КРУИЗИ /Тема 21/

  • 16 329
  • 263
# 255
Монде или Молде? Ние го нямаме, имаме Alesund. Аз исках Берген по принцип, но ние бухвахме каквото има в точно определен период и нямаше мн възможности за избор. За пръв път ще сменна круиз и се вълнуваме. За времето ми е ясно, че няма да е топло, ние живеем в Хамбург и сме свикнали с кофти климат, въпреки че не е съвсем като норвежкият.
Виж целия пост
# 256
Молде, моя грешка Blush
Там като че ли нямаше какво толкова да се разглежда, просто малко градче, но много на север. Ние уцелихме и уикенд, та малко магазини бяха отворени. Красиво е морето около него, с много малки островчета. Алесунд може би ще ви е по-интересно.
Виж целия пост
# 257
някой да е имал маршрут с включен остров Кефалония и столицата Агростоли, да разкаже заслужава ли си да се ходи някъде на острова
Виж целия пост
# 258
някой да е имал маршрут с включен остров Кефалония и столицата Агростоли, да разкаже заслужава ли си да се ходи някъде на острова
Има екскурзия с езерото Мелисани, което е красиво и е хубаво да се види, екскурзията май минава и покрай Миртос бийч, но Миртос реално е вю стоп, не се слиза до него.
На самото пристанище Агростоли е интересно да видите костенурките карета-карета.
Виж целия пост
# 259
някой да е имал маршрут с включен остров Кефалония и столицата Агростоли, да разкаже заслужава ли си да се ходи някъде на острова
Има екскурзия с езерото Мелисани, което е красиво и е хубаво да се види, екскурзията май минава и покрай Миртос бийч, но Миртос реално е вю стоп, не се слиза до него.
На самото пристанище Агростоли е интересно да видите костенурките карета-карета.
костенурките постояно ли са там или е на късмет да се видят?
Виж целия пост
# 260
Благодаря за отговорите (за фиордите).

А, някой плавал ли е със Celebrity Apex  да сподели впечатления?
Виж целия пост
# 261
някой да е имал маршрут с включен остров Кефалония и столицата Агростоли, да разкаже заслужава ли си да се ходи някъде на острова
Има екскурзия с езерото Мелисани, което е красиво и е хубаво да се види, екскурзията май минава и покрай Миртос бийч, но Миртос реално е вю стоп, не се слиза до него.
На самото пристанище Агростоли е интересно да видите костенурките карета-карета.
костенурките постояно ли са там или е на късмет да се видят?
Пролет и лято са там, есен - зима намаляват, но пак имало.
Най-сигурно преди обяд, защото се въртят около рибарските лодки.
Виж целия пост
# 262
Благодаря за отговорите (за фиордите).

А, някой плавал ли е със Celebrity Apex  да сподели впечатления?
Плавали сме с Бийонд и Едж - систър шип - прекрасни кораби, уникални с Меджик карпет, невероятни шоута, храна... Всичко, всичко е прекрасно! Питайте конкретно, ако нещо Ви вълнува!
Виж целия пост
# 263
Здравейте, за круиз през септември дали е време да буквам сега или да изчакам  last minute оферти през юли и август. Задължително с тръгване от Генуа или Ливорно , защото ще пътуваме с кола до там. Моля и за информация за паркинги за тези пристанища.
Имаме варианти за Costa Toscana , MSC Grandiosa, MSC Meraviglia , MSC Seawiew , MSC Splendida , MSC World Europa . Моля за препоръки за кораб , защото маршрутите са почти еднакви , а и ние сме били на повечето  пристанища , така че корабът ни е по-важен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия