Пълен пакет профилактични изследвания

  • 1 828
  • 63
# 60
Аз гела на Абофарма ползвам. С помпичка.
Виж целия пост
# 61
Здравейте, прочетох за спрея Вит Д + К на Better you. . Чудя се мжду него и друга добавка, която е на таблетки( 120 μg Витамин К2 и 62.5 μg / 2500 IU Витамин Д3).
след изследванията  -  Вит Д ми е 27,2  при долна граница 30, а за възрастни препоръчително  над 40. Четох, че коментирате еритроцитите( про мен са 4,84 при горна граница 5,15), среден обем на един еритроцит е 92 при горна граница 99.  Стойностите ми са в граници, затова обмислям да взема такава комбинирана добавка. За да достигна 3000 ед. вит Д от Better you ще впръсквам 3 пъти, което означава, че ще ми стигне за едва 10 дни. ДРугата добавка е за около 3 мсеца, но не знам таблетката за мастноразтовими витамини е толкова ефикасна. Ако имате лични наблюдения, ще съм благодарна да ме насочите.
Виж целия пост
# 62
Значи нещо сте чела грешно. Една опаковка от спрея е за по 3 впръсквания дневно за 30 дни.
Виж целия пост
# 63
Благодаря,  заблудих се от това, че пише 30 дози, а до него 3 впръсквания на  ден.
Значи нещо сте чела грешно. Една опаковка от спрея е за по 3 впръсквания дневно за 30 дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия