Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 496 542
  • 45 789
# 35 670
Допълних си поста по-горе. Гледам да отговарям без цитати на чаршафи и после дописвам.
За мен е странно, че Деян не е отишъл, но тук ме увериха, че в селото нямали близки да го закарат с кола, щом неговата не е била в изправност за тежки зимни условия.
Той е могъл да предотврати всичкото, поне тези тримата да са живи.
Или да го отпратят и пак да се гърмят.

А може и редовно да са си изключвали телефоните, знам ли по време на медитация как работят фонтанелите.
Виж целия пост
# 35 671
Това пък изобщо не го разбирам. Какво като е на 50? Ваш близък ви пише подобно, приличащо на прощално писмо и вие си казвате..А, той голям човек, на 50 е, ще се оправи ...Все едно на 50 човек не може да е отчаян и да направи глупост..
По повод писмото и изчакването на нощта, според мен, не знаем всичко...
Допълвам след редакцията Ви. Обаждането на 112 не е станало, и това е странно. Никой не знае как са щели да реагират. Никой уплашен човек няма да си каже...А, няма да звъня, те и без друго нищо няма да направят.

Всъщност не беше ли, че тя веднага е звъннала на Деян, който обаче е решил да остави ходенето до хижата за другия ден или се бъркам?

Полицията наистина няма да реагира на такъв сигнал от нея, но тя може да не знае как полицията би реагирала и въпреки това може да се обади.
Виж целия пост
# 35 672
Това за Деян и тримата на Петрохан - ако съм решила да се самоубивам, ще си намеря време и място. Ни Деян, ни Деяновица ще ме спрат.
Виж целия пост
# 35 673
Скрит текст:
Това пък изобщо не го разбирам. Какво като е на 50? Ваш близък ви пише подобно, приличащо на прощално писмо и вие си казвате..А, той голям човек, на 50 е, ще се оправи ...Все едно на 50 човек не може да е отчаян и да направи глупост..
По повод писмото и изчакването на нощта, според мен, не знаем всичко...
Допълвам след редакцията Ви. Обаждането на 112 не е станало, и това е странно. Никой не знае как са щели да реагират. Никой уплашен човек няма да си каже...А, няма да звъня, те и без друго нищо няма да направят.

Всъщност не беше ли, че тя веднага е звъннала на Деян, който обаче е решил да остави ходенето до хижата за другия ден или се бъркам?

Полицията наистина няма да реагира на такъв сигнал от нея, но тя може да не знае как полицията би реагирала и въпреки това може да се обади.
Е, в тежки зимни условия, липса на ток, но да кажем, нашите елитни полицаи, отиват.
И представи си какъв резил, всички ядат сарми . Примерно .
Виж целия пост
# 35 674
Допълвам след редакцията Ви. Обаждането на 112 от майката не е станало вечерта и това е странно. Никой не знае как са щели да реагират от 112, все пак е прощален смс. От друга страна, в случая на майката, никой уплашен за близките си човек няма да си каже...няма да звъня, те и без друго нищо няма да направят. За мен около това не знаем цялата истина...


Допълних си поста по-горе. Гледам да отговарям без цитати на чаршафи и после дописвам.
За мен е странно, че Деян не е отишъл, но тук ме увериха, че в селото нямали близки да го закарат с кола, щом неговата не е била в изправност за тежки зимни условия.
Той е могъл да предотврати всичкото, поне тези тримата да са живи.
Или да го отпратят и пак да се гърмят.

А може и редовно да са си изключвали телефоните, знам ли по време на медитация как работят фонтанелите.
Виж целия пост
# 35 675
На мен реакцията на майката ми навява мисли, че не е бил първият такъв драматизъм от страна на сина ѝ.
Виж целия пост
# 35 676
За да има заплаха, това означава, че човек има с какво и за какво да го заплашват.
Ако си бял и добър, ще има ли?

Гл. секретар на МВР Кандев е заплашван от човек с прякор "картофа". Кандев бял и добър ли е или? Само пример давам...
Точно в десятката! Тъкмо ми излезе във фийда.
Вижте хората как го правят. Защо Калушев не е казал, че е заплашван.
Имал си е покровители и приятели от една политическа партия, за да разтръбят и защитят.
А той чака на „гюме“ да ги изтрепят.
 Направо си е трагедия за предполагаемите убийци.Доста са се озорили.
Да пишат писма, карат ги да се сбогуват пред камерата, после да им търсят оръжията, разхвърлят дрехи, правят пожар............трябва да са били дозина килари.
Преди да инсценират самоубийства са ги питали-":Кое е твоето лично оръжие, за да те гръмна с него?" На Калушев са ги оставили в кемпера за Околчица, че в калабалъка да не ги затрият.
Как са ги изловили си е "тъмна Индия." Една лелка каза, че може докато са били навън с дрон да са ги напръскали и зашеметили и така са ги хванали.
Виж целия пост
# 35 677
Фри,
Хипотези много.
Станало е, както е станало.
Аз пак горе допълних. Ще е тъпо полицията да се качи до хижата и да ги завари да си хапват сладичко вечеря.
Майсторова, ако е знаела, че моментално ще станат събитията, е могла да алармира. Но тя е алармирала Деян, все пак. Не знам за вас, аз имам син на 30 плюс, ако изтрещи и го обадя да го търси полицията, много сериозно ще ми се разсърди. А дори не е лама.
Виж целия пост
# 35 678

Кое му е  толкова трудното да ги убият с оръжията на жертвите?  Така версията за "самоубийство, става абсолютно достоверна. Това е важно, за да не се търси външна намеса.
А какъв е проблемът с версия "убийство"? Какво като се търси външна намеса? За Алексей Петров никой не се натиска да е самоубийство, спокойно си стои "убийство", нищо, че не е намерен, търси се убиецът, ще продължава да се търси, няма драма. Само за петроханци е драмата.
Пак неподходяща аналогия се търси. А.Петров не е бил сам и жената с него е оцеляла, има свидетели. Невъзможно е да се говори за самоубийство, иначе няма да се учудя, ако го бяха пробутали.
При Петрохан всички са убити /самоубити/, удобна и лесна версия, хем за полит.бухалка, хем да не се търсят потенциални връзки нависоко.
Ами виж, сама го пишеш. Убили са само Алексей Петров, жената не. Значи мафията не убива тези, които нямат отношение. Защо тогава мафията ще убие Алекс и Ники? Нима някой вярва, че тези млади хора са извършили нещо нередно? Това е пълна нелепост.
Виж целия пост
# 35 679
Нали е звъняла на Деян...Той е най-близо до хижата. Може да провери за кратко...Всепак , ако просто телефона е изключен а на Петрохан всичко е спокойно, защо да праща полиция ...На сутринта вече го е направила....Никой не иска да мисли най-лошото за близкия си
Виж целия пост
# 35 680
Николай не е дете, 22-годишен мъж е.
Виж целия пост
# 35 681
Нали е звъняла на Деян...Той е най-близо до хижата. Може да провери за кратко...Всепак , ако просто телефона е изключен а на Петрохан всичко е спокойно, защо да праща полиция ...На сутринта вече го е направила....Никой не иска да мисли най-лошото за близкия си

Макар че често го правим, но гледаме да е успокоим и да си кажем, че само си го мислим това, то няма да е така.
Виж целия пост
# 35 682
Това удобно е пропуснато. Ако иска да не се преражда не трябва да се самоубива. Ако и вярваме на всичко прочетено за него в онзи форум, значи не се е самоубил.

Това е религия, не е закона за гравитацията. Всеки си тълкува нещата различно. Ако ламата каже, че самоубийството е ок, значи е ок.

Да вземем например християнството. В Евангелията доста напоително се обяснява, че Бог е любов и трябва да обърнем другата буза. А в реалността имаме кръстоносни походи и светата инквизиция. Разбира се в името на любовта.
Виж целия пост
# 35 683
За да има заплаха, това означава, че човек има с какво и за какво да го заплашват.
Ако си бял и добър, ще има ли?

Гл. секретар на МВР Кандев е заплашван от човек с прякор "картофа". Кандев бял и добър ли е или? Само пример давам...
Точно в десятката! Тъкмо ми излезе във фийда.
Вижте хората как го правят. Защо Калушев не е казал, че е заплашван.
Имал си е покровители и приятели от една политическа партия, за да разтръбят и защитят.
А той чака на „гюме“ да ги изтрепят.
 Направо си е трагедия за предполагаемите убийци.Доста са се озорили.
Да пишат писма, карат ги да се сбогуват пред камерата, после да им търсят оръжията, разхвърлят дрехи, правят пожар............трябва да са били дозина килари.
Преди да инсценират самоубийства са ги питали-":Кое е твоето лично оръжие, за да те гръмна с него?" На Калушев са ги оставили в кемпера за Околчица, че в калабалъка да не ги затрият.
Как са ги изловили си е "тъмна Индия." Една лелка каза, че може докато са били навън с дрон да са ги напръскали и зашеметили и така са ги хванали.
Пеевски лично не е заплашил Кандев...Друг го е направи вместо него
...Има си хора за всичко.../Заплаха от скрит телефон/  Говорим за Кондев, какво да кажем за заплахи спрямо групичка никому неизвестни горски таласъми...
Виж целия пост
# 35 684

Кое му е  толкова трудното да ги убият с оръжията на жертвите?  Така версията за "самоубийство, става абсолютно достоверна. Това е важно, за да не се търси външна намеса.
А какъв е проблемът с версия "убийство"? Какво като се търси външна намеса? За Алексей Петров никой не се натиска да е самоубийство, спокойно си стои "убийство", нищо, че не е намерен, търси се убиецът, ще продължава да се търси, няма драма. Само за петроханци е драмата.
Пак неподходяща аналогия се търси. А.Петров не е бил сам и жената с него е оцеляла, има свидетели. Невъзможно е да се говори за самоубийство, иначе няма да се учудя, ако го бяха пробутали.
При Петрохан всички са убити /самоубити/, удобна и лесна версия, хем за полит.бухалка, хем да не се търсят потенциални връзки нависоко.
Ами виж, сама го пишеш. Убили са само Алексей Петров, жената не. Значи мафията не убива тези, които нямат отношение. Защо тогава мафията ще убие Алекс и Ники? Нима някой вярва, че тези млади хора са извършили нещо нередно? Това е пълна нелепост.
Пиша, че по примера, който даваш е невъзможно да се твърди, че за А.Петров е самоубийство.
Аз не пиша мафия, ако евентуално има под някаква форма външна намеса, не е задължително да е мафия.
Отделен е въпросът, че ако детето знае , колкото и възрастните, едва ли това ще ги спре, ако се налага. И въобще не е задължително да са направили нещо нередно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия