Кей-поп не е просто музика - 6

  • 13 017
  • 740
# 435
Много, ама много ми харесва чувството за ирония и самоирония в басейновия клип на SWIM, както и намекът за очаквана такава в трейлъра за 2.0.
Сега разбирам и закачката на LE SSERAFIM, които явно са имали предварителна вътрешна информация за пуснатото днес видео.

Дани, приеми, че имаме тайни обожатели Wink.
Поне аз не чувствам необходимост да стават явни. Представи си, че не са ни на нивото и вземат да ни разочароват. Stuck Out Tongue Winking Eye
Айде няма нужда! Hands V

Хъни, да разкажете после как сте изкарали на концерта на Trendz, плийз. Hands Pray
Знам, че ще е готино, ама друго си е да го чуем от първа ръка. Hug
Виж целия пост
# 436
На мен всички ми изглеждат еднакви,но на BTS веднага мога да разпознаят трима -RM,Jimin u Suga.
От Стрей Кидс-Феликс,Хан и Банчан.Изобщо научаване на имената е трудно,но ще ги науча лека полека.Все пак аз съм пресен фен за разлика от детето,била съм на два концерта само.
За първи път виждам родителите да слушат к поп,а не децата ,очаквах да е обратното.Посмъртно не мога да я накарам да слуша това,което аз харесвам-Бийтълс,Ред Хот Чили Пепърс
Виж целия пост
# 437
Хаха, е то възрастовото разпределение сигурно е поне 70 към 30 в полза на тийновете и после всичко нагоре. Ние сме изключение. Странни рошави птици с три думи. Ама весели.

Хъни, да - там съм. Нямаш нужда от щерката. Stuck Out Tongue Winking Eye Даже и приятелка ще домъкна. 18.30 там?

Значиии, сега с този Истанбул, не знам какво да кажа. Тогава ще съм на море, мога да пробвам да преплувам.

Профи, сега цяла драма ще ме караш да гледам значи.

Така, аз нищо не разбрах от тази работа, но картинките са хубави.





Ау, това как съм го изтървала.
https://youtu.be/egqk3I_SYyo?is=_3cpDnXeJYcA0K0q
Виж целия пост
# 438
Джили, по принцип съм привърженик на ромкомите. Stuck Out Tongue Winking Eye Joy

Обаче на всички предлагам да гледат това, когато излезе. Heart Eyes



А за феновете на Джин има това - https://www.youtube.com/watch?v=mpQ5-EHBHtU
Виж целия пост
# 439

Виж целия пост
# 440
Задава се нова момичешка група, PRELUDE, на HYBE, според "трохичките" с приятно звучене.
https://x.com/i/status/2038942624879673392

Виж целия пост
# 441
Марга, ама ти си научила само най-лесните да разпознаваш (за Стрей кидс говоря). Предизвиквам те да научиш и останалите. На мен преди 2-3 години ми отне повече от месец, а сега щерката ми прави изненадващи тестове като ми показва я крака, я гръб и трябва да позная на кого са. И успявам повечето пъти хихи.  Повечето ми приятели ме мислят за инфантилна да слушам това, но на мен хич не ми пука. Чета предимно фентъзи, та с това допълвам инфантилната картинка за тях.
Виж целия пост
# 442
Марга, ама ти си научила само най-лесните да разпознаваш (за Стрей кидс говоря). Предизвиквам те да научиш и останалите. На мен преди 2-3 години ми отне повече от месец, а сега щерката ми прави изненадващи тестове като ми показва я крака, я гръб и трябва да позная на кого са. И успявам повечето пъти хихи.  Повечето ми приятели ме мислят за инфантилна да слушам това, но на мен хич не ми пука. Чета предимно фентъзи, та с това допълвам инфантилната картинка за тях.
JoyJoyJoy Не е толкова важно как се казват, важното е да ги разпознавате веднага.  А за това ,какво мислят познатите ти, мога да кажа само ,за това ли сега се избиват българските медии да препечатват статии за Кпопа? А във фб във всички български групи, всички са толкова компетентни вече и от Кпоп разбират и от драми, и от история и т.н. Направо да ти настръхне косата от толкова знаещи хора, въобще няма да коментирам знанията им на тези теми, те само ме забавляват.
Едно изпълнение на Така /One Ok rock/направо ми взе акъла. То бива, бива, но това е страхотно изпълнение
https://www.facebook.com/watch/?ref=saved&v=1259122312353419

Току що добавено, нова дата УРА!!!!
Виж целия пост
# 443
Дани, това "УРА" да не е 1-во Априлска? Flushed
Виж целия пост
# 444
Дани, това "УРА" да не е 1-во Априлска? Flushed

Уини, а не бе 🤡😂😂😂

Във все по-шантави шоута участват 😳😂

https://youtube.com/shorts/uBrpeSBe5Kg?si=0NrMz0rep4PrDW8-



Най-важното от лайва, ако не е пак шега като с 2.0 (mv ще е hooligan), е ,че чакаме нова песен на 3.04 - на Шуга
Виж целия пост
# 445
Още някой ще прави турне и ще мине през Европа. Ще ги очаквам, само да обявят датите за тук.




Ето и Джеф запя песен от новият албум на BTS, сега остава само и да направят колаборация
https://www.instagram.com/reels/DWT9D1ujfFz/
Виж целия пост
# 446
Може и да е слагано, но сега го чух в Спотифая и ми хареса 👌








Все пак видеото наистина е на 2.0



😂😂😂





Виж целия пост
# 447



Профи, ромкоми с фентъзи елемент най-добре.Joy
Хъни, да не сме родени под една звезда с теб. Heart Eyes
Виж целия пост
# 448
Видях в YouTube нов клип на Swim(край басейна),повече ми хареса от оригиналния клип определено.
Виж целия пост
# 449
Много е готино видеото на 2.0
С нетърпение чакам да видя Шуга какво е приготвил.

Джили, ледът на P1Harmony много ми хареса. Peace

marga1977, радваме се, че ти е харесал забавният вариант на SWIM.

Ето още хумор от момчетата Joy
https://www.youtube.com/shorts/_HTbTJRQrHQ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия