Хайде на театър - №19 🎭

  • 43 847
  • 747
# 390
Йордан няма лоша дикция, такава му е ролята, а и той е родом от пернишко село тъй,че това е си е неговият диалект. Пасва идеално. Ако говореше литературно нямаше да е достоверно никак. А ние си го разбираме много добре в сериала.
Виж целия пост
# 391
Йордан няма лоша дикция, такава му е ролята, а и той е родом от пернишко село тъй,че това е си е неговият диалект. Пасва идеално. Ако говореше литературно нямаше да е достоверно никак. А ние си го разбираме много добре в сериала.
Кои сте вие?
Виж целия пост
# 392
Гледала съм Ръсин много пъти в театъра. Няма нищо общо с това в сериала. Само показва колко е добър. Специално "Викове от подземието" не е моето, но като артист е на високо ниво.
Що се отнася до дикция в "Каин" си личи особено добре, че няма проблем с това.
Виж целия пост
# 393
Гледала съм Ръсин в Зимна приказка и Солунските атентатори, играта му е много добра.
Виж целия пост
# 394
И аз го намирам за добър актьор. Доста даже.
Виж целия пост
# 395
Едно е сигурно - ще гледам "Викове от подземието". Анализът на Белобрадова е главозамайващ! Благодаря , че споделихте! Иначе Ръсин съм го гледала само в театър Възраждане и си ми харесва.
Виж целия пост
# 396
Винаги съм се чудела за това представление. Книгата ми е сред любимите и би ми било интересно как са я пресъздали. Никога не съм успявала да хвана дата, на която се играе.

Гледах през лятото „Опасни връзки“ и също много ми допадна. Младите актьори Теодор Ненов и Александра Свиленова също ме впечатлиха тогава.
Виж целия пост
# 397
Хаха. Белобрадова е мега зле, милата. В оригиналния си пост беше написала на няколко места, че актьорът е Ивайло Ръскин. Помолиха я да коригира в коментарите и тя го изтри. После го качва още няколко пъти с други грешки. Мега измислена героиня ми е тая. Иначе е била на театър, да.
Виж целия пост
# 398
И пак са останали грешки.
Мен ме озадачи: буквално бичи в екстаз текста си.
Голяма екзалтация. Малко звучи като човек, който не е ходил много на театър. Или пък чел доста Достоевски.
Виж целия пост
# 399
Едно е сигурно - ще гледам "Викове от подземието". Анализът на Белобрадова е главозамайващ! Благодаря , че споделихте! Иначе Ръсин съм го гледала само в театър Възраждане и си ми харесва.
Заради неграмотната белобрадова ли? Чудя се някои познати гледам имат интерес към нейни представления Sweat Smile
Виж целия пост
# 400
Госпожата е в предизборна кампания все пак Simple Smile
Хубав е спектакълът. Но, със сигурност Йордан може повече Wink
Виж целия пост
# 401
В коментарите са я питали не е ли ходила на спектакъл на Мариус... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 402
Аз харесвам Ръсин (Мамник не съм гледала), харесвам Достоевски и определено представлението ми е в листата.

Белобрадова сама признава, че не ходи често на театър. Между другото доста хора, които рядко посещават театър са с точно същите впечатления - че бг актьорите викат и преиграват. То това е ситуацията все още в 80% от постановките, друг е въпросът, че вече има нови, модерни режисьорски решения и млади актьори, които си заслужават гледането.

Та отишла, изненадала се приятно и споделила? Не може ли? Нищо предизборно не виждам.
Виж целия пост
# 403
Някой май беше написал мнение за Евридика в ТБА, но не го намирам, хубаво ли е? Правя си списък за промоцията в петък. Simple Smile
Виж целия пост
# 404
Някой май беше написал мнение за Евридика в ТБА, но не го намирам, хубаво ли е? Правя си списък за промоцията в петък. Simple Smile

На мен лично много ми хареса. Гледайте го!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия