YEbh1/
Още един вариант , много е забавен https://www.facebook.com/share/r/18QKHYfh9D/
Останалите новички по-късно




Днес ще го гледаме нали? Допълвам. Успях да го изгледам в движение. Много емоционален филм. Все още не съм решила какво точно ме натъжи в него. Като реша  ще го споделя с вас. Проф , ще дебна рускините дали днес ще успеят да го качат и ако да веднага ще ти кажа Hug





Проф ето заповядай. Рускините са като светкавици BTS: THE RETURN | Documentary

Превод на новините, в които се споменава България отностно концерта за завръщането
https://www.facebook.com/reel/1374387831121902/?s=single_unit
Виж целия пост
# 402
Дани, видеото е изтрито. Явно нетфликс дебнат и много бързо искат сваляне на материалите. Нищо де, все някога ще решат, че са се напечелили достатъчно и ще разхлабят хватката.

Ама пък получавам компенсация от Vogue. Heart Eyes Purple Heart

Виж целия пост
# 403
Сигурна ли си аз в момента гледам и нямам проблем , пробвай този
https://vkvideo.ru/video-139428107_456258698
или този https://vkvideo.ru/video-235930229_456239124
При мен и двата линка си вървят нормално.
Виж целия пост
# 404
Дани, и на мен ми дава ,че е свалено в първия линк, а за ВК иска регистрация,аз нямам.

Аз гледах откъси в Туитър ,мен ме натъжи Джин,пристигна уморен със закъснение в ЛА, и явно се чувстваше кофти, че не участва наравно с другите в създаването на албума. "Какво правя тук въобще"🥺 Ви го успокояваше. А всъщност той се раздаде толкова много докато другите излязат от казармата ,толкова много направо за феновете,такива изтощителни концерти сам,съвсем сам . Даже не знам как издържа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия