Хайде на театър - №19 🎭

  • 43 882
  • 747
# 420
О аз не го приемем лично, просто пояснявам, за да бъда максимално обективна и да не заблудя някой, а после да остане разочарован, ако на база моят отзив, реши да гледа съответната постановка.
Виж целия пост
# 421
Вчера гледах " Зоро" в НДК. Беше прекрасно, една от дамите с които бях, имаше имен ден и се разплака, че сме и направили празника толкова емоционален. Препоръчвам.
Сюжетът е вдъхновен от книгата на Изабел Алиенде. Книги не чета и съответно не мога да направя препратка, но много се впечатлих от брата на Зоро - Рамон и все го свързвах с Хитлер. И Хитлер е бил прекрасен и почтен тинейджър и после се е превърнал в чудовище. И филмът с Антонио Бандерас и Катрин Зита Джоунс не съм гледала, така че и там препратка не мога да дам. Поантата на мюзикъла е, че всеки безделник има бъдеще и не всеки послушен син е за хвалене. С една дума: препоръчвам.

Радвам се,че ви е харесал. Аз съм го гледала два пъти ❤

Виж целия пост
# 422
Нищо общо няма обаче с Къщата на духовете /любима книга и любим филм, магични са/, по-скоро това ми излезе за мюзикъла Зоро, аз също го харесах:
Мюзикълът "Зоро" (Zorro: The Musical), който има и българска постановка, е свързан с книга на Исабел Алиенде. Той е вдъхновен от романа "Зоро: Легендата започва" (оригинално заглавие: Zorro: A Novel), публикуван от чилийската писателка през 2005 г.

Купих от промоцията на ТБА за Солунските атентатори, макар че сега чета за известни забележки от някои от вас, дано ни хареса, ще водим и младежта... Нищо друго не си харесвам нито оттам, нито от театър София, мисля, че няма други с промоция днес, или?
Виж целия пост
# 423
На моят младеж, дето го водих ударно на театър тия месеци, точно "Солунските атентатори" най-много му хареса. На мен също.
Виж целия пост
# 424
От предстоящите пиеси, чакам отзиви за "Иванов" в театър Възраждане, "Чайка" в Младежкия театър и "Малката Англия" в Народния театър. Това ми звучи интересно.
Виж целия пост
# 425
Аз взех за "Пет жени в еднакви рокли".. не знам дали ще става, малко повърхностен ми изглежда, ама каквото-такова.
Виж целия пост
# 426
Аз се възползвах от промоцията на Театър София и взех билети за "Котка върху горещ ламаринен покрив" за май месец.
Виж целия пост
# 427
За късмет на Захари освен ТБА, Т-р София, Възраждане и Народния, други в черния списък на частниците май няма. Smile
"Възраждане" има ли промоция?

И ние бяхме снощи на "Зоро". На мен много ми хареса и въздейства, оправи ми настроението от лошия ден.
На мъжът ми му се видя малко дълго и не беше очарован от представянето на Зомбори.

На "Пет жени в...." водих приятелка за РД, но се разочаровах.
Виж целия пост
# 428
Доколкото ми е известно, Възраждане нямат промоция в момента, говорех по принцип кои са театрите, които понякога за празници правят отстъпки.
На мен Петте жени ми беше свежо и приятно.
Виж целия пост
# 429
Аз взех за "Пет жени в еднакви рокли".. не знам дали ще става, малко повърхностен ми изглежда, ама каквото-такова.
Отидете с празната кошница...
Виж целия пост
# 430
Днес купих билети за "Хамлет", ще водя две тийнейджърки.
Видях и че през май ще гостува "Елизабет или кралицата девственица". За себе си ще взема билет, но дали ще е подходящо за 14-годишни?
Виж целия пост
# 431
Имайте предвид, че за гостуващи представления намаленията не важат в ТБА.
Виж целия пост
# 432
Днес купих билети за "Хамлет", ще водя две тийнейджърки.
Видях и че през май ще гостува "Елизабет или кралицата девственица". За себе си ще взема билет, но дали ще е подходящо за 14-годишни?
Мисля, че да, не си спомням нещо неподходящо.
Виж целия пост
# 433
Днес купих билети за "Хамлет", ще водя две тийнейджърки.
Видях и че през май ще гостува "Елизабет или кралицата девственица". За себе си ще взема билет, но дали ще е подходящо за 14-годишни?

Къде ще гостува? Не го виждам в програмата на ТБА.
Виж целия пост
# 434
Извинявам се, в Бургас Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия