Сполучливи имитации на маркови парфюми - 66

  • 35 356
  • 733
# 105
Аз най-после си наруших диетата и си поръчах 2 от Мартин Лион, та да видим. 🤔
Виж целия пост
# 106
Да похваля сайта ivayla.bg. Поръчах си едно 15 мл Yodeyma, аналог на Tilia. Много искам да видя и тяхната как е и дойде не с една, не с две, а с цели 5 фабрични мостри.
Много съм доволна, а и там Yodeyma сега имаха отстъпка.
Виж целия пост
# 107
Едвам ме нави. 😁
Току що и аз пуснах поръчка от сайта. Видях, че имат Lattafa Niche Emarati Antique, който точно вчера заглеждах като хвалена реплика на Gris Charnel. Та взех една десятка от него и една от Тилията.
Виж целия пост
# 108
Редакция за поръчката от ivayla.bg. - Wow сега виждам пликчето и там имало още 6 тестерчета 🥰🥰🥰. Изумена съм. И сега прочетох, че били най-големият дистрибутор на Yodeyma за бг. Да си знаете Simple Smile

Всъщност тази Lattafa niche emarati Antique е нещо средно между Liam и Gris Charnel.
Аз имам Liam Lattafa и го дават копие на класическия Gris Charnel.
Но пък харесвам Lattafa niche emarati classic stone, който всъщност не е нечий дюп.
Иначе 15 мл Yodeyma е фабричен, а 10 мл предполагам ще дойде като отливка.
Виж целия пост
# 109
Редакция за поръчката от ivayla.bg. - Wow сега виждам пликчето и там имало още 6 тестерчета 🥰🥰🥰. Изумена съм. И сега прочетох, че били най-големият дистрибутор на Yodeyma за бг. Да си знаете Simple Smile

Всъщност тази Lattafa niche emarati Antique е нещо средно между Liam и Gris Charnel.
Аз имам Liam Lattafa и го дават копие на класическия Gris Charnel.
Но пък харесвам Lattafa niche emarati classic stone, който всъщност не е нечий дюп.
Иначе 15 мл Yodeyma е фабричен, а 10 мл предполагам ще дойде като отливка.
И аз поръчвах скоро от тях отливки на Yodeyma и ми пратиха още три малки отливки за проба и пет мостри, а поръчката ми беше за около 10 евро. Много ми хареса обслужването.
А да ви питам има ли от вас такива, които щом харесат някой парфюм в оригинал и не могат да намерят никаква имитация, която да им достави същото удоволствие? При мен това са Libre и Crystal noir. Та ако някой има предложение за аналог на Libre, който поне малко да задоволи представата за оригинала, ще бъда много благодарна 😃
Виж целия пост
# 110
ДжинаДи, точно вчера ми препоръчаха този, като аналог на Crystal noir- https://www.fragrantica.com/perfume/Maison-Alhambra/Jubilant-Noir-96838.html
А дали някой има впечатления доближава ли се до Прада Парадокс този - https://www.fragrantica.com/perfume/Maison-Alhambra/Pink-Eclipse-101639.html?
Виж целия пост
# 111
За Libre не знам, но от Trendyol поръчах аналог на Libre intense, Lattafa Tharwah gold pride, вече е в куриера, но ще го взема в понеделник, дано е оригинален, че за под 19 евро го взех пак с много ваучери за отстъпка. Иначе на Libre не знам, него не го харесвам, но всички аналогови го имат и по-добре кажете какво сте тествали, така ще е по-лесно за предложения Simple Smile
Виж целия пост
# 112
Момичета, последните години преминах предимно на оригинали, точно поради причината че вече не мога да намеря хубави имитации, няма същата трайност въпреки че и оригиналните ги преформулират, но явно и имитациите също, няма същата игра. Гизата не имитират всичко, а Юсуф бей е скъп почти като оригинала. Но когато наистина искам нещо, а е много скъпо или съм отделила парите за други неща си купувам по 10 мл от старкорп, да си начеша крастата и без това бързо ми омръзва един и същ аромат.
Виж целия пост
# 113
Пристигнаха и моите парфюми на l'atelier Erin от Trendyol. Взех един мъжки -  the most wanted и два дамски - devotion и feminin pluriel.
Мъжкият е 100/100. Няма грешка. Мъжът ми направи паралелен тест с оригинала и ме накара да позная на коя китка е турският и на коя оригинала. Ами не ги различих. Много добре е направен. Трайността тепърва ще я видим колко е.
Feminin pluriel, както и съфорумката вече каза е много нежен аромат. Особено като отлежи леко по дрехи, коса, кожа се разнася нещо невероятно.
Колкото до Devotion... Не е никакъв devotion това. Не е лош аромат, но е много силен, повече ми бие към мъжки, свеж е. Не мога дори да го определя на какво мирише, но е познат аромат. И е смъртоносно траен. Върху него пръсках друг парфюм, просто за да му убия силата, но не... Това чудо го притъпи и се усеща само то 🤦🏼‍♀️. Не мога да преценя дали да си го оставя за лятото да тровя хората в жегите или да го разкарам.
Но бих пробвала още парфюми от тази марка.
Виж целия пост
# 114
За Libre не знам, но от Trendyol поръчах аналог на Libre intense, Lattafa Tharwah gold pride, вече е в куриера, но ще го взема в понеделник, дано е оригинален, че за под 19 евро го взех пак с много ваучери за отстъпка. Иначе на Libre не знам, него не го харесвам, но всички аналогови го имат и по-добре кажете какво сте тествали, така ще е по-лесно за предложения Simple Smile
Пробвала съм на Yodeyma, Zag zodiak, някакъв гръцки (не помня марката) и една малка писалка (мисля, че е le parfum, но не съм сигурна). Може да е имало и други, но не ги помня. Арабските не съм пробвала, защото не се осмелявам все още, поради лош опит с други.
Виж целия пост
# 115
Момичета, последните години преминах предимно на оригинали, точно поради причината че вече не мога да намеря хубави имитации, няма същата трайност въпреки че и оригиналните ги преформулират, но явно и имитациите също, няма същата игра. Гизата не имитират всичко, а Юсуф бей е скъп почти като оригинала. Но когато наистина искам нещо, а е много скъпо или съм отделила парите за други неща си купувам по 10 мл от старкорп, да си начеша крастата и без това бързо ми омръзва един и същ аромат.
И аз предпочитам оригиналите, но понякога давам шанс и на някои имитации. Наскоро правили ли сте поръчка на отливки от Старкорп? Ако да, как е качеството им?
Виж целия пост
# 116
Аз скоро поръчах отливка на VCA Bois D'amande от тях, и понеже преди това го пробвах от оригинал, купен от Дъглас , ми се стори разредена отливката. Няма същата трайност като Дъглаския.
На този аромат и аз не мога да намеря имитация..и си поръчах втора отливка от друго място, с цел да ми мине мерака Simple Smile
Иначе..както и всичко останало..и отливките с повишени цени Sad
Виж целия пост
# 117
Отливките в старкорп са страхотни и трайни, няма разреждане , тъкмо миналата седмица си поръчах на борн ин Рома 4 интерпретации за да си избера една да купя в по-голям размер, и Linterdit rouge който ми отвя главата, трая половин работен ден. Управителя е много честен човек и си гледа усърдно работата опитвайки се да се задържи на този пълен с парфюмерии къщи пазар, така че няма сметка да го прави. Един човек от другите две парфюмни теми лично го познава и беше категоричен в това.
Виж целия пост
# 118
Изказвам мнение на база моята отливка.
Може да е конкретно за този аромат, партида, може да е друга причина..
Не твърдя, че не стават по принцип, но в моя случай имаше разлика.
Виж целия пост
# 119
На Bourjois clin d oeil , от всякъде е изчерпван ...някой да знае нещо което е като него?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия