Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 487 199
  • 45 548
# 45 540
А да ви е минавало през ум, че е възможно да гори камина на пелети и от там да са димът и светлината? Логично е камината да е в мазето.
Това се казва котле на пелети, няма прозорец и определено не дими, защото димът излиза през комина.
Камина на пелети има, но е подходяща за малка квадратура, а не за цяла хижа.
Има котли,които са за големи сгради на пелети. ХЕФЕСТ имат такива, за хотели офис сгради, хижи.
Виж целия пост
# 45 541

Майката и самия Валери казват, че е вземал наркотици, вие казвате, че лъжат ли?



Мхм, и ламата го излекувал за месец, срещу милион. Ми добре. И за мормота, нали ...

В крайна сметка, този човек няма никакво отношение към разширеното самоубийство на групата.
Виж целия пост
# 45 542


Майка му каза, че Слънцето го е излекувал от тревата за нула време - месец ли беше или два. Тоест чист като сълза е бил.

Много си нагласяш всичко

Няма наркоман, излекуван за месец. Демек, не е имало какво да му се лекува. Но пък са будалкали майка му, че да им дава пари.
Няма  излекуван зависим .Има зависим в ремисия..

Той зависим ли е бил или употребяващ? Аз пия алкохол. Зависима ли съм? СА твърдеше, че го е излекувал много бързо. Значи по-скоро не е бил баш зависим? Това са едни много тънки моменти... Които всеки дъвче както му е удобно.

Същото и с възрастта на сексуалните манипулации. Ама не бил под 16, а по закон е позволено. Кой настойник си е.е детето, щото му казало, че има влечение? Той не му е бил приятел, а отговарящ за отглеждането му.

И коя майка не отива на погребението на детето си, а на потенциалния му убиец?

Всички вярващи в тези постановки са луди, облъчени или повредени. Необичани или болни. Нещо им има.

Дъвки за публиката обаче са тези неща. Ей така да си чешем езиците кой по-морален.

Реално едни майки се отказват от децата си. Едни възрастни мъже ги гледат в изолация и има много запознати с факта и част от тях мълчат като партизани. Едни разследващи си бъркат в носа. Едни политици масово са брали боровинки, но политически никой не носи вина. Едни министри все не са запознати с подробности и чакат прокуратурата. Едно училище си е насадило храстите за новата учебна година и ще класира нови избрани. И накрая отбори и тиру-лиру. Всички по трасето са за наказания. И винаги се започва от чистачката! Да я почнат от някъде и те нещата ще се разплетат
Виж целия пост
# 45 543
А да ви е минавало през ум, че е възможно да гори камина на пелети и от там да са димът и светлината? Логично е камината да е в мазето.
Викаш у всички дето се греят на камини яко пушек! Можее!
Зависи. Понякога течението на въздухът връща навътре пушека и се опушва временно, да. Не сте ли палила никога камина? Има камини и за 200, 300 м2 площ. Вие ако не сте виждали, аз съм.
Виж целия пост
# 45 544
Употребяващ=зависим. Лечение няма, има ремисия.Изолирането е една от стъпките за отказване.И доста мъчителна.
   Пиеш когато ти е нервно, пиеш, когато ти е гот.Да , зависима си.Същото е и с пушенето на тютюн.
Виж целия пост
# 45 545
Shokkk, искаш да кажеш, че ИК е знаел какво следва и вместо да каже директно на майка си, къде, как и защо да търсят убийците, той и казва да не вярва на нищо?
Всъщност, според теб той ли е написал писмото по собствена воля последно или не?

Иначе на мен, липсата на предсмъртни писма от Петрохан, ми говори повече срещу идеята за инсцинирано самоубийство. Ако ще самоубиваш някой, най-малкото ще пратиш по едно съобщение, за да си затвърдиш нещата. Как ти се струва, да направиш прицизен план за ликвидацията на 6 човека, на 2 различни места с идеята да инсцинираш самоубийства и да не предвидиш да драснеш по едно прощално съобщение?
Виж целия пост
# 45 546
А да ви е минавало през ум, че е възможно да гори камина на пелети и от там да са димът и светлината? Логично е камината да е в мазето.
Викаш у всички дето се греят на камини яко пушек! Можее!
Зависи. Понякога течението на въздухът връща навътре пушека и се опушва временно, да. Не сте ли палила никога камина? Има камини и за 200, 300 м2 площ. Вие ако не сте виждали, аз съм.
Виждала съм, но не толкова големи! Ти кажи къде си виждала толкова големи камини и колко пушек връщат, щото по принцип дима отива към комина.
Виж целия пост
# 45 547
Синтетичната трева била лек наркотик, пристрастените към трева не били наркомани, затворниците са морални когато убиват. Все по-абсурдни бисери четем. То морал, то чудо.
Не по-абсурден от ангелите от П-н. Вечна памет на загиналите душички в Лим и на всички загинали по пътя деца. Това е чудовищен цинизъм, знаете ли?
Не петнете и името на Ботев.
Време е да спрете с агресията си към мен и неадекватните си измислици.То не бяха лъжи, спекулации и глупости.
Какво общо имам с Ботев и другите неща от поста ви, че се обръщате толкова злобно към мен лично?
Виж целия пост
# 45 548
Употребяващ=зависим. Лечение няма, има ремисия.Изолирането е една от стъпките за отказване.И доста мъчителна.
   Пиеш когато ти е нервно, пиеш, когато ти е гот.Да , зависима си.Същото е и с пушенето на тютюн.

Медитираш, ако ти е нервно? Пишеш в Бг мама, ако ти е скучно? Ядеш, ако си уморена? Ходиш на работа, защото искаш пари? Не ядеш, ако си тъжна? Няма лечение. Зависима си.

Не си измисляй правила. За другото нищо не каза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия