Изпитани сайтове за парфюми - Февруари и Март 2026

  • 76 607
  • 506
# 360
Може би в Parfumi-Shop.net, не съм сигурна, забравила съм. Проверете. 🙂
Виж целия пост
# 361
Аз ли не виждам или нямам поле за кодове с мейкъп?
Виж целия пост
# 362
https://www.parfumi-shop.net/product/31490-parfjumni-mostri.html



https://www.flaconi.de/warenkorb/

Виж целия пост
# 363
Маринска, преди финализиране на тази страница

Виж целия пост
# 364
Мерси, Карен! Heart
За регистрирани ли е или става и за гости?
Виж целия пост
# 365
В  make up има ли опцията с кода да се избират подаръците или идват автоматично?
https://makeup.bg/product/728370/
Виж целия пост
# 366
В  make up има ли опцията с кода да се избират подаръците или идват автоматично?
Да, може да се избират.
Виж целия пост
# 367
А от къде се избират,10 поръчки направих и все не виждам от къде да го избера.После в поръчки виждам какъв е подаръка.
Виж целия пост
# 368
След като въведете промокода, се връщате на "Вашата поръчка". От там предлагат нещо, в случая, розовата спирала. Под нея пише "избери друг подарък". Аз пробвах само с един код - MY1_bg. Там се появяват много и различни предложения. Успех! 🙂
Виж целия пост
# 369
Отдавна не бях виждала под 50€ да се продава 100мл.
5 мин за решение да го кипя и 1 час,кои подаръци да си избера 😂😂😂 И от толкова мислене взех един куфар за инструменти да замажа очите на половинката 😂 и едни карти за игра за морето 😂😂😂😂
Виж целия пост
# 370
Въпрос към по-запознатите - регистрирах се в сайта на Amouage - някой пазарувал ли е директно от там? Има ли шанс за някаква отстъпка? Така като гледам цените май няма, но дали сте засичали намаление понякога?
Виж целия пост
# 371
Влизам да споделя неприятен случай от днес, с поръчка от beautinow, първи подобен за толкова години пазаруване на парфюми онлайн. Преди 10-тина дни поръчах от тях два парфюма Floraïku - One Umbrella for Two и Sand and Skin. Днес в кашончето беше само Umbrella-та. В лаконичен имейл отговориха, че ще го обсъдят с колегите си и до там. Леко съм скептична как ще се развият нещата, на всичкото отгоре парфюмът се изчерпа още на следващия ден след поръчката и няма да го получа. Има вероятност и да са объркали какво на кого изпращат и някой да е получил бонус, тъй като той беше първи във фактурата и е малко вероятно да го пропуснат.
Виж целия пост
# 372
Въпрос към по-запознатите - регистрирах се в сайта на Amouage - някой пазарувал ли е директно от там? Има ли шанс за някаква отстъпка? Така като гледам цените май няма, но дали сте засичали намаление понякога?
Намаления има, като най-добрите са за рожден ден.
Обаче има два други проблема:

1) пратката ви по всяка вероятност ще бъде задържана на митница. На мен ми помогнаха DHL - дадох им пълномощно и те оформиха документацията. Но си е моткане.
2) заради войната в Иран, доставките от Оман са проблематични. https://amouage.com/en-eu/pages/customer-support-delivery
Моя милост обикновено пазарува Amouage от Jovoy, та да нямам проблеми с митници и да знам, че са оригинални. Там има и мостри. Ако си харесам нещо за цяло бутилче, чакам РД и тогава атакувам Jovoy.
При всички положения, успех!
Виж целия пост
# 373
Благодаря много, ще си чакам тогава отстъпката за РД, получаваме доста митнически пратки, така че имам и ЕОРИ и всичко необходимо, предполагам, че зареждат някакъв хъб в Европа за тукашни пратки, а не ги карат от Оман.
Ще си пиша с техният чат - да видя подборности.
Виж целия пост
# 374
MakeUP имат ли код за отстъпка за първа поръчка?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия