СНБМ - инициативи - 9 част

  • 12 884
  • 302
# 105
Ина ти можеш ли да кажеш приблизителни суми за папки/химикалки/брошури за СНБМ? Може да искаш оферти както преди за 100, 200, 500 бр.
- не знам защо ми подлинахте предложението Иван да ни направи оферта за тези неща... Печат също правяти  изобщо всичко нужно за подобно събитие, само ми напишете какво трябва и той ще направи оферта, ще кажете и какво ни е изгодно за бюджета, за да може той да види какви отстъпки да направят и така...  Peace
Щото забравих. Извинявай.. Ми дайте цена за 100; 500; 1000 от всяко нещо... знаеш ни логото колко цвята иска. Брошурата е пълноцветен печат, нещо като тази, която правихме за близнаците
Виж целия пост
# 106
Минавам да кажа, че майката на тризнаците е съгласна на снимки и иска да се включи в инициативата. Нейните дечица са на 4,5г и са инвитро. Поканих я на наша среща и ще дойде  Grinning
Виж целия пост
# 107
Минавам да кажа, че майката на тризнаците е съгласна на снимки и иска да се включи в инициативата. Нейните дечица са на 4,5г и са инвитро. Поканих я на наша среща и ще дойде  Grinning

Юпииииииииииииииииииии Party

Браво, Мими Heart Eyes

Нейните обаче вече не ползват количка, но пък може да разкаже как е било Peace И за пазара ще ни е много полезно Wink

Чакам да ми звъннат за втората оферта за клипа.

Хриси, звънях на Изабела, както се разбрахме, каза, че предложенията ги е дала на г-н Гущеров, който ги дал на зам. министър Иванка Христова, която пък по думите на Гущеров го е предалана на Адемов  Crazy. Получила е номер по пощата, ще ми го прати, а предложенията са тези, които ни е пратила като техни. Каза също, че в предходните писма ни е пратила какво прави община Силистра за близнаците, така че ще поровя да видя имаме ли ги нещата. Можем да ги ползваме за пример, а самата тя едва ли ще може да дойде. Каза, че ще й бъде доста трудно, с 3 деца е.

Нещата, които ми изреди като помощ от общината са - помощ за първокласници - близнаци, както и за абитуриенти - близнаци. Също така каза, че им помагали разни организации с АМ и памперси.
Виж целия пост
# 108
Ина ти можеш ли да кажеш приблизителни суми за папки/химикалки/брошури за СНБМ? Може да искаш оферти както преди за 100, 200, 500 бр.
- не знам защо ми подлинахте предложението Иван да ни направи оферта за тези неща... Печат също правяти  изобщо всичко нужно за подобно събитие, само ми напишете какво трябва и той ще направи оферта, ще кажете и какво ни е изгодно за бюджета, за да може той да види какви отстъпки да направят и така...  Peace
Щото забравих. Извинявай.. Ми дайте цена за 100; 500; 1000 от всяко нещо... знаеш ни логото колко цвята иска. Брошурата е пълноцветен печат, нещо като тази, която правихме за близнаците

Кое всяко нещо?Брошури ли? кои? Къде са? папки ли? С логото ли? Химикалки ли какво?Сори, ама как да искам оферта като знам само бройка, но не знам на какво! 100, 500, 1000 какво е?

 Peace
Виж целия пост
# 109
Мацки, ще има ли среща? Днес съм на работа, после до вторник свободна...
Виж целия пост
# 110
Ина ти можеш ли да кажеш приблизителни суми за папки/химикалки/брошури за СНБМ? Може да искаш оферти както преди за 100, 200, 500 бр.
- не знам защо ми подлинахте предложението Иван да ни направи оферта за тези неща... Печат също правяти  изобщо всичко нужно за подобно събитие, само ми напишете какво трябва и той ще направи оферта, ще кажете и какво ни е изгодно за бюджета, за да може той да види какви отстъпки да направят и така...  Peace
Щото забравих. Извинявай.. Ми дайте цена за 100; 500; 1000 от всяко нещо... знаеш ни логото колко цвята иска. Брошурата е пълноцветен печат, нещо като тази, която правихме за близнаците
Ей Деси  Flutter И аз не знам повече от това, което съм написала. Импровизирай  Hug
Папки примерно бели с логото ни и надпис - както е на визитките ни и на бланката...........
Химикалки същата работа....
За брошура ти казах - нещо подобно на това което направхме за инициативата за близнаци - ще ти донеса на срещата (ако се разбере кога ще има среща  Crazy )

Друго нещо важно - в пощата е формуляра, който ФРГИ иска да се пуска за голямото събитие. Там се иска много подробен и точен бюджет. ПОГЛЕДНЕТЕ ГО МОЛЯ.  Това означава да сме готови с цени и оферти до 21 май, когато е крайния срок за подаването. Деси там е даден пример за това как искат да се разбие цена точна за печатни материали - опитай се да дадеш такава цена, моля те.
Аз другата седмица ще дам офертата за зала и свързаните с нея разходи (кофе, вода,обяд техника)...  Пак питам имаме ли лаптоп на разположение - ще ни трябва?

Кое всяко нещо?Брошури ли? кои? Къде са? папки ли? С логото ли? Химикалки ли какво?Сори, ама как да искам оферта като знам само бройка, но не знам на какво! 100, 500, 1000 какво е?

 Peace
Виж целия пост
# 111
Ей забравих да кажа най-важното. Отчета за малкото събитие е готов - разпечатан и бандиран и напудрен. Кали и Хриси ще го носят в понеделник на ФРГИ. Тия дни ще го пратя сканиран на пощата. Влади ще ти пратя и текстовия файл за сайта.   Hug
Виж целия пост
# 112
Ей забравих да кажа най-важното. Отчета за малкото събитие е готов - разпечатан и бандиран и напудрен. Кали и Хриси ще го носят в понеделник на ФРГИ. Тия дни ще го пратя сканиран на пощата. Влади ще ти пратя и текстовия файл за сайта.   Hug

Браво, Доли, върха си Heart Eyes

На Хриси ли ще го дадеш за понеделник?

Доли, душа, лаптоп имаме, моя го подарих, защото не ставаше вече за нищо, но ще взема на мъжа ми лаптопа Wink Не е с много голям екран, но предполагам, че това не е от значение, нали?
Виж целия пост
# 113
Мацки, започнала съм да пиша по апликейшъна на ФРГИ за кръглата маса, пуснала към каквото съм направила в пощата, ако се сещате нещо добавяйте до утре сутрин, защото следобяда с Хриси ще ходим на среща с ФРГИ. Ради, ти няма ли да идваш?

Утре ще е само обсъждане, така че се чувствайте свободни да коригирате или добавяте каквото ви душа иска в текста и най-вече на местата, на които не смогнах да напиша нищо Laughing
Виж целия пост
# 114
  Ради, ти няма ли да идваш?

Ами искаше ми се, но няма кой да гледа Георги, а и баща ми има Р.Д. и ще трябва да приготвям разни неща, та няма да мога. Но се надявам вие после да разкажете как е минало с подробности.
Виж целия пост
# 115
Добро утро!
Кога ще има среща?
Виж целия пост
# 116
Добро утро и от мен.
Извинявам се за липсата си, но доста се поразхождах тези дни. Закарахме баба ми при майка ми и малко по свободна съм вече, но сега пък търча да оправям документите със социалните а там както знаете е малка лудница. На всичкото отгоре Веси е с конюнктивит и други екстри и кисела до безбожност. Та така оплаках се.
За оферта за разни печатни материали и аз ще дам една оферта изненадващо намерих добри връзки с една агенция за реклама.
За среща нали знаете мен ми е удобно всякога.
Чакам текстове да качвам на сайта. пращайте ги на общия мейл само пищете,  че са за мен. Хриси казвай кога ще пращаме писма на не платилите членове.
Това е от мен, лек ден 
Виж целия пост
# 117
Мацки, започнала съм да пиша по апликейшъна на ФРГИ за кръглата маса, пуснала към каквото съм направила в пощата, ако се сещате нещо добавяйте до утре сутрин, защото следобяда с Хриси ще ходим на среща с ФРГИ. Ради, ти няма ли да идваш?

Утре ще е само обсъждане, така че се чувствайте свободни да коригирате или добавяте каквото ви душа иска в текста и най-вече на местата, на които не смогнах да напиша нищо Laughing
И аз почвам работа по формуляра... ще пиша върху твоя.. Дала съм на Хриси печатен вариант с написани въпроси за уточняване от ФРГИ. Дала съм и готовия отчет за предаване...

Момичета, трябва да направим бюджета за кръглата маса до края на седмицата (трябва да влезе подробно във формуляра). Така че моля ви всички, които имат отношение за оферти - печатни материали, клип - в СРОК ДО КРАЯ НА ТАЗИ СЕДМИЦА да ги пуснете в пощата. Искат се подробни и разбити по детайли оферти.
Виж целия пост
# 118
Ще ви се стори странно, но и аз моля за логото във фотошопския вариант. Що не го качи, който го има, на нашата поща. А според мен повече от 100 папки/химикалки/брошурки не ни трябват.. Или айде 150... Как да дадем оферти като нямаме творческата част - в смисъл не знаем каква брошура ще разпечатваме?
Виж целия пост
# 119
Изнамерих логото, за всички, които го искат пак - http://mammas.hit.bg/logo.psd
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия