Пазаруване от Amazon- тема № 111

  • 42 522
  • 396
# 375
Здравейте, до преди 2 години поръчвах редовно от Амазон и ползвах GGBG, които срещу 6 лева ми доставяха пратките.
Може ли да ме посъветвате до кой адрес да пусна доставката, за да ми бъде възможно най-евтина или безплатна. Над 49 евро е покупката.
До България,( адрес на който  може да Ви намерят в работно време) не дава ли безплатна доставка ? Ако е нещо голямо ,с превозвач може да платите и обемна доставка.
Виж целия пост
# 376
Здравейте, за пръв път поръчвам от Амазон.
При опит за заплащане на поръчката, получих известие, че търговец е потвърдил картата, но не съм таксувана.
В пощата получих потвърждение, че поръчката ми е приета .
На какво може да се дължи това?
Виж целия пост
# 377
Щом е приета поръчката, всичко е наред. Най-вероятно ще ви таксуват при изпращане на стоката.
Виж целия пост
# 378
Споделете каква пътека за бягане бихте препоръчали. Искам нещо под 200€. Разглеждам тея двете
https://www.amazon.de/dp/B0FN41HFW9/
И
https://www.amazon.de/-/en/dp/B0CRK93TG9/
Втората се каних да я купя и те ѝ вдигнаха цената с 200€ преди близо година. Сега пак са я намалили. Уточнявам, че нищо не разбирам от такива уреди.
Виж целия пост
# 379
Здравейте!
Имате ли опит с връщане чрез DHL?
Имам създаден етикет за връщане чрез тях и не знам точно къде да намеря техен офис за да занеса уреда  ,как точно процедира услугата?
Досега съм връщала веднъж с speedy и ще съм благодарна за малко информация относно превзрач DHL!
Виж целия пост
# 380
Здравейте!
Имате ли опит с връщане чрез DHL?
Имам създаден етикет за връщане чрез тях и не знам точно къде да намеря техен офис за да занеса уреда  ,как точно процедира услугата?
Досега съм връщала веднъж с speedy и ще съм благодарна за малко информация относно превзрач DHL!
Когато върна по Speedy, на товарителницата от Amazon Speedy ли пишеше? Thinking
Виж целия пост
# 381
Ако сега се влюча в Прайм за 5 евро, мога ли да го прекратя след известно време?
Виж целия пост
# 382
Ако сега се влюча в Прайм за 5 евро, мога ли да го прекратя след известно време?
Да
Виж целия пост
# 383
Ако сега се влюча в Прайм за 5 евро, мога ли да го прекратя след известно време?
Имате 30 дни пробно безплатно. След това ви удържа за първия месец и плащате по 5€ докато не го спрете. Ако го спрете веднага след като пуснете поръчката пак ще може да ди ползвате 30 дни прайм. Но следващият път ако до 12м ще ви начисли месечна  такса, ако е на ако повече от година пак ще ви даде безплатно да пробвате.
Виж целия пост
# 384
Все още не са ме таксували, да очаквам ли изобщо пратка?
Виж целия пост
# 385
Изтеглят парите малко преди да изпратят пратките.
Виж целия пост
# 386
А какви са предимствата на този прайм?
Виж целия пост
# 387
По-ниска цена на някои стоки и безплатна доставка до Германия/ ЮК.
Виж целия пост
# 388
Здравейте!
Имате ли опит с връщане чрез DHL?
Имам създаден етикет за връщане чрез тях и не знам точно къде да намеря техен офис за да занеса уреда  ,как точно процедира услугата?
Досега съм връщала веднъж с speedy и ще съм благодарна за малко информация относно превзрач DHL!
Преди месец връщах кафемашина - генерираха ми етикет но DHL, но като им се обадих ми казаха да отида в офис на Спиди. Така и направих, приеха ми пратката и нямаше никакъв проблем.
Виж целия пост
# 389
Няколко пъти съм връщала стока. На етикета пише DHL, а се връща със Спиди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия