Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 167 - февруари 2026)

  • 74 728
  • 941
# 255
Скъпоценните камъни в КК апп ползват ли се за нещо въобще? И в петъчните награди не съм ги виждала вече.
Виж целия пост
# 256
Престиж качиха, пак ме пропуснаха
0898326XXX   09-02-2026   Куфар
0899952XXX   09-02-2026   Куфар
0892740XXX   09-02-2026   Куфар
0888111XXX   09-02-2026   Смарт часовник
0887301XXX   09-02-2026   Смарт часовник
0896588XXX   09-02-2026   Смарт часовник
Виж целия пост
# 257
Седмични награди в Кока-кола-АПП
Скрит текст:

https://www.game.milka.bg/neighbors
Проверете с търсачката дали ви има телефона
CTRL+F
телефона е във формат 0ХХХ ХХХ
има интервал между 4 и 5 знак,
аз и мъжа ми имаме смс, а сина няма смс
Виж целия пост
# 258
Редактирам се - Получих снощи в 18,45 ч.   Част от моя номер го намерих по този начин, още когато обявиха , но нямам смс и досега
Проверете с търсачката дали ви има телефона
CTRL+F
телефона е във формат 0ХХХ ХХХ
има интервал между 4 и 5 знак,
аз и мъжа ми имаме смс, а сина няма смс
[/quote]
Виж целия пост
# 259
Дори без смс, ако сте спечелили, ще си получите шоколадите. Не се иска потвърждаване на адрес. Смс-ът е чисто информативен
Виж целия пост
# 260
А дали тези който не спечелихме участваме за другата седмица уж четох правилата но...
Аз съм доволна иначе де ММ спечели така че това ми стига.
Виж целия пост
# 261
Би трябвало да участвате. Ако правилно тълкувам правилата, може да се регистрираме само веднъж и участваш до края.
Виж целия пост
# 262
Ами честито за сладките наградки. И аз ще си хапна. От предната им игра подарих единия шоколад на куриера, трябвало е да му снимам реакцията, за да го кача после в Иг Grinning Зарадва се човека, може и този път да почерпя Simple Smile намерих Киндер промо опаковка в Лидл в Кюстендил, гледам, че утре е първото теглене, ще видим дали и там ще ме огрее.
А Джак Даниелс и Кауфланд имат игра, мъжа ми и приятеля му си купили по 1, добре, че запазили бележките Satisfied обаче днес отидох на информация и нямат никаква идея за какво иде реч … някой включил ли се е до сега там? Утре ще им звъня, мисля, че нямат имейл за връзка в правилата, а хич не обичам да говоря..
Виж целия пост
# 263
И аз имам Смс.Честито!
Виж целия пост
# 264
Нова томбола от ДМ, с все по-малко на брой награди
https://www.activebeauty.bg/igri-s-nagradi/
Виж целия пост
# 265
Днес преди обяд първа изненада/награда за годината от Милка (шоколадите), а тази вечер и лимитирани чорапи от 7days.Simple Smile
Виж целия пост
# 266
На обяд се регистрирах за шоколада,тази вечер имам съобщение, печеля. За всички ще има,така мисля.Аз очаквах  следващата седмица.
Виж целия пост
# 267
Много хубава стана темата с такъв валеж от награди.
ММ е с смс за часовник от Престиж, а аз така си мечтаех за 1 куфар.Но има време. А часовника ще отиде за подарък на мама.
Днес са ми отговорили и от туристическата агенция за милка ваучера. В 2 реда са написали всичко, което ме интересуваше. Незнам защо им отне 7 дни.
От приложението на кока-кола не съм печелила много отдавна голяма награда-може би последните такива са ми опти грил и ер фраер, още по времето на ковид, но не се отказвам все излиза по нещо желано и купувам билетчета.
Имаше игра на Озон с една единствена награда- прахосмукачка дайсън, но не откривам публикуван победител. Дали ще публикуват Thinking
Виж целия пост
# 268
Това намирам за Озон -томболата
Виж целия пост
# 269
Във фейсбук са отговорили на запитване, че вече са се свързали с печелившия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия