Yeralti/Подземен свят/Дениз Джан Акташ и всичко около актьорският състав-тема 1

  • 33 617
  • 745
# 105
Да оплакним окото малко 🤣😍
Виж целия пост
# 106
Да оплакним окото малко 🤣😍

Любимия спорт на Дениз +пилатес  😁
Виж целия пост
# 107
Да оплакним окото малко 🤣😍

Оп,Дениз... Тренира ни момчето. Обича бокса той.
A, Здравейте!
Значи любовницата на Пашата е доносника на Бозо.
Виж целия пост
# 108
Тук има руска "озвучка"
https://turkrutv.net/pod-zemley-2-seriya.html
https://ruturkserial.net/pod-zemley-df0hd4fh/5265-pod-zemley-vse-serii.html
Виж целия пост
# 109
Я дайте един ъпдейт... Че много ми е любопитно, а чак  утре ще мога да гледам.
Виж целия пост
# 110
Я дайте един ъпдейт... Че много ми е любопитно, а чак  утре ще мога да гледам.

И аз не съм го гледала още.В следващите дни ще е.Само това видях от новия фраг 😄
Виж целия пост
# 111
Я дайте един ъпдейт... Че много ми е любопитно, а чак  утре ще мога да гледам.

И аз не съм го гледала още.В следващите дни ще е.Само това видях от новия фраг 😄

Султан играе игра, не знам!Уж се обичаха с Ферхат пък целува Хайдар.Смятам, че Бозо и Султан знаят всичко.
Султан казва нещо такова. Разбрала тя-друг път.
-Замислих се кой би искал най-доброто за мен на този свят и си казах, брат ми , това, което той обича, ще го обичам   и аз.

 Утре ще пусна превода, сега лягам, че съм на работа след някой друг час.
Виж целия пост
# 112
Айде от мен превода този път на фрага. А за епизода, Ураз е крал! Не играе, директно живее. Убедена съм, че знае истината за връзката им, но вероятно не знае какво работят двамцата. Много ми е интересно гадателката какво каза, погледна го ужасно Хайдар. Султан го играе с Ферхат, но си мисля, че в даден момент ще се откаже от Ферхат. Пънар супер противна ми се стори. Много ми беше интересно, ако не бяха ги прекъснали на масата, дали Джейлян щеше да признае цялата истина за връзката им. Мелек навлиза в опасност, а Хайдар не прави нищо да я отпрати 🫥 Че и Бозо я пробва с портокала, дано не я замеси в бизнеса си. Паша и Мелек заедно изглеждат приятно, но си личи разликата в годините. Тя е супер нежна.
Скрит текст:
-Ако Бозо знаеше за вас нямаше да сте живи.
-Аз защо поддържам жив този мъж?
-Някъде има едно предателство. И аз усещам миризмата на предателството, където и да съм.
-Какво предателство е това?
-Каква разлика има? Предателството си е предателство и в мен винаги се знае еквивалента.
-Какво трябва да направи някой, за да спечели доверието ти?
-Ето стана каквото искахме. Влезе в семейството.
-Помислих, кой в този свят би искал най-доброто за мен, казах си брат ми. Брат ми, който обича, и аз ще заобичам, си помислих.
Виж целия пост
# 113
Рейтинга се качва въпреки коментарите на които попаднах, че епизода бил муден в сравнение с първия .Явно се е харесал на съседите 😁
Виж целия пост
# 114
Има ли го на бг 2ри еп.
Виж целия пост
# 115
https://neronbgbezplatno.blogspot.com/2026/02/2.html
2- ри епизод с превод на бг.
аз  гледам от този сайт
Виж целия пост
# 116
Благодаря, Тен!
Много ми е интересно Бозо дали се е влюбил в Джейлян или я използва.Възможно е Султан да се влюби в Хайдар, то и как няма, такъв хубавец е
😜
Виж целия пост
# 117
Леле току що видях че в ю тюб 2ри епизод има 4,5 млн за по-малко от 24 часа. Аз мисля че и Бозо и Джейлян се използват един дрег ,но просто не го знаят🥰
Виж целия пост
# 118
Въпросът тук е за какво му трябва на Бозо Джейлян, изглежда най-обикновена жена.... да кажем за контролиране на Хайдар, какъв контрол след като всеки момент може да го убие, за да е на неговата, отделно ако е усетил, че става нещо пак защо сега позволява да се намъква в семейството му. Тоест, за какво да я гледа толкова години като и иначе може да заплашва Хайдар с нея? Чудя се, дали Мелек в даден момент няма да стане пореден агент на Йълмаз.
Виж целия пост
# 119
Въпросът тук е за какво му трябва на Бозо Джейлян, изглежда най-обикновена жена.... да кажем за контролиране на Хайдар, какъв контрол след като всеки момент може да го убие, за да е на неговата, отделно ако е усетил, че става нещо пак защо сега позволява да се намъква в семейството му. Тоест, за какво да я гледа толкова години като и иначе може да заплашва Хайдар с нея? Чудя се, дали Мелек в даден момент няма да стане пореден агент на Йълмаз.
Една дълбока конспирация ми се върти в главата по повод този въпрос
Възможно ли е,Бозо да знае за тях двамата още от затвора
Той е толкова подмолен,а в главата му се въртят хиляди пъклени планове
Тя пък се е дала,за да спаси Хайдар и сега той нарочно ги събира в имението си
Не дадоха какво каза майка му за Хайдар....Интригата е на лице.Думите,че който пипне жена му,казани в лицето на Хайдар,никак не бяха напразно изречени
А това,че той работи за някой се върти в главата на Бозо още от затвора
Едва ли е приключил толкова бързо тази тема
Да не забравяме,че Хайдар уби чичото на Бозо и колкото и това да е добре за него,той още не е отмъстил,а това е главната черта на този герой
Излезе фраг,или някакви откъси,но не мога да ги кача
Дениз ги е сложил като стори в инстаграма си
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия