Hell’s Kitchen България_сезон 8 | тема първа >>> в очакване на сезона

  • 52 244
  • 741
# 135
"Слушайте думите, не гледайте действията", Флори добре, че са социалките душа.
Виж целия пост
# 136
Нора ме сбърква. Предполагам, че ще я държат до края.
Виж целия пост
# 137
Забавно е засега. Доколко е по сценарий, доколко истинско - не знам, но им. се получава.

Обаче за Пилито и аз имам нужда от субтитри.
Виж целия пост
# 138
И на мен Рая ми е приятна, майка й преиграва с физиономии и реакции, ама ще я търпим..

Недкова бегло я знам, засега тя се очертава като топ дразнител, даже и Пилинцету ще задмине..

Тото чисти имидж, да..

Останалите са ми поносими, някои даже са ми приятни...засега- Чикагото, Станоев, Макс и Рая..
Виж целия пост
# 139
Норчето много лесно можеш да я гъбаркаш 😄
Виж целия пост
# 140
Браво на Евгени. Хареса ми как презентира, не знам дали е било вкусно.
Виж целия пост
# 141
Аз се потрисам - какви са тия разпуснати коси? Иначе късите панталонки са проблем...
Виж целия пост
# 142
Мислех, че Нора и Нина ще са врагини Grin ама те приятелки май...

Флорчето незнам кой я набута там, ама...

А майка и щерка са хахавели, ама не чак Grin

Славенка и Нора така са намазани, че май само Пилиту ги бие по оранжевост.
Виж целия пост
# 143
Флора да не би да е тази с Коцко Копейкин? Нали се носеше някаква клюка.
Виж целия пост
# 144
Флора да не би да е тази с Коцко Копейкин? Нали се носеше някаква клюка.
мх...има рубрика в БНТ 1 рано на зарана също Simple Smile
Виж целия пост
# 145
Това "пиле" има вниманието на кокошка.
Стартери - Норчето, Салати - Норчето, Грил - Норчето, Сос - защо пък не Норчето
Виж целия пост
# 146
Благодаря за темата! Много се смея с тези златни и платинени "звезди". Голямото пиле от Монако е топ, дано не се задържи... 😀. Евгени ме впечатли със супата си.
Виж целия пост
# 147
Изненадващо Нора внася малко ред в кухнята, че другите са доста загубени.
Виж целия пост
# 148
Флора да не би да е тази с Коцко Копейкин? Нали се носеше някаква клюка.
Не е клюка, имаше снимки от почивката им в Гърция..

Трябваше и мъжкото пилИнце да бъде в другия отбор, да се посмеем качествено Laughing
Виж целия пост
# 149
Извинения, сеир-готвачи! Имам мачове да гледам - там поне истинските звезди са мъничко повече от нашите край печките. Simple Smile Утре ще чета.
Хубава вечер на всички. Внимавайте да не счупите някой зъб като гледате.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия