
И аз си чакам да излязат всички серии и така да гледам Бизето. Но се радвам на гифките на Актан, на мен Мерти ми е по-сладък в панди периода си.
Описанието на Дила е много интересно. Любопитно ми е каква ще стане, като се счупят тия клони, за които се държи. А нашият не знам доколко ще заслужава прошка накрая. Никой не може да има оправдание, че се е възползвал от невинен човек. Още повече ако и на него му се е случило.
Въобще малко ме притеснява да ви кажа честно, че тази тема какво губиш, докато си отмъщаваш, е твърде експлоатирана. То вярно, че понякога претоплени манджи избухват направо, ама се надявам да ни представят някакъв по-розличен прочит. Много искам да ме изненадат с нещо. Най-вече заради състава, в чийто избор на проект вярвам.
Приятен ден ви желая!

За настроение от каста

https://x.com/irmaphernalias/status/2039386106127409192?s=20
Дано да не се свидят на моменти зад кадър да им се радваме.





















