Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 490 517
  • 45 625
# 33 090
Ако има записи, въпросът тогава е - защо ИК ги пази? Вие колко дълго си пазите записите от камерите? Wink
Виж целия пост
# 33 091
Ако има записи, въпросът тогава е - защо ИК ги пази? Вие колко дълго си пазите записите от камерите? Wink
Ако мога да ги ползвам като компромати и/или за изнудване - вечно.
Виж целия пост
# 33 092
Ljuboznatelna, записите са как тримата се самоубиват ( според Диана Дамянова). Само се чудя за тези избори ли ще ги пускат или за следващите.
Виж целия пост
# 33 093
Има ли някакъв линк към тази информация за записите?
От къде излезна?
Виж целия пост
# 33 094
Rocket, засега само слухове.
Виж целия пост
# 33 095
Вътрешна информация от близки на Ла Фарина.
Виж целия пост
# 33 096
Информацията тръгна от Колтуклиева, Блиц, Диана Дамянова и т.н. Въобще, обичайната кохорта. И естествено плюят Дечев, а за русата кака от прокуратурата нито думичка.
Виж целия пост
# 33 097
Диана Дамянова го е публикувала във фейсбука си. Не я следвам и нямам идея защо фейсбук ми го предложи. Не чета никакви политически публикации и не съм наясно тя от кои е сега.
Виж целия пост
# 33 098
Да, от къде се взеха сега че уж записи има? Между другото аз точно това съм си мислила винаги, че евентуално има записи или на камери, или по телефоните на някой от всичките. За да са толкова категорични разследващите, без разследване, че става дума за самоубийство от ден първи. Вероятно е ясно и как Ивей се е прострелял. Сега по-скоро работят по детайлите и причините за това което ги е поддтикнало към това и дали има други замесени.
Виж целия пост
# 33 099
Два записа ли има? От Петрохан и Околчица?
Виж целия пост
# 33 100
Диана Дамянова го е публикувала във фейсбука си. Не я следвам и нямам идея защо фейсбук ми го предложи. Не чета никакви политически публикации и не съм наясно тя от кои е сега.

От който дава кеш.
Виж целия пост
# 33 101
Ако има запис със самоубийството, нямат право да го показват на публиката, нали. Не е редно. Ако искат да го показват на журналисти, които да нямат право да го записват и разпространяват. Иначе, ще е ужас.
Виж целия пост
# 33 102
Ако има запис със самоубийството, нямат право да го показват на публиката, нали. Не е редно. Ако искат да го показват на журналисти, които да нямат право да го записват и разпространяват. Иначе, ще е ужас.
Ужас ще е, но така поне ще спрат спекулациите. Има начин да се покаже по по-щадящ начин, чрез замазване на образите, но точно в момента на стрелбата, като преди това ги дават ясно, за да няма съмнения кои са.
Виж целия пост
# 33 103
Това ще е краят и записи да пуснат.
Много криндж беше с тая положена плоча със странни елементи на нея и цитати на Кашушев.
Тоя случай ще влезе в учебниците,, каква е тая общност, тъй горещо вярваща в един човек.
Виж целия пост
# 33 104
Пак ще се заброят снежинките и ще кажат, че е манипулирано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия