Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 493 422
  • 45 693
# 33 060
Според мен това героизиране на Калушев тепърва ще набира скорост.
На принципа, че една цветно разказана измислица е по-интересна от скучната истина.
Не и ако има запис с негови признания.

А чува ли се от някъде да има такъв запис, защото аз вече отдавна не смогвам да изчета и прослдя всичко, което излиза?
Виж целия пост
# 33 061
Аз искам и друго да се разбере: искал ли е Ивей да умира и самоубийство ли е или убийство.
И кой е направил записа със самопризнанията на Калушев. Аз предполагам, че това са нещо като не самопризнания, а като намерение, план какво мисли да направи.
Виж целия пост
# 33 062
Според мен това героизиране на Калушев тепърва ще набира скорост.
На принципа, че една цветно разказана измислица е по-интересна от скучната истина.
Не и ако има запис с негови признания.

Ще кажат, че е фейк.
Но да видим, може ти да си права, което всъщност ще бъде най-добре за обществото.
Виж целия пост
# 33 063
Това братът на Алекс ли е
https://novini.bg/article/2026040811401867962?fbclid=IwdGRjcARDL … JMiLNpMKc6RlRSqAA
Виж целия пост
# 33 064

Не
Виж целия пост
# 33 065

С това качество на снимката аз и Ралица нямаше да позная, ако не беше в жълто. По-скоро не е той, но не се наемам да кажа на 100%.
Виж целия пост
# 33 066
Аз се чудя сняг ли са разривали полицаите, че мястото, където са били труповете е оголено до плочки.


Ти не виждаш добре АРТЕМИС, това не са плочки, това е пръст , затова е нямало и кръв, попила е...

Продължавам да се чудя, защо  разследващите чакат снегът да се стопи.
Виж целия пост
# 33 067
Не беше лошо Ралица да изчака краят на разследването и тогава да прави плочи на убиеца на детето си... С тая плоча дава ясен знак, че няма да повярва, каквото и да й кажат като крайно становище. Тогава изобщо защо иска разследване??  Няма какво да я убеди, че Калуша е убиец, защото разследването няма откъде да измъкне други убийци ...на Околчица тунел не е имало..нито хеликоптерна площадка...
Виж целия пост
# 33 068
Не беше лошо Ралица да изчака краят на разследването и тогава да прави плочи на убиеца на детето си... С тая плоча дава ясен знак, че няма да повярва, каквото и да й кажат като крайно становище. Тогава изобщо защо иска разследване??  Няма какво да я убеди, че Калуша е убиец, защото разследването няма откъде да измъкне други убийци ...на Околчица тунел не е имало..нито хеликоптерна площадка...

Няма да се промени мнението и за Калушев на Ралица - никога. То си личи отсега. Няма значение никакво за нея какво ще се установи от разследването и какви доказателства ще има. Това нея не я интересува и няма да я интересува.
Дано не е набъркала и други деца в схемата на Калушев. Нали се изживява като психолог. То ще се разбере сигурно скоро.

Краули, познава ги, да. Ти чете ли какво е писала за тях във фейсбук - тука и четох публикувани постовете, ми то няма съмнение никакво до каква степен е облъчена от гуруто. Такива постове не могат да имат нищо общо с реалността, защото такива хора, които тя е описала, не съществуват на света, няма. Те са в главата на Ралица и на другите членове на култа.
Виж целия пост
# 33 069
Не съм Магнета, нито Магнита, ама карай.

Каква философия, какво чудо - евтина шарлатания за тия дето лапат мухи - от майки до политици. Които ги цицал гуруто с обещания за светъл рай, здраве, берекет и изборни победи. Та като се разбрало декември, че магиите му за благоденствие не действат, сигурно са му спряли кранчето спонсорите.
Виж целия пост
# 33 070
Аз се чудя защо не показват записите от камерите. Нали имаме камери, записвали и от едната и от другата страна на хижата. Значи каквото се е случило го има на записите. Щом не ги показват, значи не са се самоубили. Не искат да видим как ги мъкнат и подреждат до колибата.
Според официалната информация няма, камерата на входа пред кучешката колиба е изгоряла, част от камерите въобще не са работили във въпросната нощ, на брифинга не уточниха кои.
Виж целия пост
# 33 071
Продъжаваме да чакаме и да се надяваме на "онзи запис", кокто ще докаже всч-ко! За сега отнова само гръмки анонси.

Е да де, ама ако е облъчена от него, и "онези линкове" , дето ясно ясно пишело не знам си какво...бяха вярни (щото набърързо станахме специалисти тибетски будизъм та чак и разклониенията му) щеше да е облъчена в ...малко от това, малко от онова и да приветства решението му.
Запозната е била с философията им, и понеже, както писах, ги е познавала поне от нас повече, смятам, че можем да и разрешим категоричност в мнението относно станалото. За разлика от всички нас тук, които просто гадаем и си мислим, че като прочетем оттук-оттам ставаме компетентни по всички 52 екпертизи.  Най-вече по теологичната и сексологичната.

Понеже са ми изтрили отговора, а въпросът към мен все още стои, да отговоря на Магента, с което, надявам се, не нарушавам правилата.
Всеки човек говори/пише за обичните си хора само добрите неща.
Не беше лошо Ралица да изчака краят на разследването и тогава да прави плочи на убиеца на детето си... С тая плоча дава ясен знак, че няма да повярва, каквото и да й кажат като крайно становище. Тогава изобщо защо иска разследване??  Няма какво да я убеди, че Калуша е убиец, защото разследването няма откъде да измъкне други убийци ...на Околчица тунел не е имало..нито хеликоптерна площадка...

Няма да се промени мнението и за Калушев на Ралица - никога. То си личи отсега. Няма значение никакво за нея какво ще се установи от разследването и какви доказателства ще има. Това нея не я интересува и няма да я интересува.
Дано не е набъркала и други деца в схемата на Калушев. Нали се изживява като психолог. То ще се разбере сигурно скоро.

Краули, познава ги, да. Ти чете ли какво е писала за тях във фейсбук - тука и четох публикувани постовете, ми то няма съмнение никакво до каква степен е облъчена от гуруто. Такива постове не могат да имат нищо общо с реалността, защото такива хора, които тя е описала, не съществуват на света, няма. Те са в главата на Ралица и на другите членове на култа.
Виж целия пост
# 33 072
Теологията в случая не е съществена. Измислената "религия" на лама Иво не е важна откъм съдържание, тя е просто инструмент за контрол на членовете на култа. Колкото по-завъртяно и отнесено звучи, толкова по-лесно се убеждават хора, които си мислят, че те и само те са прозрели смисъла на небитието. Те са избрани от гуруто да имат достъп до тази "велика" истина, съчинена от един човек.
Виж целия пост
# 33 073
Каквото и да е ставало в хижа Петрохан, между границите на България с Турция и Сърбия, в Мексико или Тибет,
то не отменя подозренията спрямо ДАНС и прокуратурата за участие както в това, което е ставало до 8 февруари включително, така и в порочното разследване след това.
Именно това е големият въпрос, който засяга абсолютно всекиго.
Останалите въпроси са страничен резултат на воаьорство/некрофилия.
Освен когато възникват в хода на интелектуална игра за разкриване на криминален случай
на базата на непълни и негодни данни за деянията и на достоверни данни за зле водено разследване.
Виж целия пост
# 33 074
Информацията /от Бузов май беше/, че разследващите  са знаели още на 2 или 3 местоположението на кемпера , дали в следващия брифинг ще се спомене или някой журналист ще зададе въпрос, ако изобщо дадат възможност за  въпроси. Мен много ме вълнува ако това инфо е вярно защо не са ги търсили/намерили.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия