Кой какво сервира вчера? Кой какво ще готви днес? - Тема N° 1 - 2026 година

  • 21 434
  • 773
# 75
Днес мм дояжда мусака, а на мен купил салам Камчия,на пловдивска фирма. Много го обичам,почти като едно време е,та си пържих,правих принцеси със салам и кашкавал.Салата домати.
Виж целия пост
# 76
Вратни пържоли
Салата айсберг с червено цвекло
Гофрети с течен шоколод
Виж целия пост
# 77
Плодова пита и баница за Задушница, имаме за дояждане.
Виж целия пост
# 78
пържоли на фурна с кромид, бира и розмарин
таратор
кекс
Виж целия пост
# 79
Мусака
Винен кебап
Фритата със спанак и чери домати
Мляко с ориз
Бисквитена торта
Виж целия пост
# 80
Св ребра на фурна,руска салата и
мляко с ориз.
Виж целия пост
# 81
Свинско със зеле
Печени гъби
Питка със сирене
Варено жито, с орехи и стафиди
Виж целия пост
# 82
Палачинки
Мусака
Боб чорба
Еклери
Виж целия пост
# 83
Сиврия с доматен сос
Пръжки/джумерки към червеното вино
Салата от домати, сирене и зелен лук
Мъфини, портокали
Виж целия пост
# 84
Застроена супа от “деконстуирани“ Simple Smile  топчета - разпаднаха ми се просто, но стана ужасно вкусна. Вместо картофи сложих гъби.
Зелева мачкана салата с топка лютиво павлаци.
Пай със сладко от смокини и солено кашу.
Виж целия пост
# 85

Зелева мачкана салата с топка лютиво павлаци.

Лютиво какво?
Грабна ми любопитството!
Виж целия пост
# 86
Вчера на обяд бяхме на свинско със зелен боб
За вечеря направих пълнени чушки и зелеви сарми с кайма и ориз. Салата домати, салата варен карфиол
Днес на обяд ще дояждаме сармите
Мислим да ходим до Берьозка, та за вечеря може да е пелмени. Салатите са ясни
Виж целия пост
# 87
Днес принцеси с кашкавал,
свинско с кисело зеле за мм,
патешките шийки с ориз за мен, таратор пак за мен,
сладки от магазина и мандарини.
Виж целия пост
# 88
Днес - винен кебап
             домашна баница
             зелена салата от айсберг, краставици и зелен лук
Виж целия пост
# 89

Зелева мачкана салата с топка лютиво павлаци.

Лютиво какво?
Грабна ми любопитството!
Ето това - леко лютива сметана с парчета чушка. Много вкусно става върху почти всяка салата -  когато го разбъркаш със зеленчуците Simple Smile Може би се нарича по - точно Павлака.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия