Евровизия (Тема 32) - Виена 2026

  • 14 092
  • 761
# 615
Аз се мъча с Молец сега...😅 Едва се удържам да не ги превъртя.
Виж целия пост
# 616
Дара ми допадна, нещо различно.
Виж целия пост
# 617
Добре, само на мен ли пеенето на Тошко от Innerglow ми носи един 80's vibe, тип Депеш...точно уейв звучене или бъркам?

Иначе Михаела е звяр!Много се надявам да изпратят изпълнител с отлични певчески качества, а Богдана К. само намила: "ако спечелите, дано ви напишат песен..."ей, един не пропусна😄😄😄То като се замислиш, като и знам шлагерчетата, и нея някои млади могат да я сложат в малкия си джоб, но времена....

Между другото харесват ми дигиталните ефекти при представянията на изпълнителите, с тези 3d надписи в дясно...похвално, някой си е заслужил заплатата... Мона дори докато вървеше в гръб, ми изглеждаше все едно от Wednesday или Алиса в страната на чудесата.
Виж целия пост
# 618
Щом и Innerglow изкараха гайдар, нещата за ясни 😁 На този конкурс ги открих тези хора и много ми допадат.
Виж целия пост
# 619
Да, така каза Боряна, според мен беше сериозна.

На мен ми харесва тази песен на Инърглоу. С добро парче за конкурса може и да дръпнат.
Виж целия пост
# 620
Тази певица с Инърглоу е Lуra Grinning
Аз се мъча с Молец сега...😅 Едва се удържам да не ги превъртя.
Превъртай спокойно. Жалко, че няма реклами, да прескочиш няколко минути Grinning
Виж целия пост
# 621
Може ли да не изпращаме никого?
Виж целия пост
# 622
Инърглоу за първи път ги чух и видях миналата седмица.
Не могат да ме впечатлят.
Виж целия пост
# 623
Оф, да, diziler, вярно. Добре че ми напомни.😅
Виж целия пост
# 624
Може ли да не изпращаме никого?
😆😆😆

По същия начин ли ще се гласува ?
Иначе Михаела най-добре се представи според мен.
Виж целия пост
# 625
Уау! Браво на Керана! Трябваше така и предния път.
Виж целия пост
# 626
Най-чисто пее досега Керана.
Виж целия пост
# 627
Ейй Керана беше супер! Първо изпълнение тази вече, което ме впечатли!
Виж целия пост
# 628
Лиглата Керана пя добре, ти да видиш...
Инърглоу за първи път ги чух и видях миналата седмица.
Не могат да ме впечатлят.
Аз пък Инърглоу ги чуx  за сефте, в началото на 2018. А за Мона разбрах от тази тема и я чуx за първи път миналата седмица.
Как Криско решава, че Инърглоу са най-неизвестните... не знам Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 629
Да отбележа: не ща да влизам в темата не заради пишещите, а заради повода по създаването й. Simple Smile
Писах в спам-темата, копирам го.
https://bg-mam.ma/p/1824337/50767130
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия