Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 484 232
  • 45 458
# 22 935
#RAngelova, като ще преразказваш недей изпуска важни неща -като описанието на посоките на изстрелите, които даде шефа на полицията.
Виж целия пост
# 22 936
Ами то и да се определи ден и час на смъртта пак няма да се приключи реално.
Виж целия пост
# 22 937
Разбира се, че може.
Всичко може.
Но аз питах за факти, не за хипотези.
Още веднъж благодаря за преразказа.
Виж целия пост
# 22 938
Може Ники да е вдигнал ръце, преди онзи да го застреля. Той има частици, доколкото разбирам нищожни, докато най-много са по Калушев и това го съобщиха още, когато споменаха тази информация.

Не разбирам какво противорение може да има детето да е в молитвена поза и да е застреляно в упор едновременно.
В лявата челна област, а не в тила, както беше обяснено на първата пресконференция. Това е противоречието.
Цитат
Изстрелът, убил Николай Златков, е бил произведен в главата "отпред назад и отляво надясно", каза Маджаров. Ивайло Калушев е загинал от изстрел в устната кухина, нанесен "от упор упор или от непълен упор", отдолу нагоре. 15-годишният Александър Макулев е загинал след стрелба "от упор в лявата слепоочна област".
https://www.svobodnaevropa.bg/a/treti-brifing-za-petrohan-i-okol … tsa/33701278.html
Виж целия пост
# 22 939
Точно фактите може само пряк свидетел, ако има такъв да ги каже със 100% сигурност.
Виж целия пост
# 22 940
Според ИИ е почти невъзможно да се определи точен момент на настъпване на смъртта ,ако телата са престояли на минусови твмператури Sad
Виж целия пост
# 22 941
Това казват разследващите, това коментираме. Сега друг е въпросът, ако някой не вярва на прокурорите, но така се въртим в кръг.
Виж целия пост
# 22 942
Може Ники да е вдигнал ръце, преди онзи да го застреля. Той има частици, доколкото разбирам нищожни, докато най-много са по Калушев и това го съобщиха още, когато споменаха тази информация.

Не разбирам какво противорение може да има детето да е в молитвена поза и да е застреляно в упор едновременно.
На луди ли се правите? Противоречието не е между упор и позата, а между застреляно "в тила" (на предишния брифинг) и "застреляно в слепоочието " на сегашния. Последното потвърждава инфото от Булнюз , дето уж групости бил говорел Бузов. Всичко, което каза той се потвърди. За побой не казаха нищо, което не значи нищо...просто мълчание по въпроса дали по телата има следи от насилие. Някой да е чул официално да се твърди, че няма следи от насилие? Аз не съм чула.
Виж целия пост
# 22 943
Точно фактите може само пряк свидетел, ако има такъв да ги каже със 100% сигурност.
Разбира се, че не питах за такива факти.
Започвате да издребнявате.
Съвсем ясно попитах дали са дали някакво обяснение за нагара по ръцете на Николай.
Не са. Това за мен е факт, а останалите приказки от рода на “може да е от.....“ са хипотези.
И аз знам, тоест, предполагам от какво може да е, но питах дали някой е казал нещо официално по въпроса.
Виж целия пост
# 22 944
Реално можехме да минем и без този брифинг, а да се изчакат резултатите от разследването на електронните устройства. Там вероятно се крие мотива.

Изводът от този случай е, да не ти се налага да разчиташ на разследване в България. Тотално сбъркана методика при предоставянето на информация към обществото.
Виж целия пост
# 22 945
Ивей не работил, но за сметка на това плащал наем да живее в хижата на Калушев. Скътал едни милиони, може там да са и парите от Терзиев. Въртят едни пари. Как от лъкове и стрели се оказаха с оръжия. От нямат джипове - с джипове и скъп кемпер. Хич не е подозрително.
Ивей според мен си е измамник.
Как ли е "натрупал" 42 милиона и 599 хиляди лева задължения към свързани предприятия през 2008г чрез фирмата, в която е съдружник?
Скрит текст:
А фирмата в Нидерландия?
Това, че се е "писал" в Линкедин, че е адвокатствал в арбитражното дело откъм страната на "Росатом" - нищо не значи. Има публична информация коя българска адвокатска кантора е участвала.

Доста по-дълбоко изглежда. Дружеството майка регистрира като дейност лобистки услуги. Тук са минали едни големи пари за лобиране и комисиони. Нямам спомен вече за 2008 г. какво е ставало.
Виж целия пост
# 22 946
Аз дотук виждам само как разследващите ни правят всички на луди...
Виж целия пост
# 22 947
Аз дотук виждам само как разследващите ни правят всички на луди...
Точно. Но и в темата също.
Виж целия пост
# 22 948
Р.А. много красиво е описала всички до тук, особено Сашо. Но има един детайл, който мен лично ме обърква.
По нейни думи той е бил обичливо дете, което често се е гушкало.
Защо тогава той стоеше встрани при взимане на сбогом?
Какво означава това?
Може ли да се приемат за достоверни нейните думи за каквото и да е?
Значи ли, че С. е бил объркан от тази групова прегръдка и не е знаел как да реагира?
Или пък не е чувствал другите (освен Н. и нея) толкова близки, че да ги прегръща?
Или пък е имал информация, която е осмислял, бил е тревожен и не на себе си?
Виж целия пост
# 22 949
Може Ники да е вдигнал ръце, преди онзи да го застреля. Той има частици, доколкото разбирам нищожни, докато най-много са по Калушев и това го съобщиха още, когато споменаха тази информация.

Не разбирам какво противорение може да има детето да е в молитвена поза и да е застреляно в упор едновременно.
На луди ли се правите? Противоречието не е между упор и позата, а между застреляно "в тила" (на предишния брифинг) и "застреляно в слепоочието " на сегашния. Последното потвърждава инфото от Булнюз , дето уж групости бил говорел Бузов. Всичко, което каза той се потвърди. За побой не казаха нищо, което не значи нищо...просто мълчание по въпроса дали по телата има следи от насилие. Някой да е чул официално да се твърди, че няма следи от насилие? Аз не съм чула.

Може ли точен цитат какво са казали на първия брифинг? Защото потърсих и жената казва, че "нараняванията са в областта на главата" - това е точен цитат. В някой друг момент ли са казали "в тила"?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия