Дарби, аз мисля да взема от най-тънкото, ама дали ще го ползвам още от началото, още не знам. С чувалчетата започнах някъде след 2-3 месец. Не знам като се роди дали няма да му е много голямо, че и това си е фактор, да не му идва много към лицето, носа. Имах един такъв чувал преди и само го мислех. Те нали ги водят 0-6м мисля, тези на angel baby поне, другите не знам как са. Тези най-дебелите са за зимата, не ти трябва за сега, при положение, че тепърва идва лятото. Тогава се чудя дали ще му слагам изобщо чувал, ама има време до тогава.
Всеки си знае неговата в общи линии🤣🤣🤣
Аз съм чувала точно обратното за повиването🤣 Иначе видях, че има едни одеалца-пелена. Все едно го повиваш, но е с лепенки и стана 100% по-бързо. Май в Амазон ги мерках - swaddle blanket или нещо подобно.